Čtvrtek , 9 února 2023

Bůh pošle anděla strážného, aby chránil vaši duši a vedl vás, říká Keanu Reeves

Autor: Martin Kirschner.

Keanu Reeves brzy odhalí skutečnosti a materiály o světových elitách (Print Screen)

V minulém článku jsme si řekli, že se Keanu Reeves stal aktivistou bojujícím proti vládním elitám. Od té doby tento herec sdílel nové příspěvky a úvahy. V brzké době plánuje zveřejnit informace, které jak on říká „mnohé věci změní“.

Za své příspěvky sklidil u některých lidí kritiku a získal si nepřátele:

 „Ve svém životě budete mít nebezpečné nepřátele, kteří se vás pokusí zničit zezadu, zabít vašeho ducha a vaše sny. Pokusí se vás sledovat a zničit vám život, ale pokud je vaše víra silná, budete vždy chráněni.

Strach

V souvislosti s tím co se v dnešní době děje Keanu Reeves říká:

„V systému, který popírá existenci základních lidských práv, bývá strach na denním pořádku. Strach z uvěznění, strach z mučení, strach ze smrti, strach ze ztráty přátel, rodiny, majetku nebo způsobu obživy, strach z chudoby, strach z izolace, strach ze selhání.

Nejzákeřnější formou strachu je ta, která se tváří jako zdravý rozum nebo dokonce moudrost a odsuzuje jako hloupé, lehkomyslné, bezvýznamné nebo marné malé každodenní činy odvahy, které pomáhají zachovat lidskou sebeúctu a přirozenou lidskou důstojnost. Není jednoduché pro lidi ovládané strachem pod železnou vládou zásad, osvobodit se od ochromujícího masového strachu. Přesto i v tom nejdrtivějším stavu stoupá odvaha znovu a znovu, protože strach není přirozeným stavem civilizovaného člověka.“

Ježíš a Bůh

Herec je známý svou neotřesitelnou vírou v Ježíše a Boha. V souvislosti s tím říká:

„Všechno, co se stane viditelným, je světlo. Proto říká: „Probuď se, spáči, vstaň z mrtvých a Kristus tě ozáří světlem.“

"Jsem světlo světa." Kdo mě následuje, nebude chodit ve tmě, ale bude mít světlo života. “

Ale cesta spravedlivých je jako světlo úsvitu, které září celý den jasněji a jasněji.

Neboť jsi to ty, kdo rozsvěcuje moji lampu; Pán, můj Bůh, zesvětluje moji temnotu. . .

Dále dodává:

Bůh pošle anděla strážného, ​​aby chránil vaši duši a vedl vás. Musíte zůstat věrní sami sobě a svému přesvědčení.“

„Když prožíváte potíže a přemýšlíte, kde je Bůh, pamatujte, že učitel během zkoušky vždy mlčí.“

O elitách

V brzké době bude Keanu Reeves sdílet na svém Telegramovém účtu zatajované informace o elitách:

„Demokraté po mém předchozím příspěvku zuřili!“

Každý správný vlastenec miluje svou zemi. Otázkou je, zda vás Demokratická strana miluje také? Zůstaňte naladěni kdy od prvního týdne budeme sdílet uniklé, smazané informace týkající se hollywoodských elit a lží o bankách a finančních výkazech USA.

Chci odhalit nemocnou pravdu o pokřivených elitách, ale když ji zveřejním, chci zajistit, aby ji všichni na Telegramu viděli. Opravdu bych zde chtěl dosáhnout 100 000 sledujících. Právě teď máme 40 000 odběratelů.

Pomůžete mi se tam dostat tím, že to budete sdílet a požádáte lidi, aby mě sledovali? ?

??

https://t.me/KeanuReevesOfficiaI

Situaci budu nadále sledovat a v brzké době vyjde článek s informacemi, které podle tohoto herce změní mnoha lidem pohled o Hollywoodu a elitách.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.