Středa , 31 května 2023

Aloe Vera jako dobrý start do nového roku

Autor: Martin Kirschner.

Foto: Rostlina Aloe Vera vám pomůže v novém roce zhubnout kila a detoxikovat tělo (Public Domain)

Vánoční svátky jsou obdobím nezdravého stravování a životního stylu. Spousta lidí přibere přebytečná kila a někteří lidé toxikují své tělo alkoholem a nezdravým stravováním. Pokud jste si dali na nový rok předsevzetí, že chcete začít žít zdravě a s elánem, pak Aloe Vera by mohla být vaším hlavním pomocníkem.

Aloe Vera redukuje váhu a detoxikuje

Aloe Vera je jednou z nejsilnějších detoxikačních rostlin na světě. Obsahuje až 200 účinných aktivních složek, které napomáhají k detoxikaci organizmu. Látky obsažené v Aloe Vera se rychle vstřebávají do krve a lymfatického systému, odkud se dále vstřebávají do těla. Díky tomu dochází k rychlé a účinné detoxikaci těla.

Spousta lidí tvrdí, že díky užívání kapslí Aloe Vera jim šlo hubnutí snadněji. Aloe Vera totiž urychluje metabolismus, čímž přispává k rychlejšímu spalování tuků. Také přispívá ke správné funkci trávení a pročištění střeva a tím celkově redukuje váhu.

90ti denní výzva

Říká se, že aby došlo u člověka k trvalým změnám, tak si musí vytvořit návyk, který musí dodržovat po dobu 90ti dní. Pokud člověk vydrží po tuto dobu například nekouřit, nebo nepít alkohol, tak se mu podaří přeprogramovat mozkové buňky, díky čemuž již jeho tělo nebude vyžadovat tyto toxické látky. Spousta alkoholiků a kuřáků se vyléčila právě abstinencí po dobu 90ti dní.

A stejně je to se zdravým životním stylem. Pokud se rozhodnete žít zdravě, tak si musíte stejně tak vytvořit návyk po dobu 90ti dní, kdy budete jíst zdravě a detoxikovat své tělo. Aloe Vera kapsle vám budou pomocníkem, který vám pomůže tuto výzvu překonat. Po této době se budete cítit jako znovu zrození a vaše tělo bude zdravější. Už bude pro vás těžké vrátit se zpátky k vašemu nezdravému životnímu stylu.

Závěr

Pokud nechcete absolvovat 90ti denní výzvu, tak nemusíte. Tento challenge je pouze návodem pro lidi, kteří by si chtěli vytvořit dlouhodobý návyk zdravého životního stylu po celý zbytek života.

Zdravotní účinky Aloe Vera se totiž v lidském organismu projeví okamžitě. Proto již po pár dnech poznáte účinek a budete se cítit líp. Aloe Vera gel od Verdeny jsou pouze přírodním potravinovým doplňkem, takže jejich užívání vám nijak neublíží ani s kombinací s léky.

Jedná se o silný extrakt z rostliny Aloe Vera nahuštěný do gelu a proto můžete očekávat, že se váš organismus rychle detoxikuje a snížíte přebytečná kila.

Případné dotazy k našim produktům vám zodpoví:

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.