Neděle , 26 března 2023

Kryptošlechta podvodník Jiří Vokiel Čmolík a jeho podvodná kryptoměna Kauricoin

Krypto guru a podvodník Jiří Vokiel Čmolík

Stovky investorů přišlo o veškeré své peníze díky podvodné kryptoměně Kauricoin, kterou založili podvodníci Jan Masnica a Jiří Vokiel Čmolík, kteří si přezdívají kryptošlechta. Ve skutečnosti to jsou krypto šmejdi. V tomto článku se dozvíte podrobnosti o tom, jak investoři přišli o své peníze a jak tento podvod funguje.

Čmolík nasliboval investorům spoustu projektů a cílů v souvislosti s Kauricoinem, které nikdy nesplnil.

Neurorestart Lainská Amerika

Čmolík investorům slíbil, že vytvoří program Neurorestart Latinská Amerika, což měl být vzdělávací program učící osobní rozvoj ve španělštině. Myšlenka byla taková, že když si někdo bude chtít koupit tento program v Kauricoinech, tak dostane slevu 40%. To by znamenalo, že by na burzu Latoken chodili automatické objednávky k nákupu této kryptoměny a hodnota Kauricoinu by začala raketově stoupat:

Nic takového se však nestalo a Čmolík tento projekt nerealizoval.

Kryptoburzy

Čmolík slíbil investorům, že Kauricoin bude zalistován k tradingu na další dvě kryptoburzy, stejně jako na Latokenu. Dokonce slíbil, že Kauricoin bude zalistován na jednu ze tří největších kryptoburz.

Nic takového se však nestalo. Kauricoin byl na chvíli zalistován na krypto směnárnu Uniswap, ale brzy poté byl z této směnárny odejmut, jelikož tam investoři často ztrácely kryptoměny. V současné době Kauricoin není na žádné kryptoburze a to ani na Latokenu.

Kontaktoval jsem podporu Latokenu a zeptal jsem se jich, proč již nelze obchodovat s Kauricoinem na jejich burze. Ti mi odpověděli:

„Vezměte prosím na vědomí, že KAU již není k dispozici pro obchodování nebo vklad na LATOKENU. Nyní je k dispozici pouze výběr.“

Když jsem je požádal o podrobnosti a upozornil jsem je, že to v podstatě znamená, že investoři si nemůžou vybrat své peníze do fiatu, tak mi odpověděli:

„Omlouváme se za zpožděnou odpověď. Váš požadavek jsme předali našemu týmu. Buďte prosím trpěliví, když vyšetřují tuto situaci.“

Do vydání tohoto článku se mi z Latokenu už nikdo neozval.

Směnárna

Čmolík slíbil, že vytvoří svou vlastní krypto směnárnu. V této směnárně se měly platit poplatky v Kauricoinech. Princip spočíval v tom, že pokaždé když klient měl zaplatit poplatek, tak by se zaslala automatická objednávka na burzu s příkazem nakoupit Kauricoiny a díky tomu by hodnota této kryptoměny rostla:

Žádná taková směnárna však nebyla vytvořena a opět se jednalo o Čmolíkovou lež a podvod.

Cena Kauricoinu 10 – 15 dolarů

Čmolík slíbil investorům, že cena Kauricoinu bude do roku 2021 v rozmezí 10 – 15 dolarů. Mimo jiné ve videi také říká, že KryptoVláďa a lidé z krypto komunity jsou debilové s kterýma nemá zapotřebí se vůbec bavit:

Cena Kauricoinu ani zdaleka nedosáhla úrovně, kterou Čmolík sliboval. Nejvyšší cena, kterou Kauricoin dosáhl byla 1,1 dolarů. Čmolík v předprodeji prodával Kauricoiny za 1 dolar a poté když byli na burze Latoken, tak doporučoval investorům za tuto cenu nakupovat. Nyní je cena Kauricoinu 0.01 dolarů, což je stonásobné znehodnocení investic od investorů. To znamená, že například ten kdo si v předprodeji nakoupil u Čmolíka Kauricoiny za 100 dolarů, tak hodnota jeho investic je nyní 1 dolar. Vzhledem k tomu, že Kauricoin již není na žádné burze, tak je ve skutečnosti úplně bezcenný, protože jej nemůžete směnit za USDT, které byste pak mohli směnit do fiatu. Kauricoin vám pochopitelně žádná směnárna nesmění do fiatu.

Došlo k tomu, že ti dva krypto šmejdi, Čmolík a Masnica, začaly hromadně rozprodávat své Kauricoiny (které si vytvořili z ničeno a do kterých sami neinvestovali ani korunu), čímž stonásobně znehodnotili investice investorů a v podstatě je vytunelovali. Stal se tedy pravý opak toho co Čmolík ve videi sliboval. Zamyslete se, proč by někdo skupoval své vlastní Kauri, které si vytvořil úplně zdarma a které drží v miliónech jednotkách? Vydělat by na tom mohl pouze, kdyby je prodával a směňoval za kryptoměny s reálnou hodnotou (nejdřív BTC a později USDT).

Čmolík vám bude tvrdit, že za to může Bitcoin, protože když klesá cena Bitcoinu, tak klesá i hodnota jiných kryptoměn. Jenomže cena Bitcoinu klesla 3x, cena Cardana klesla 5x, Cena Etherea klesla 4x, cena BNB klesla 2x, ale cena Kauricoinu klesla 100x. Není tedy pochyb o tom, že Čmolík s Masnicou vytunelovali veškeré investice investorů a nejedná se tedy o nějaký celosvětový výkyv trhu.

Nedávno jsem od Masnici dostal email s nabídkou jeho krypto kurzu kde psal:

„Rádi bychom vás ovšem varovali před všemožnými projekty slibujícími obrovské zhodnocení, které vás ochrání před inflací.“

Tak tím mě Masnica chtěl nejspíš varovat sám před sebou a před Čmolíkem, protože přesně tohle oba slibovali v souvislosti s Kauricoinem, když tvrdili, že Kauricoin je druhý Bitcoin a že se z nás všech stanou milionáři. Jsou to dva blbečkové co si absolutně nevidí do huby.

Film o Čmolíkovi

V době kdy Čmolík psal svou knihu Odsouzen k úspěchu, tak jej kontaktovala režisérka Olga Dobrovská s nabídkou, že o Čmolíkově životě natočí film. Čmolík na základě toho začal investorům prodávat tokeny BATI, které měly být něco jako akcie kryté tímto filmem. Čili kdyby byl tento film natočen a prodáván, tak by investoři obdrželi zisky z tohoto filmu.

Film však natočen nebyl a investoři byli opět podvedeni. Mnoho investorů tvrdí, že neobdrželi žádné dividendy, které měly být vyplácené v podobě již bezcenného Kauricoinu.

Kniha Odsouzen k (ne)úspěchu

Jak jsem říkal, tak Čmolík napsal knihu Odsouzen k úspěchu. V této knize popisuje, s kolika lidmi se rozhádal, rozešel ve zlém, kdo jej podvedl a koho zase on podvedl. Prostě karma je zdarma.

Pokud někdo má takové vztahy s lidmi, tak by se měl nechat léčit. Ta jeho kniha nese nesprávný název a měla by se správně jmenovat Odsouzen k neúspěchu.

Firewalking v Ostravě

Čmolík lidem slíbil, že uspořádá firewalking v Ostravě, kdy cílem této akce mělo být procházení se po žhavých uhlících, aby si lidé odstranili své strachy. Akce se měl také zúčastnit Jordan Belford podle kterého byl natočen film Vlk z Wall Streetu. Společně měli na akci přiletět helikoptérou do Dolních Vítkovic, vrhnout se do prostoru a ukázat velkou šou.

Cena vstupenek se pohybovala v rozmezí 1 490 Kč až 50 000 Kč. Ta nejdražší vstupenka měla zahrnovat i osobní večeři a setkání s Čmolíkem a Belfordem včetně společné fotky. Někteří lidé si za tuto akci zaplatili i desítky tisíc korun, ale akce se opět nekonala, protože Čmolík investorům napsal, že se akce ruší, kvůli „obavám z válečného konfliktu“.

Na jednu stranu se Čmolík prezentuje jako neohrožený alfasamec, který vyhrožuje všem svým „hejtrům“ a Putinovi, že si je vezme sebou do klece a dá jim co proto. Na druhou stranu, když má jít do akce tak pokaždé selže a stáhne se. V tomto směru mi připomíná tu komickou postavu Bruna Ferrariho z filmu Zvíře. Slovy hůj 💪, ale činy hnůj 💩:

Zlý čaroděj

Čmolíkova černá magie

Čmolík se často prezentuje jako duchovní guru a avatar, který se snesl na svět, aby zachránil lidstvo. Podle jeho vyjádření: Důkazem, že je avatar, je to, že se z matčiny dělohy narodil nohama napřed, protože takto se rodí velcí avataři.

Nedávno však Čmolík na své FB stránce sdílel fotografii propícháné woodu panenky s tváří Putina. Teď ponechme stranou to, jestli fandíte, nebo nefandíte Putinovi. Podstatné je to, že Čmolík praktikuje woodu, které spadá do oblasti černé magie. Tímto se Čmolík definitivně odkopal u duchovně založených investorů, protože jasně odkryl karty za koho kope.

Jako „velmi duchovní bytost“ má Čmolík, také ve zvyku vyhrožovat svou černou magií všem lidem, kteří o něm řeknou něco špatného. Často jim vyhrožuje, že proti nim podnikne magický útok:

Je mi proto jasné, že za tento článek se Čmolík bude mstít a pokusí se na mě něco seslat. Před tím než to ale udělá, tak by měl vědět, že cokoliv co proti mně pošle, tak se mu stonásobně vrátí, protože na mé straně stojí plejády andělů a nesmrtelných bohů:

Čmolík nemá šanci.

Emisní povolenky

Nový projekt s kterým Čmolík vyrukoval jsou emisní povolenky.

Čmolík nechce k tomuto projektu říct podrobnosti, protože se obává „agentů hejtrů“, kteří by jeho projekt mohli veřejně vyzradit. Patrně to však bude něco ve smyslu, že Čmolík vám prodá emisní povolenku krytou tokenem Kauri a deštným pralesem. Pak si budete moci dál znečišťovat planetu, protože jste udělali dobrý skutek, jelikož jste si koupili tokenizovaný deštný prales. Co na tom, že emisní povolenky smí prodávat pouze Evropská komise a ne nějaký Čmolík. Jak je vidět, tak Čmolík je opravdu všemohoucí.

Tímto bych chtěl Čmolíkovy vzkázat:

„Pokud nazýváš hejtry, nebo agenty hejtrů investory, kteří pouze sdílejí své zkušenosti, protože kvůli tobě přišli o veškeré své peníze, tak jsi bezpáteřní hovado.“

Hodnota Kauricoinu

Kauricoin je dnes zcela bezcenný a investoři přišli o veškeré své peníze, protože již tento shitcon není možné na žádné burze směnit za BTC, USDT, nebo za fiat. Jedná se o čistý podvod.

I kdyby se podařilo dát Kauricoin na nějakou burzu, tak cena Kauricoinu bude nadále klesat, protože Čmolík s Masnicou jej budou dále vesele rozprodávat a dále tunelovat investice investorů, kteří do něj naivně budou investovat, protože jim Čmolík nově slíbí „Emisní povolenky“.

Slova na závěr

Před zveřejněním tohoto článku jsme Čmolíka kontaktoval a snažil jsem se s ním férově dohodnout. Řekl jsem mu, že buď do určitého termínu splní všechno co nám investorům slíbil, nebo ode mě odkoupí Kauricoiny. Cenu za odkup jsem stanovil na 1 dolar za Kauricoin, což je Čmolíkova tržní cena za kterou on sám prodával Kauricoiny investorům. Ve videi Čmolík sliboval, že cena Kauricoinu bude 10 – 15 dolarů, takže by podle jeho slov na tom krásně vydělal, kdyby je ode mě odkoupil.

Na žádné z těchto variant jsme se nedohodli a Čmolík tím definitivně prokázal jaký je podvodník a jak ve skutečnosti věří ve svou vlastní kryptoměnu.

Dříve jsem si myslel, že je Čmolík čestný člověk a chce lidem pomáhat. Dnes již vím, že se jedná o sofistikovaného podvodníka, který využívá manipulativní techniky z neuromarketingu. O jeho manipulativních technikách napíši v příštím článku a v dalších článcích zveřejním výpovědi okradených investorů. Pokud jste se také stali obětí podvodu Čmolíka, tak mi můžete napsat do redakce a já váš příběh zveřejním.

Společnými silami světla pošleme tohoto démona zpátky do hlubin pekelných, tam kam patří.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

2 komentáře

  1. Na evidentní podvod jsem spolu s dalšími upozorňovala hned od začátku, kdy kulobard Čmolík začal s Masnicou a Vadasem tuto kryploměnu tvořit. Zrovna pan Martin Kirschner byl v té době naprosto nekrtitickým Čmolíkovo obdivovatelem a lajky a komentáři na FB i články zde tomuto podvodníkovi, manipulátorovi a šaškovi velmi dobře sloužil. Je dobře, že jste konečně prozřel. Chybí mi však v článku více reflexe na vaše předchozí mylné jednání a propagaci Čmolíkových zvrácených aktivit.

  2. Zalohy prednasek zde:

    rapidgator.net/file/198eb13817b1059574dbb23908e8475c/rapidgator_net-british-asset-kauri-crypto-sousede-v-kostarice-odkazy-videa-prednasky-webinare-zaloha.html

    Nebo na ulozto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.