Úterý , 28 března 2023

Česká Republika a Slovensko jsou zaregistrovány jako firmy

Autor: Martin Kirschner.

Dne 24.1.2018 bylo Slovensko zaregistrováno jako firma Slovakia LTD pod registračním číslem 11168127. Znamená to, že zanikla Slovenská republika se všemi jejími zákony a ústavou a stala se z ní firma řídící se podle britského obchodního práva:

Zdroj: https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/11168127

Ředitelem této společnosti je poměrně neznámý George Morina, který má britské občanství, s korespondeční adresou Suite 8 Pmj House, Highlands Road, Shirley, Solihull, United Kingdom, B90 4ND. Podle dostupných informací Slovensko LTD vlastní FED (Federální reservní systém USA)

Slovensko když je LTD, tak musí odvádět daně a platit závazky svému majiteli, což se nedařilo a dne 22.06.2021 údajně tato firma vyhlásila bankrot. Znamená to, že je insolvenci a ručí veškerým svým majetkem. Podle lodního práva jsou lidé označení za nežijící věci, takže Slovakia LTD ručí také životy těchto lidí, kteří jsou oficiálně prohlášeni za „ztracená na moři“. Důkazem toho, že jsou lidé označeni za nežijící věci je také to, že jim byl vydán Rodný list, který jim odebral status živého člověka.

Naopak pokud by lidé byli označeni za žijící bytosti, tak by nemuseli platit daně. V současné době můžeme vidět, jak jsou daně placené na několika úrovních, které jsou chytře označeny tak, aby běžní lidé nepoznali, že se o daně skutečně jedná. Jde například o klasickou daň z výplaty, podnikání, z nemovitosti atd. Dále pak pojištění, poplatky, pokuty, inflace a mnoho jiného.

Ve stejné situaci je mnoho dalších států Evropy. Rozebírat to zde dopodrobna by spíše vydalo na celou knihu. Uvedu ještě příklad za bývalou Českou Republiku, která je dnes vedená jako firma THE CZECH REPUBLIC LTD pod registračním číslem 0476528:

Zdroj: https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/04706528

Princip je všude stejný. Státy, které se staly LTD ztratili zákony a ústavu. Mnoho z nich jede ze setrvačnosti starého systému. To je důvod, proč sice soudy ruší veškerá proti zákonná nařízení, ale reálně tato rozhodnutí neuplatňují v praxi formou pokut a trestního stíhaní politiků, kteří takto opakovaně jednají.

Existuje však několik způsobů jak z toho ven:

Jako člověk si můžete vyřídit certifikát živého člověka, který spadá pod kony (vesmírné zákony) a je vymaněn z pout světských zákonů, které lidi zotročují.

Dále se můžete ekonomicky osvobodit. Ježíš řekl: „Co je císařovo, dejte císaři, co je Božího Bohu“. Jako boží peníze bývá často označované zlato, které nepodlehá zdanění. Jako lidové peníze bývají označovány kryptoměny, které také nepodléhají zdanění, pokud je nepřevedete do fiat měn. Více o lidových a božích penězích mluví Robert Kiyosaki. Jednoduše řečeno pokud nebudete používat systémové peníze, tak je to také způsob, jak se vymanit z lodního práva. Zlatem se dá platit přímo v některých zemích světa a kryptoměnami také přímo pomocí kryptokaret.

Zde je video, které situaci ohledně lodního práva rozebírá podrobně:

https://youtu.be/2Wu8KyrjaBM

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.