Středa , 31 května 2023

10 důvodů, proč investovat do Kauricoinu

Autor: Martin Kirschner.

Podle nejnovějších analýz může kauricoin dosáhnout podobného úspěchu, jako Bitcoin (Public domain)

Kauricoin je velmi mladá kryptoměna, která se dostala nedávno na kryptoměnovou burzu. To je také důvod, proč by se mohlo jednat o skvělou investiční příležitost. Pojďme se podívat na všechny důvody, proč investovat do kauricoinu.

1) Kauri jsou ulity různých měkkýšů, zejména plžů z čeledi Cypraeidae, druhů Cypraea moneta a Cypraea aurantium. Tyto malé bíle mušle sloužili v historii lidstva jako prvotní měna pro směňování zboží. Kauricoin je tudíž odvozen od této měny, která stála u zrodu lidské kultury. Lepší název si tato kryptoměna vybrat nemohla.

2) Kauricoin se dostal na kryptoměnovou burzu Latoken v půlce března 2020. Od té doby exponenciálně roste, bez větších výkyvů, nebo proražení trendline. Jedná se tudíž o mladou investiční příležitost a vy můžete být u toho.

3) Je plánovaný také vstup na burzu Binance, což zvýší likviditu a zájem o tuto kryptoměnu. Jakmile tato kryptoměna vstoupí na burzu Binance, tak skromné odhady říkají, že by hodnota kauricoinu mohla stoupnout do pěti měsíců minimálně třikrát, bez ohledu na jiné faktory.

4) Kauricoin je kryptoměna, která vznikla za účelem placení za ubytování. Již nyní je možné s touto kryptoměnou platit v hotelech v Kostarice a připravují se nové dohody s dalšími hotely po celém světě, které by přijímaly kauricoiny, místo reálných peněz.

Zde můžete vidět první uskutečněnou platbu v kauricoinech za ubytování:

https://youtu.be/Ptt_eyzjA3Q

5) V souvislosti s tím, že bude kauricoin přijímán jako platební nástroj, tak se bude velmi podobat Bitcoinu. Bitcoin totiž slouží i jako platební nástroj, kdy spousta lidí drží tuto kryptoměnu, aby s ní mohla zaplatit. Znamená to, že jak u Bitcoinu, tak i u Kauricoinu je spousta lidí, kteří drží tyto kryptoměny ne pro čistou spekulaci, ale jako klasickou měnu s kterou mohou platit. To má za důsledek především to, že tyto kryptoměny nikdy neklesnou pod určitou cenovou hranici.

6) Kauricoin můžete koupit na centralizované burze Latoken a připravuje se také vstup na decentralizovanou burzu Binance. Můžete si tedy zvolit, jestli dáváte přednost nákupu kauricoinu na centralizované, nebo decentralizované burze. Obě tyto burzy se ředí mezi deset největších kryptoměnových burz na světě.

7) Zatímco za vznikem Bitcoinu stojí neznámá osoba s přezdívkou Satoshi Nakamoto, tak za vznikem Kauricoinu stojí reálná osoba jménem Jiří Vokiel Čmolík. Tento podnikatel, investor, vizionář a kouč osobního rozvoje stojí za spoustou úspěšných projektů. Napsal více jak sedm knih, založil několik hotelů a ozdravnou kliniku v Kostarice. Současně vytvořil program osobního rozvoje s názvem Neurorestart, kterým si prošly deseti tisíce lidí.

Zde můžete vidět vyjádření zakladatele Kauricoinu:

https://youtu.be/ADIqkTKl3VQ

8) V souvislosti s Neurorestartem se teď chystá Neurorestart Latinská Amerika, kde pan Čmolík představí tuto metodu osobního rozvoje celé Latinské Americe a celému španělsky mluvícímu světu. Je zde velký předpoklad, že zde představí i svou kryptoměnu kauricoin, takže to vypadá, že celá Latinská Amerika bude tuto kryptoměnu kupovat.

9) Pokud bude současný trend vzrůstu Kauricoin pokračovat tempem, kterým pokračuje, tak do roku 2025 může mít kauricoin hodnotu kolem 2000 dolarů. Zatím nebyla trendová linie kauricoinu přerušena a tato kryptoměna stále roste. Vy máte jedinečnou příležitost se na tomto růstu svést vydělat pořádné peníze.

10) Budoucnost Kauricoinu je otevřená a kdo ví, jaké další úspěchy a podpora ho ještě očekává. Je možné, že kauricoin se stane tak oblíbeným, že se s ním bude moci dát platit nejenom v hotelech, ale téměř všude. Už jenom na základě těchto výše zmíněných informací víme, že se jedná o skvělou investiční příležitost.

Na závěr se můžete podívat na oficiální promo video kauricoinu:

Oficiální stránky kauricoinu naleznete zde

Aktualizace 21.11.2022: Kryptoměna Kauricoin, kterou založil Jiří Vokiel Čmolík a Jan Masnica se ukázala jako podvod. Stovky investorů kvůli těmto dvěma podvodníkům přišli o veškeré své peníze. Proto od těchto lidí nic nekupujte, neobjednávejte, protože jinak takém můžete přijít o veškeré své peníze.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.