Středa , 29 března 2023

Tři typy lidí podle úrovně vědomí

Autor: Martin Kirschner.

Podle Davida Ickeho můžeme lidi dělit do tři skupin podle úrovně vědomí (Print Screen)

Jsou lidé, kteří se nechávají unášet proudem, aniž by věděli, kam plují. Další skupinou lidí jsou ti, kteří životem proplouvají. No a poslední nejmenší skupina lidí jsou ti, kteří drží kormidlo svého života pevně v rukách a dokáží utvářet svůj osud. V tomto článku si podrobněji tyto skupiny rozebereme a vy tak budete mít možnost určit, do které z těchto skupiny lidí patříte.

„V Matrixu existují tři hlavní skupiny ,lidí'

1) První jsou softwarovými programy, kterých jediným vědomím je DNA/RNA přijímající instrukce z Matrixu. Jsou to výtvory mysli, ne vědomí. Všechna energie/ vědomí je Nekonečnou Jednotou. Ale ne všechny jeho vyjádření jsou na té samé úrovni vědomí. ,Lidské' interaktivní softwarové programy jsou sofistikovanými roboty, které sledují program ,život diktovaný Matrixem a jejich svobodná vůle je prakticky nulová. Jsem si jist, že jste mnohé z nich museli potkat. Vypadají podle vzhledu jako všichni ostatní, ale nejlepší studia se speciálními efekty teď dokážou do reklamy vložit digitální ,lidi' a vy neuvidíte spojení. V Británii je televizní moderátorka, která je známá svou zavalitostí.. Objevovala se v reklamách s mnohem štíhlejším tělem, aby prodala potraviny. Neuvidíte ten spoj a každý, kdo neví, jak opravdu vypadá, by věřil, že to tělo v onom spotu patří jí. To je taky důvod, proč bychom se měli dost obávat videí s ,Bin Ladinem', které znenadání uzřely světlo světa, z pohledu agendy v pravý čas. Vyprodukovat falešného Bin Ladina říkajícího vymyšlená slova, je hračka pro nejmodernější dílny speciálních efektů. Stejného principu je použito u programů, které nazývám ,Červené šaty' - Red Dress. Jsou to těla bez vědomí, interaktivní softwarové programy. Pohled bez života v jejich očích je jeden ze způsobů, jak je odhalit. Taky z nich jde málo energie. Resonují na jiných frekvencích vědomého vědomí a opět je můžeme symbolizovat jako koně na kolotoči bez jezdce v sedle. Tyhle interaktivní softwarové programy mohou selhat, odmlčet se, nebo se ,hacknouť do jiných programů - jak tomu bylo s agentem Smithem ve filmech o Matrixu. Více věcí z těch filmů se již děje.

2) Jiní lidé sice vědomí mají, ale jsou tak ohromeni a zblbnuti Matrixem, že jejich DNA naprogramování si přivolává rány a diktuje cestu, kterou si pak oni volí. Tyhle koně mají jezdce, ale kůň pořád rozhoduje. Jdou, kam je vede DNA program, protože si nemyslí, že si mohou vybrat, nebo si jinou možnost nezvolí. Mohou být roztomilí, starají se o druhé a v tom smyslu vyjadřují své vědomí, ale za tuto iluzi nedohlédnou. Jsou hlavním zdrojem energie pro Matrix, protože se krmí/živí na emocionálních energiích strachu, viny, frustrace, atd... Jsou generovány vědomím uvězněným v tomto virtuálním vězení a identifikují se se svou naprogramovanou ,osobností'. Když se jednou vědomí identifikuje s myslí a emocemi - softwarem - začne resonovat na těchto frekvencích a to je obvykle vyjádřením strachu. Tito lidé, s něčím co bychom mohli nazvat ,back seat vědomím/vědomím na zadním sedadle', reprezentují největší část ,vědomého' lidstva. Jsou potravou systému, neboť převážně dělají a myslí si to, co je jim poroučeno.

3) Třetí a zdaleka nejmenší skupinou jsou ti, kdo jsou probuzeni natolik, aby prohlédli skrze iluzi a začali přistupovat k vědění ,Nekonečné Jednoty' za zdmi softwarového programu. To neznamená, že chápou plnou podstatu života a reality, ale mají aspoň podvědomou znalost, že svět není, jakým se zdá. Jako jediní mají vlastní svobodnou vůli v tom smyslu, že mají podvědomí a sílu vědomí ke zlomení kontroly DNA softwaru. Můžou jezdit na koni a když to dělají, přepisují program. Tito lidé povstávají z davu a jsou nazývání nebezpečnými či šílenými, protože nevidí svět jako všichni ostatní. Matrix je naprostým slabochem/padavkou v porovnaní s vědomím v jeho plné síle. Tato skupina je jako počítačový vir. Ve smyslu - zakódovat program a stáhnout jinou realitu. Matrix se mstí na těchto lidech, aby chránil svou kontrolu a taky proto, že když dokáže zmanipulovat tuto úroveň vědomí, aby se chytila v iluzi a podlehla strachu, stane se obrovským zdrojem potenciální energie.“

Převzato z knihy Jen nekonečná láska je skutečná (…a vše ostatní je jen iluze) , autor David Icke, strana 90.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.