Středa , 29 března 2023

4 mé oblíbené knihy o prodeji

Autor: Martin Kirschner.

Zatímco budete na dovolené sbírat síly na další prodej, tak si můžete přečíst knihy po kterých budete prodávat více, než kdy předtím (Public Domain)

Ať už prodáváte cokoliv, tak díky těmto knihám budete prodávat minimálně dvakrát tak více. O prodeji už byla napsána spousta knih, ale tyhle vás raketově dostanou na novou úroveň. Přitom se nemusí jednat o manipulativní techniky, ale spíše jde o to jak dokážete sebe a svou firmu prezentovat.

1) Cesta vlka – Jordan Belfort

Pokud jste viděli film Vlk z Wallstreetu, tak není třeba představovat autora této knihy. Autorem knihy je totiž skutečný Vlk z Wallstreetu, podle jehož života byl natočen tento film. Ve filmu jste mohli vidět prodejní techniky, které Jordan Belford učil své prodejce a v této knize je rozebírá do hloubky.

Svou metodu prodeje pojmenoval Přímka úspěchu. Tato metoda učí, jak zvýšit své prodeje pomocí různých prodejních technik. Především, ale Jordan Belford říká, že základem každého úspěšného prodeje je to, aby váš klient důvěřoval vám, vaši firmě a také vašemu produktu/službě.

Je proto velmi důležité pro jakou firmu pracujete, jak prezentujete sebe a váš produkt/službu.

2) Největší obchodník na světě – Og Mandino

Tato kniha ani tak nepopisuje techniky jak prodávat. Místo toho vás inspiruje překonávat překážky. Kniha totiž popisuje události a čerpá ze starých písemností před více než 2000 lety.

Dozvíte se jaké dříve obchodníci museli zvládat překážky bez moderních technologií, kdy například putovali několik dní i týdnů aby pak někde prodali své zboží. Kniha vás proto inspiruje překonávat překážky a nikdy se nevzdávat.

Audioknihu Největší obchodník na světě si můžete poslechnout zde:

https://youtu.be/kFv3ZF0o13s

3) 100 zákonů obchodního úspěchu – Brian Tracy

V této knize Brian Tracy popisuje 100 zákonů úspěchu v obchodu, ale také v podnikání.

Můžete se tak inspirovat od úspěšného podnikatele a obchodníka.

4) Ziglar o prodeji – Zig Ziglar

Chcete zvládnout základy prodeje a vybudovat si solidní kariéru ve světě obchodu? Chcete si přitom uchovat zdravý rozum a nepřijít o přátele a rodinu? Pak je tato kniha určena právě vám. Zig Ziglar vás zavede do světa profesionálního prodejce, ukáže veškerá úskalí a překážky na cestě k uzavření prodeje a nabídne metody a techniky, které vám pomohou vytvořit si pravidelný a účinný program.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.