Sobota , 1 dubna 2023

Budeme bojovat za naši suverenitu, za budoucnost naši země, za budoucnost našich dětí, vzkázal západu Vladimír Putin

Autor: Martin Kirschner.

 

Ruský prezident Vladimír Putin uskutečnil online projev, ke svým spolupracovníkům, kde objasnil současnou situaci na Ukrajině a nastínil plány do budoucna. Promluvil také k obyčejným lidem západu.

Ruský prezident se domnívá, že jeho vojska vedou speciální operaci, která má za úkol „denacifikovat“ a „demilitarizovat“ Ukrajinu. Ve svém projevu zmínil genocidu 14 000 ruských obyvatel žijících na Ukrajině, kteří se stali oběťmi nacismu. Ubezpečil západ, že tato speciální operace nemá za cíl obsadit Ukrajinu:

„Výskyt ruských vojsk u Kyjeva a dalších ukrajinských měst nesouvisí se záměrem obsadit tuto zemi. Žádný takový cíl nemáme, a to jsem také výslovně uvedl ve svém projevu 24. února.“

Ohledně genocidy ruského obyvatelstva na Ukrajině řekl:

„Nebylo možné tolerovat dlouhodobé týraní obyvatel Donbasu. Aby se skoncovalo s genocidou, uznalo Rusko lidové republiky Donbasu. Podepsalo s nimi smlouvy o přátelství a vzájemné pomoci. Na základě těchto smluv požádaly republiky naši zemi o vojenskou pomoc při odrážení agrese. A my jsme tuto pomoc poskytly.“

Ruský prezident, také promluvil k obyčejným lidem západu, kde svalil vinu na západní elity za to, že můžou za ožebračení běžných občanů:

„Chci aby mě obyčejní občané západních zemí vyslyšeli. Snaží se vás přesvědčit, že všechny vaše potíže jsou důsledkem nějakých nepřátelských akcí Ruska. Že by se z vaši peněženky měl platit boj proti mýtické ruské hrozbě. Všechno to jsou lži! Pravdou je, že současné problémy milionů lidí na Západě jsou výsledkem dlouholetého působení vládnoucích elit v jejich zemích. Jejich krátkozrakost a ctižádost se netýkají zlepšení života občanů v západních zemích. Jsou posedlí svými osobními zájmy a superzisky. Důsledkem toho jsou údaje mezinárodních organizací, které jasně ukazují, že sociální problémy se i v předních západních zemích v posledních letech jen zhoršují. Narůstají rozdíly mezi bohatým a chudými, objevují se rasové a etnické konflikty a hroutí se mýtus západní společnosti blahobytu o takzvané zlaté miliardě.“

Termín „zlatá miliarda“ je často užíván whistleblowery, kteří jsou zasvěcení do událostí, které elity chystají pro zavedení Nového světového řádu. Podle této teorie chtějí elity vyhubit většinu obyvatelstva na Zemi a ponechat pouze miliardu lidí, kterou by mohli snadno ovládat.

Vladimír Putin také řekl, že spousta západních zemí funguje jako vazalové, kteří musí poslouchat svého pánička. Řekl, že Rusko bude bojovat za svou suverenitu:

„Ano, mnoho zemí na světě se už dávno smířilo s tím, že budou žít se skloněnými zády a podřízeně budou přijímat všechna rozhodnutí svého panovníka a podřízeně se mu budou dívat do očí. Tak žije mnoho zemí. Bohužel, i v Evropě. Ale Rusko nikdy nebude v tak zuboženém a poníženém stavu. Je to boj, který vidíme. Budeme bojovat za naši suverenitu, za budoucnost naši země, za budoucnost našich dětí. Budeme bojovat za právo být a zůstat Ruskem.“

Zdroj

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.