Pondělí , 27 března 2023

Prezident Trump vydal EPICKÉ Video kde slíbil, že půjde po Big Tech! Musíš vidět

Donald Trump při svém nedávném prohlášení zmínil vše co mainstream nazývá konspirační teorie a definitivně odkryl pravdu, která se kolem nás děje. 

Klíčové body:

  • Zmínil BIG TECH a její politiku cenzury na sociálních sítích, zavádění "nového jazyka" a finanční teror
  • Poukázal na zveřejněné záznamy "Twitter files" kde se odhalují zločiny Bidena a jeho rodiny
  • FBI je tu od toho aby kryla zločiny vládnoucích elit a řídila politiku cenzury
  • Řekl, že existuje "Hluboký stát" i když přiznal, že on sám tomu původně nevěřil
  • Slíbil: "Až budu prezidentem, vezmeme si zpět naše svobody, vezmeme si zpět naši zemi."

Zde je přepis videa v češtině a toho co Donald Trump řekl:

"Nedávno odhalené Twitter Files nade vši pochybnost prokázaly zkorumpovanost úředníků FBI, kteří byli navedeni k masivní cenzuře, dohledu a propagandě, namířené proti Americkému lidu a také přímo proti mně.

V tomto nejaktuálnějším a nejproslulejším případě pracuje FBI na utajení pravdy o kriminalitě Bidenovy rodiny.

Snaží se tak moc, aby to spolu s korupcí, která předcházela volbám v roce 2020, neprosáklo napovrch.

Nechtěli, aby se o Bidenově rodině dostala na povrch jakákoli špatná informace.

Volby byly překaženy, výsledky byly zmanipulovány.

Avšak cenzura aféry týkající se dat z laptopu Huntera Bidena je pouze začátkem zbrojení americké vlády proti svobodě projevu.

V naší zemi musíme mít svobodu slova a musíme mít férový a svobodný tisk.

Jak upozorňují nedávná hlášení, FBI a ostatní orgány systematicky spolupracovaly s bývalými představiteli národní bezpečnosti, kteří zastupují vysoké funkce ve společnosti Twitter a téměř jistě i funkce v dalších společnostech, za účelem prosazení jejich systému cenzury, což v tomto případě znamená za účelem ukradení voleb.

Toto celé úsilí, a nutno říci velmi ilegální úsilí, mělo za účel umlčet nesouhlasné názory týkající se Covidu, zásadních problémů týkajících se veřejného zdraví a názory týkající se tehdejších voleb a také dalších voleb v budoucnu.

Umlčeli také doktory a zdravotní experty, kteří se opovážili zpochybňovat metody zdravotnictví. Cenzurovali hlasy, které kritizovaly uzavírání škol, lockdowny a nařízení a dokonce zakazovali lidem prohlašovat potvrzená vědecká fakta.

A nechtěli vypustit cokoliv špatného o Číně nebo cokoliv špatného o Bidenovi a jeho zločinecké rodině, tak to bylo. Jen se podívejte na kauzu s laptopem Huntera Bidena, za žádných okolností nechtěli, aby vyšla na povrch pravda.

Ale přesně to, co chtěli, aby se na povrch dostalo, byly jakékoliv dehonestující informace o vašem oblíbeném presidentovi – o mně. Máte na Trumpa nějakou špínu? Pusťte to ven, i když to není pravda!

Toto všechno však nemá naprosto nic společného s vědou nebo se záchranou životů, ale má to rozhodně co dočinění s politikou a odpornou ideologií. Šlo tu o uchopení moci, kterou prostřednictvím korporací vláda získala nad vámi – Americkým lidem. Nesmíme dovolit, aby to takto dál pokračovalo.

Twitter Files dokazují, že urgentně potřebujeme můj plán, abychom odstranili ilegální režim cenzury. Režim, jaký v historii naší země a historii většiny dalších zemí ještě nikdo nikdy neviděl. Abychom mohli stíhat pachatele za jejich zločiny a obnovit svobodu slova pro všechny Američany, potřebujeme svobodný tisk, svobodu projevu, potřebujeme spravedlivé volby a potřebujeme hranice.

Nový kongres by měl okamžitě uspořádat slyšení, aby prošetřil roli FBI a ostatních federálních agentur v cenzuře svobodného projevu.

Vedoucí představitelé kongresu by měli urychleně vydat předvolání k prosazení tohoto cíle.

Odhalení také zdůrazňují, proč můj návrh ukončit nekonečný opakující se koloběh mezi „hlubokým státem“, a „hluboký stát“ skutečně existuje, nevěřil jsem tomu, ale nyní to už vidí všichni, musíme zachovat svobody projevu a ukončit Big tech terorismus.

Musí existovat sedmileté období na rozmyšlenou, než bude kterémukoli zaměstnanci těchto mocných agentur povoleno přijmout práci na hlavní platformě.

Až budu prezidentem, vezmeme si zpět naše svobody, vezmeme si zpět naši zemi."

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.