Středa , 29 března 2023

V Berlíně proběhne další demonstrace proti opatřením koronaviru. Tentokrát se očekává ještě masivnější účast

Autor: Martin Kirschner.

Lidé v Německu si dělají legraci z opatření proti koronaviru.

Berlín demonstroval v hlavním městě dne 01.08. Tisíce lidí vyšli do ulic proti koronavirovým opatřením. Nyní organizátor Michael Ballweg volá po další demonstraci.

Stuttgartská iniciativa Lateral Thinking 711 chce demonstrovat znovu proti koronavirovým opatřením. Demonstrace v Berlíně proběhne 29. srpna 2020 pod názvem„ Berlín zve Evropu - festival svobody a míru.

Demonstrace s názvem „Shromáždění za svobodu“ se 1.8 účastnilo 17 000 demonstrantů. Při následné rally očekává Stuttgartská iniciativa Lateral Thinking 711 celkem 22 500 demonstrantů.

"Podpořte naše úsilí, aby kritické hlasy byly slyšet! Říkáme vám děkuji ve jménu svobody tisku. Těšíme se na velký mírový festival. Jste srdečně zváni. Jste vítáni, abyste účastníkům vyjádřili svou podporu.“ říká jeden z organizátorů.

Demonstrace začne u Sloupu vítězství, který symbolizuje vítězství lidí. Dále by pochod lásky měl pokračovat k fanouškovské míli. Podle organizátorů bude pochod delší a masivnější.

Této demonstrace v Berlíně by se podle organizátorů měli účastnit všichni korona skeptici, přátele svobody a válečníci pravdy. 

Takto vypadal v Německu protest proti opatřením koronaviru při minulé demonstraci:

Na jiných místech byl pochod klidnější:

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.