Středa , 31 května 2023

Vláda Spojeného království tvrdí, že očkovaní umírají o 286 % rychleji než neočkovaní

Plně očkovaní lidé mají o 286 % větší šanci, že zemřou, než neočkovaní .

(Natural News) Nejnovější údaje britské vlády ukazují znepokojivý trend mezi „plně očkovanými“, kteří velmi jasně umírají výrazně rychleji než neočkovaní.

Podle údajů je nyní o 286 procent větší úmrtnost mezi lidmi, kteří byli píchnutí injekcí kvůli Wuhanskému koronaviru (Covid-19), ve srovnání s lidmi, kteří nechali svůj imunitní systém a DNA na pokoji.

Více než jeden milion lidí utrpělo vážná zranění nebo zemřelo v důsledku injekce. A toto je konzervativní odhad založený na oficiálních vládních datech, o kterých je známo, že jsou podhodnoceny.

Ben Armstrong, úváděč The Ben Armstrong Show, toto téma dále zkoumá v následujícím videu z Brighteonu:

Armstrong vysvětluje, že očkovaní lidé, kteří si vedou nejlépe, pokud jde o zdravotní výsledky, jsou ti, kteří si vzali pouze jednu injekci a přestali. Nejhůře jsou na tom lidé, kteří si vezmou dvě nebo více.

Zdálo by se, že čím více injekcí člověk dostane, tím více je ohrožen smrtí.

„Na Covid-19 umírají lidé, kteří byli dvakrát nebo třikrát očkováni,“ tvrdí Armstrong.

Vakcíny jsou to, co zabíjí lidi, ne covid
Armstrong očividně věří, že tito lidé umírají na Covid-19 a ne na vakcínu, ale faktem je, že covid nebyl nikdy izolován, ani nebyl prokázána jeho existence.

Někteří lidé onemocněli na něco (těžká sezónní chřipka?) od začátku, ale od té doby, kdy byly injekce široce podávány v rámci operace Warp Speed, jsme skutečně viděli nárůst úmrtí.

Od té doby prý nemocnice přetékají nemocnými, plně očkovanými lidmi, kteří musí kvůli vedlejším účinkům způsobených vakcínou podstupovat intenzivní péči. Mnoho z nich nakonec zemře.

Mnozí se domnívají, že takzvaná „úmrtí na covidy“ mezi plně očkovanými jsou jen úmrtí způsobená očkováním. Virus je mimo jiné uvnitř lahviček a je vpíchnut lidem, kteří později onemocní nebo zemřou.

Armstrong také zmiňuje nedávnou zprávu pojišťovacího gigantu OneAmerica se sídlem v Indianapolis o tom, jak v tomto odvětví vzrostly pojistné události na smrt o 40 procent.

"Je to z vakcín, jasně to musí být," tvrdí Armstrong. "Protože skutečná úmrtí na Covid-19 během tohoto období klesla."

"Jsou to lidé, kteří umírají na srdeční onemocnění nebo na něco jiného, různé věci, zjevně způsobené vakcínou."

Několik komentátorů v The New American dále poukázalo na to, že označování těchto úmrtí u plně očkovaných jako „covid“ je zoufalým pokusem odklonit se od pravdy, že pravou příčinou jsou injekce.

„Musí nyní označovat úmrtí vaxx jako covid... rozbít jakýkoli argument o ‚efektivitě‘, aby nepřiznali, že záhadné genové zesilovače (ne vakcíny) zabíjejí tisíce,“ napsal jeden z nich.

Vzhledem k tomu, že takzvané „vakcíny“ buď obsahují nebo způsobují, že tělo produkuje smrtící, krev srážející se proteiny, jiný řekl, že dává dokonalý smysl, že injekce zabíjí lidi se „záhadnými“ nemocemi, které se často týkají srdce.

"V současné době není k dispozici žádná vakcína," napsal někdo jiný o tom, že tyto injekce nejsou vakcíny. " Nikdy nebyly od začátku této show."

"Vaxx JE virus," odpověděl další. "Přichází ve formě smrtících spike proteinů, který bylo vaše tělo naprogramováno produkovat."

Ukazuje se, že aby se očkování klasifikovalo jako vakcína, musí ve skutečnosti zabránit onemocnění (alespoň podle staré definice). Covidové „vakcíny“ pouze zmírňují onemocnění, nebo nám to alespoň říkají.

Nejnovější zprávy o injekcích čínského viru lze nalézt na webu ChemicalViolence.com.

Zdroj: naturalnews.com

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.