Středa , 29 března 2023

Filmy o epidemii, vakcínách, masových vraždách a mimozemšťanech. Předpověděly to, co se dnes odehrává

Autor: Martin Kirschner.

Poslední dobou mi doporučujete, abych se podíval na filmy, které jako kdyby souviseli s dnešní dobou a dávali nám odpovědi na to co se dnes odehrává. Já už dávno nevěřím na žádné náhody a proto jsem si jist, že tyto filmy někdo natočil s určitým záměrem. Teď už jenom zbývá otázka, jestli ten záměr je nás varovat a nebo nám prostě sdělit co nás očekává. Ať je to jakkoliv, tak pojďme se podívat na filmy, které jsem v poslední době shlédl a které velmi souvisí s dnešní dobou.

Pátá vlna

Tak tohle je asi nejdůležitější film, který bych vám doporučil shlédnout. Už jenom tento název je do očí bijící vzhledem k tom, jak se neustále mluví o vlnách v pandemii.

Film pojednává o tom, jak se náhle na nebi objeví mimozemská plavidla. Lidé jsou vyděšení a panikaří, nicméně několik dnů se nic neděje.

Až po pár dnech přijde první vlna. Přestane fungovat elektronika a internet. Letadla padají z nebe.

Pak přijde druhá vlna a s ní přírodní katastrofy. Hurikány sužují zemi, vybuchují sopky, přichází obří tsunami, která pohlcují velkoměsta a zabíjejí milióny lidí.

Pak přijde třetí vlna a s ní epidemie ptačí chřipky, která zabije milióny lidí. Lidé stejně jako dnes jsou zavíráni do karantén, musí udržovat rozestupy, nosí roušky, je jim měřena teplota na dálku atd.

Čtvrtá a Pátá poslední vlna je období, kdy se mimozemšťané dokáží zobrazovat lidem, jako běžní lidé a proto je od běžných lidí nelze rozeznat. Následuje manipulativní hra kdo je kdo s cílem zmást lidi a vojensky je poštvat proti sobě.

Zde je ukázka z filmu:

Já, legenda

Tento film jsem viděl asi před třinácti roky a stejně jako všichni ostatní, jsem to bral jako nějaké scifi. Až dnes tento film zaujal mou pozornost.

Hned úvod filmu zaujme vaši pozornost, kdy vede rozhovor moderátorka s doktorkou o vakcínách, které údajně dokáží vyléčit lidi z rakoviny. Doktorka říká, že proběhlo 10 009 klinických testů na lidech s touto vakcínou. Moderátorka se ptá: „A kolik jste z nich vyléčili z rakoviny.“ Doktorká říká: „10 009 lidí“ (přitom z mimiky lze vyčíst, že určitě lže).

Následně děj filmu probíhá tak, že vypukne zombie apokalypsa a z lidí se stanou mutanti, kteří nesnášení světlo a zabíjí jiné zdravé lidi.

Ukázka z filmu:

Zrovna když píši tento článek, tak jsem objevil, že existuje pokračování tohoto filmu s názvem Já legenda 2. Určitě si jej také shlédnu. Koneckonců ukázka z filmu mluví za vše:

Očista

Další z hororových filmů, který má mnoho společného s dnešní dobou. Vláda USA řeší sociální problém, jak uživit stále se zvětšující populaci a jak vymítit chudobu a nezaměstnanost. Na tom by nebylo nic až tak špatného, kdyby nebylo toho, jakým způsobem se rozhodne tento problém řešit.

Vláda proto rozhodne, že nejlepším řešením je stanovení svátku s názvem „Očista“, kdy se v tento daný den můžou lidé navzájem beztrestně zabíjet a redukovat tak populaci v USA.

Myslíte si, že je to scifi? Ve filmu je ukázána manipulace hlavními médii, které prezentují Očistu, jako něco krásného a vznešeného, co vymycuje chudobu a snižuje nezaměstnanost. Tím, že lidé dají průchod svým emocím jednou ročně, tak to podle MSM sníží celkově kriminalitu na minimum. Lidé jsou tak zmanipulovaní médií, že tomu věří a berou Očistu jako běžnou součást života.

V tomto filmu je také znázorněn koncept depopulace světa, která právě se současnou pandemii probíhá. Akorát to není až tak na oko zjevné jako ve filmu Očista. Nicméně výsledky stejné jsou.

Zde je ukázka z filmu:

Závěr

Uvědomuji si, jak je možná tento článek depresivní. Upřímně bych raději dával tipy na květinkové filmy plné lásky a pohody. Na druhé straně ve filmech je ukrytá velká pravda toho co se dnes odehrává. Například to, jak se snadno lidé dají pomocí MSM zmanipulovat a brát vraždy jako něco zcela normálního. Nebo to jak je vakcína skvělá, zachrání celý svět a všichni budou zase šťastní.

Konspirační teorie už nejsou konspirační teorie a scifi už není scifi. Část z těchto věcí co jsou ve filmu popsány, se dnes již ději a my máme možnost si to uvědomit a neúčastnit se těchto satanistických her.

Pokud chcete tipy na další filmy, tak se můžete podívat na můj minulý článek, kde jsou doporučené filmy, které mají také za cíl otevřít lidem oči ohledně toho, co se v dnešním světě odehrává.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.