Sobota , 1 dubna 2023

Aktuality z VIP Novin – Březen 2021

Autor: Martin Kirschner.

V těchto aktualitách rozeberu celkovou historii koronaviru  až po současnost a ozřejmím, jaká bude má celková budoucí činnost.

Jak vidím minulou a současnou situaci

Když začala pandemie koronaviru, tak jsem byl jedním z prvních kdo o této záležitosti veřejnost informoval s tím, že se jedná o plán farmaceutických firem, jak lidem vnutit vakcíny. Článek s názvem Kdo stojí za vznikem koronaviru 2019-nCoV vyšel 28.1.2020 a stal se nejčtenějším článkem VIP Novin s kolem 840 000 shlédnutí.

Další články následovaly a snažili se objasnit další s tím související skutečnosti. Opět měly tyto články několik desítek tisíc shlédnutí. Spousta lidí však zůstala laxních a bez zájmu. Na demonstrace chodilo pár stovek lidí a prakticky se nikdo o dané téma nezajímal (samozřejmě až na několik skalních aktivistů).

Až v dnešní době můžeme vidět, jak se začínají probouzet ti takzvaní duchovní a ezoteričtí lidé, kteří po celou tu dobu mluvili například o tom, že 21.12.2020 proběhne převibrování do páté dimenze a všichni budeme v ráji. Přiznám se, že jsem také tuto možnost vzal v potaz. Když se nic nestalo, tak lidé, kteří tomu věřili, byli následně velmi zklamaní.

Proč to říkám? Protože spousta lidí spoléhá na to, že příjde Ježíš, že příjde Trump, že příjde nějaký spasitel, nebo že příjde převibrování do jiné dimence a všemu bude konce. Tak tomu však nebude. My jsme ti na které jsme čekali. A pokud budeme házet zodpovědnost za svůj život na někoho jiného, tak se nikam neposuneme.

Nyní všichni ti ezoteričtí a duchovní lidé již o tom, co se děje v naší společnosti, začínají mluvit, píší články, nebo točí videa. Je to logické, protože už pociťují, jak jim začíná téct do bot a někteří z nich mluví i o emigraci. Otázkou však je, jestli již není příliš pozdě. Proč neinformovali své čtenáře hned v zárodku, když věděli co se tady děje? Nechtěli si tím tématem zkazit vzhled svých stránek, nebo youtube účtů?

Mé směřování do budoucna

Já to vidím tak, že vše o NWO, MSM, smrtících vakcínách, falešných testech, podvodu jménem koronavirus a farmaceutickém průmyslu již bylo řečeno. Kdo chce, může články z VIP Novin sdílet. Vše ostatní na dané téma by bylo jenom opakování.

Proto jsem se rozhodl, že se nyní zaměřím na konstruktivní projekty (i v rámci VIP Novin), které budou mít za cíl lidem pomáhat. Proto jsem se již nyní rozhodl napsat knihu s názvem Podníkáme na eBay, ktetá má za cíl pomoci podnikatelům a běžný lidem zlepšit jejich současnou finanční situaci.

Další projekty budou následovat a budete o nich předem informování, pokud se přihlásíte k odběrům, nebo po zakoupení knihy.

Závěr

Na závěr bych chtěl čtenářům poradit, aby přestali úplně sledovat televizi. Televize měla být hlídacím psem demokracie. Místo toho se stala nástrojem procesů řízení psychopaty z naší vlády. To co neustále na na nás chrlí ve zprávách MSM  je jed určený přímo do našeho srdce.

Kdyby ´vláda´ neměla možnost vydávat nařízení skrze televizi, tak by nás nikdy nemohli takhle řídit. Vy nejste ze zákona povinni sledovat televizi, nebo internet a zjišťovat jestli jsou nějaká nová nařízení. Pokud vláda po vás něco chce, tak ať vám napíše vlastnoručně napsaný dopis s razítkem a podpisem. V opačném případě nejste povinní dodržovat to, co vám někdo řekne skrze internet, nebo televizi.

Tuhle krizi dle mého názoru zvládneme pouze tím, když sami sobě půjdeme svým vlastním příkladem a tímto příkladem možná inspirujeme i další lidi. Především bychom však nikdy neměli zapomínat na své sny, cíle a důvody, proč jsme se na tento svět narodili.

Předem děkuji za sdílení tohoto článku.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.