Středa , 31 května 2023

Aktuality z VIP Novin – červenec 2021

Autor: Martin Kirschner.

Dnešní aktuality budou v pozitivním duchu a budou velmi nabité. Doporučuji zapojit se do projektů : )

Děti se radují bez roušek

V Izraeli už lidé nemusí nosit  roušky v uzavřených prostorách. Podívejte se na reakci dětí, když se to dozvěděly:

https://twitter.com/danielkotzin/status/1404884776214011906

Vznikla sociální síť Czechbook

Jedná se o poměně novou necenzurovanou sociální síť. I přes to, že je tato sociální síť nová a cíleně zaměřená na české publikum, tak již si získala několik tisíc uživatelů. Nemusíte si ani zakládat účet. Přihlásit se na tuto sociální síť můžete přes svůj Facebook, nebo Google účet.

Tím vás proto zvu na tuto sociální síť, kde se můžete přidat do mé skupiny.

Pokud se chcete přihlásit i do jiných mých skupin na alternativních sociálních sítích, tak můžete přes tento článek.

Spolupráce s Wise (Transferwise)

Navázal jsem spolupráci s Wise (dříve Transferwise). Ještě o tom napíši podrobněji článek. Každopádně pokud se do této služby přihlásite přes tento můj odkaz, tak když si budete chtít převést částku do 500 GBP, tak neplatíte žádné poplatky. Mě tím podpoříte také, protože já dostanu provizi 50 GBP, pokud se přes můj odkaz zaregistrujete. Oba vyhraváme.

Mít Wise je skvélé, protože je to jako mít vlastní směnárnu, kde směňujete za středvé kurzy s mírnými poplatky. Chystám článek, kde se dozvíte podrobnosti.

Články pro červenec 2021

Výjdou články o kryptoměnách, Michaelu Tellingerovi, Archontech a také vám doporučím nové filmy, které souvisí se současnou situaci. Přihlaste se k odběru novinek, ať vám nic neuteče.

Dar za dar

Čtenáři, kteří mi budou chtít poslat finanční dar, tak také nově budou obdarováni. Každý kdo mi pošle finanční dar ve výši 200 Kč, nebo více, tak ode mě dostává automaticky také dar ve formě mnou napsané knihy s názvem Podnikáme na eBay s vlastním věnováním.

Citát pro červenec 2021

Rozhodl jsem se, že pro každý měsíc vyberu ten nejlepší citát, který dokonale vystihuje současnou situaci a případně nabízí radu, nebo řešení. Věřím, že tyto citáty budou skvělým závěrem každých Aktualit a mnohé lidi inspirují.

 

Citát pro červenec 2021 zní:

„Jediná objektivní pravda je, že objektivní pravda neexistuje.

Pokud jste o něčem přesvědčení, nenechte se nikým a ničím ovlivňovat.

Ten kdo tlak okolí dokáže ustát, časem dokáže své okolí strhout sebou.“

Neznámý autor.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.