Středa , 29 března 2023

Aktuality z VIP Novin – Prosinec 2020

Autor: Martin Kirschner.

V těchto aktualitách popíši události z mého života a to, co bude následovat ve VIP Novinách. Rozeberu i určité aha momenty, včetně budoucího vývoje situace.

Divadlo s rozvolňováním opatření

Vláda řekla, že rozvolní opatření proti koronaviru. Podle systému PES má riziko nákazy klesnout na 3 stupeň a podniky by se měly otevřít ve Čtvrtek (3.12.2020).  Je možné, že riziko nákazy klesne i na 2, nebo 1 stupeň podle tohoto systému PES. S navrácením do normálního života tento systém nepočítá.

V podstatě je ale jedno co vláda děla. Vše následuje předem daný scénář. Povolit, utáhnout, povolit, utáhnout. Předpokládám, že na jaře příštího roku přijde „třetí vlna“. To bude ta konečná a pak nám představitelé vlády řeknou něco ve smyslu:

„Situace je vážná. Je potřeba vakcinovat obyvatelstvo, jinak se toho koronaviru nezbavíme. Teď se v tomto boji musíme sjednotit a žádné naše rozdílné názory na danou situaci teď nehrají roli. Vakcína je našim jediným řešením, jak se vrátit zpět do našich normálních životů.“

Vy z vás co jste četli můj článek z ledna roku 2020, kdy koronavirus začínal teprve v Číně, tak víte, že já jsem předpovídal, co bude konečným důsledkem toho všeho. Jako správný šachista jsem předpověděl dvacet tahů soupeře až k jeho konečnému tahu. Tenkrát mě lidé měli za blázna, vysmívali se mi a někteří i uráželi. Dnes všichni můžou vidět, že jsem měl bohužel pravdu.

Je jen otázkou času, kdy ve VIP Novinách vyjde první článek o tom, kolik lidí zemřelo na vakcínu proti koronaviru. To bude další zlomový bod, kdy další skupina lidí prohlédne.

Policisté bez roušek

Včera jsem jel tramvají a viděl jsem dva policisty, kteří jeli autem na předních sedadlech. Oba policisté neměli roušku. Pokud nebyli příbuzní, tak porušili nařízení vlády, protože když v autě sedí dva nebo více lidí a nejsou příbuzní, tak musí nosit roušku.

Na jednu stranu chválím to, že i policisté jebou na nařízení vlády. Na druhé straně by neměli být pokrytci a nutit lidi, aby tato nařízení dodržovali.

Když už jsem u těch policistů, tak lidé jsou v podstatě nedotknutelní. Žádný policista od teď nemá právo na vás použít donucovací prostředky (hmaty, chvaty, páčení) z jakéhokoliv důvodu, jelikož by porušili nařízení vlády o 2 m rozestupech. Asi ani není třeba poskytovat důkazy o tom, že toto nařízení policisté minimálně tisíckrát porušili.

Majitelé podniků se začínají bouřit

Občanskou neposlušnost projevili dva majitelé restaurací, kterým se nelíbí nařízení vlády, že mají mít podniky zavřené. Samozřejmě přijeli policisté a donutili majitele znovu zavřít.

Jednomu z majitelů pražské restaurace Šeberák dokonce vyhrožovali, že pokud svoji restauraci nezavře, tak příště přijedou se zatykačem. Druhý majitel restaurace z Uherského Brodu se zase pokusil přelstít úředníky tím, že oficiálně svou restauraci přetvořil na agitační centrum. Ani tomuto majiteli podniku však pokus nevyšel a na nátlak policie musel svou restauraci zavřít.

Z mého pohledu jsou tito dva podnikatelé hrdinové. Je třeba více takových lidí. Pokud tento článek čtou podnikatelé, tak bych se vás rád na něco zeptal:  Vaše podniky patří vám, nebo panu Babišovi? Pokud patří vám, tak proč necháváte Babiše, aby rozhodoval o tom, kdy budete mít otevřeno a za jakých podmínek?

Stejně jako ve všech případech, je i zde lidem odebírána svobodná vůle, na kterou mají rodové a božské právo. Nejste přece malé děti, aby vám ´taťka´ Babiš říkal, co máte a nemáte dělat.

Indigové děti s rouškami

Přemýšlel jsem o současných dětech, které jsou nuceny nosit roušky. Myslím, že až tyto děti vyrostou a prohlédnou co se děje za podvody, tak tomuto systému dají vale. Spousta lidí tento podvod svým vládám neodpustí.

Existují proroctví, že tyto děti budou v budoucnu ignorovat jakékoliv zákony a nařízení. Současně také nebudou sledovat MSM, takže tyto mediální společnosti zaniknou také, protože tam kam lidé upírají pozornost a posílají energii, tak tam to roste. O těchto proroctvích se dozvíte v dalším článku, který chystám.

Ohledně těchto dětí jsem přemýšlel, co řeknou v budoucnu svým rodičům. Možná se jich zeptají: „Mami/tati co jste dělali v době, kdy nám rouškami kurvily zdraví a v důsledku toho teď má spoustu lidí zdravotní problémy?“

Přelet nad kukaččím hnízdem již dnes

Včera jsem viděl klasický film od režiséra Miloše Formana s názvem Přelet nad kukaččím hnízdem, kde hlavní roli hraje Jack Nicholson. Nejspíš už jste tento film někdy viděli, ale doporučuji vám, abyste jej shlédli ještě jednou, protože tam jsou pro nás důležité aha momenty.

To co v tomto filmu můžete vidět se děje i dnes. Systém z lidí uměle vytváří pacienty a zlomené lidi, kteří již nemají sílu se vzepřít jakýmkoliv autoritám. Autority se nám neustále snaží vnucovat, že jsme slabí, a když tomu uvěříme, tak jako celek skutečně slabí jsme.

Film jasně ukazuje, jak můžeme dopadnout. Nucené podávání léků (vakcín), zákazy, příkazy, psychické deptání, omezování práv, ponížení a ztráta lidské důstojnosti. Spousta lidí si na své vězení tak zvykne, že jej už nikdy nebudou chtít opustit.

Volební podvody je jedno z témat, které je v tomto filmu ukázáno, a všichni se musí podřizovat autoritě. Ve filmu je krásně ukázáno, jak jedna ženská, dokáže ovládat a zpracovat i čtyřicet chlapů, když má za sebou mocnou kliku. Všechno je to magie a společenská hypnóza toho, že jsme bezbranní pacienti, kteří potřebují ´´odbornou péči´´. Vše samozřejmě pro naše dobro.

Přemýšlel jsem, jak bych já mohl vyléčit psychicky nemocné lidi. Udělal bych to tak, že bych otevřel klece, jak na jejich fyzické, tak psychické úrovní těchto lidí. Vypustil bych je na prérie, kde by mohli pobíhat a radovat se ze života jako malé děti. V podstatě bych se zachoval stejně, jako McMurphy z tohoto filmu.

Co bude nového ve VIP Novinách

Nově budou ve VIP Novinách publikované články a  rozhovory s bezpečnostními složkami k současné situaci a také od insiderů (členů iluminátů a zednářů). Dále také zveřejním návod, jak porazit elity jednou pro vždy a zavést na světě skutečnou a trvalou demokracii. Bude to síla, takže se máte opravdu na co těšit.

Občas vám ve VIP Novinách pustím písničku podpořenou mými úvahami, takže to bude další novinka.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.