Středa , 29 března 2023

Vánoční speciál – Předpověď na rok 2021

Martin Kirschner.

Kdyby jste v roce 2019 předpověděli, co bude následovat roku 2020, tak by vám nikdo nevěřil a ještě by vás všichni považovali za blázna. Nicméně zkušenost ukazuje, že v tomto světě je možné všechno.

Tentokrát vás však nebudu strašit. Naopak mám pro vás dobré zprávy. Ačkoliv situace ve světě vypadá dost nepřátelsky, tak si myslím, že vše bude mít zdárný konec. Vyplívá to i z výpovědí mnoha jasnovidců, kteří vidí do budoucnosti.

Občas na Youtube poslouchám videa Indigového zpravodaje. Líbí se mi vyslovená vize, kterou Indigový zpravodaj vyslovil pro rok 2021:

"Letošek (2020) je negativní oproti tomu co přijde příští rok. Příští rok pro všechny pracovníky světla, přijde velké vítězství světla. Přijde to na co jsme čekali velice dlouhou dobu. Jsou tady duše, které tisíce let bojujou s temnéjma Anunakama a elitama, s tímhle tím pro vás nastává vítězství světla. Vy se dočkáte toho na co jste čekali tisíce let. Jo? Lidi, kteří jsou už na cestě, tak ti budou mít velice pozitivní příští rok. Lidi, kteří prostě třeba dlouho se vyvíjejí duchovně, čekají na svého partnera, přijde partner. Lidi, kteří dlouho řešej mimozemšťany, chtějí otevřít planetu, chtějí cestovat ke hvězdám, čekají vás mimozemšťani, čekají vás oficiální oznámení mimozemšťanů. Do konce příštího roku, někdy v druhý polovině příštího roku, jako nahoře mi alespoň říkají, že by to takhle mělo být."

Celý rozhovor si Indigovým zpravodajem:

Doufám, že jsem vám k Vánocům dal ten nejlepší dárek, a to v podobě poselství, že příští rok přijde to, na co jsme velmi dlouho čekali (alespoň podle indigového zpravodaje). Dokonce tohoto roku vyjdou jenom samé pozitivní články na odlehčení. Po novém roce budu dál pracovat na probuzení lidstva.

Přeji všem svým čtenářům spoustu dárečků pod stromeček. Veselé a šťastné Vánoce. Do nového roku nám všem přeji, ať se vyplní předpověď Indigového zpravodaje. Zasloužíme si to!

 

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.