Pondělí , 27 března 2023

Zázrak jménem cervikální orgasmus

K přirozenosti každé ženy patří pravidelné dosahování orgasmu. Pravidelnost dosahování orgasmu vede k fyzickému a především psychickému zdraví žen. Je smutnou skutečností, že mnoho žen potřebu sexuálního uspokojení potlačuje a velmi často dochází k tomu, že sex a především orgasmus vůbec nemají. Umělecké vyjádření následků nedostatku sexu můžeme nalézt v textu písně Zanedbaný sex od skupiny Elán. Vzhledem k tomu, že uspokojená sexualita je základní lidskou potřebou, lze souhlasit s tím, že zdravotní problémy uvedené v textu písně (a mnohé další) souvisí s nedostatkem sexu. Vždyť jsme se narodili proto, abychom zažívali radost, a to i tu sexuální.

Je tedy jasné, že k životnímu štěstí každé ženy neodmyslitelně patří orgasmus. Je známo, že žena může prožívat nejrůznější druhy orgasmů a v různé intenzitě. Nejznámější je orgasmus klitoriální, dále tajuplný G bodový, následuje U bodový (ústí močové trubice), A bodový (na konci pochvy a cervikální. Prožívání jednotlivých druhů orgasmů u žen je velmi individuální, tudíž pro druhého člověka nepopsatelné. Pokud se chce žena k jednotlivým orgasmům  propracovat, potřebuje k tomu především hravého muže, ochotného experimentovat a zkoumat tělo ženy. Žena by ke svému muži měla mít absolutní důvěru, pak může být při milování dostatečně uvolněná a oddaná všem láskyplným dotykům.

Jak již bylo uvedeno, všechny druhy orgasmů jsou pro ženu přínosné po fyzické i psychické stránce, ovšem jeden z nich, cervikální orgasmus, vyniká přímo zázračnými možnostmi. Cervikálního orgasmu lze dosáhnout stimulací děložního čípku. K tomu je zapotřebí, aby muž měl orgán alespoň 16cm dlouhý. Zde rozhodně neplatí rčení, že na velikosti nezáleží. Bez dostatečně dlouhého penisu totiž muž nedosáhne na děložní čípek, který je potřeba pohyby stimulovat.

Proč by žena měla chtít cervikální orgasmus dosahovat?

Kromě nepopsatelně slastného pocitu, který vědomí ženy vystřeluje k duchovním výšinám a umožňuje jí tak tímto směrem růst, tento typ orgasmu zlepšuje hormonální stabilitu žen, zabraňuje vzniku syndromu polycystických vaječníků, odstraňuje menstruační bolesti a je prevencí endometriózy i myomů na děloze.

Jednu nevýhodu však cervikální orgasmus má. Ženy při něm velmi snadno otěhotní, takže pokud zrovna netoužíte po miminku, používejte prezervativ.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Trinity

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.