Středa , 31 května 2023

Jsme ve válce proti hrabivosti, ignoranci, nenávisti a davů poštvaných sociálními sítěmi, říká Robert Kiyosaki

Autor: Martin Kirschner.

Jsme ve válce proti světovým elitám, říká Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki, podnikatel, investor a autor mnoha knih o finančním vzdělání, včetně té nejznámější „Bohatý táta a chudý táta“. Asi takto v jednoduchosti by se dal představit člověk, který uči lidi po celém světě finančnímu vzdělání.

V roce 2019 vydal Robert Kiyosaki novou knihu s názvem „Fake peníze“ kde mluví o historii peněz a o tom, jak se z „božích peněz“ staly „fake peníze“. Bankovnictví a tisk peněz se zmocnili soukromé osoby (elity), které drží celý svět finančně v šachu. Podle Roberta Kiyosakiho jsme ve válce s těmito elitami. Následující citát je ze strany 363 této knihy, kde se Kiyosakiho ptají:

Otázka: Myslíte, že by mohlo  dojít k další světové válce, pokud to půjde takhle dál?

Opověť: Ano. Už ve válce jsme. Je to válka na mnoha frontách a na mnoha úrovních. Dnešní války jsou měnové války, války trhů, terorizmus, technologické války, vojenské války a války sociálních sítí.

Řečeno slovy Alexise de Tocqueville:

„Každý kdo chce zničit svobodu v demokratickém národě, by měl vědět, že nejjistější a nejkratší cestou k úspěchu je válka.“

Obávám se, že Amerika, v níž jsem se narodil, je pryč, stejně jako americký sen.

Obávám se, že už jsme ve světové válce, tentokrát ve válce hrabivosti, ignorance, nenávisti a davů poštvaných sociálními sítěmi.

Obávám se, že jsme na pokraji světa, o kterém psala Ayn Randová ve svém románu Atlasova vzpoura, světa řízeného socialistickými a fašistickými byrokraty neboli „ilumináty“, zatímco skuteční kapitalisté, skuteční původci bohatství, se drží ve skrytu.

Já jsem v mnoha ohledech ve skrytu už teď.“

Otázka: Myslíte, že devalvace amerického dolaru a hyperinflace v konečném důsledku odhalí elity a ukončí tuto nadvládu nad zbývajícími 99 procenty?“

Opověď: Ne. Vždycky tu budou lidé, kteří budou chtít vládnout, utlačovat ostatní a zbavovat je svobody.

Tento arogantní, utlačovatelský, hrabivý a panovačný rys lidské povahy popsal Fuller, když mluvil o tom, že to lidem „nedojde“, a o tom, proč lidé procházejí „závěrečnou zkouškou“.

Když Fuller mluvil a psal o tom, že by to mělo lidem „dojít“, popisoval evoluci lidstva, vývoj od toho, kdy já a vy pracujeme jen pro sebe, k tomu, když já a vy pracujeme pro svět, který je dobrý pro všechny – ne pro svět dobrý jen pro ty, kteří mají vzdělání a peníze.

Budu znovu citovat Alexise de Tocqueville:

„Velikost Ameriky nespočívá v tom, že by byla osvícenější než jakýkoliv jiný národ, ale spíše v tom, že je schopná napravovat své chyby“

Amerika ztratila svou velikost, když federální rezervní systém okradl svět tím, že vytiskl biliony dolarů – v roce 1998, v roce 2008 a dnes. Amerika ztratila své morální principy, když začala tisknout peníze kvůli ochraně bohatých, čímž zničila střední třídu a vytvořila vrstvu vzdělaných pracujících chudých.

Náš vzdělávací systém je spolupachatelem v procesu, kde bohatí a vzdělaní okrádají zbytek lidstva a ničí naše životní prostředí jen kvůli vydělávání falešných peněz.“

Dále na straně 369 popisuje, jak tito neviditelní obři okrádají lidi:

"Jsme ve finanční válce, kdy nás tito „neviditelní obři“ okrádají, aby nás dostali na úplné finanční a sociální dno."

„Bez skutečného finančního vzdělání jsou chudí a příslušníci střední třídy ztracení. Netuší, že jim jejich peníze, a tedy jejich majetek kradou bohatí skrz mzdu, za kterou pracují, skrz daně, domy, spoření a penzijní účty.

Loupež hotovosti

V roce 1983 jsem si přečetl knihu „Velká celosvětová peněžní loupež“ od Buckyho Fullera. V roce 1983 jsem se poprvé stal studentem – studentem toužícím zjistit, jak nám neviditelní obři uloupili náš majetek.

 Zjistil jsem, že neviditelní obři loupí náš majetek skrz vládu, skrz vzdělávací systém, skrz naše peníze, skrz náboženství, banky a Wall Street.“

Další otázka je ze strany 327, kde se Kiyosakiho ptají, jestli zavedení internetu pomůže odhalit co nám elity udělaly a stále dělají:

Otázka: Myslíte, že zavedení internetu, iPhonů a dalších technologií povede ke zviditelnění elit a toho, co nám ostatním udělaly?“

Odpověď: To je velmi zajímavá otázka Má odpověď zní: ano i ne.

Fuller předpověděl, že lidstvo dospěje do éry mravní integrity. Nové technologie nám umožní snadněji „vidět“ to, co lidé zatím neviděli, a odhalí velkou celosvětovou loupež.

Problém spočívá v tom, že éra mravní integrity povede k dalšímu chaosu a rozvratu, protože jednotlivci i organizace se budou po odhalení bránit zániku. Technologie budou likvidovat vše nevzdělané, korumpované, líné a neefektivní.

Vždycky když se cítím spokojeně a klidně, prostě si připomenu historii firmy Kodak. Bývaly časy, kdy tahle společnost kralovala celému světu. Pak ale náhle přišla digitální fotografie a tahle obrovská firma zkrachovala.

A to znamená, že nikdo z nás si ve světě stále se zrychlujících technologických změn nemůže připadat jistý a v bezpečí.

Jak napsal Andy Grove, zakladatel Intelu: „Přežijí jen ti paranoidní“

A proto doporučuji duchovní vzdělávání. Vaše mysl je paranoidní. Vás duch je mnohem mocnější než vaše mysl.“

Shrnutí

Dneska s nástupem falešné Covid pandemie můžeme vidět, jak bohatí a mocní se snaží nižší a střední třídu finančně zlikvidovat. Jsou zavírány podniky a lidé přicházejí o práci. Do toho si od nadnárodních firmem musí povinně kupovat roušky, testy, nebo platit vyšší zdravotní pojištění, daně a pokuty.

Ve středověku se loupilo a drancovalo skrze fyzické násilí s mečem v ruce. Dnes je to skrze vládní nařízení, které lidé poslušně následují a tím čekají na své vlastní finanční a sociální zničení.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.