Pondělí , 27 března 2023

Česká televize zase perlí neskutečné hlášky

Autor: Martin Kirschner.

Sledovat ČT24 je zábava na celý večer. Vědomý člověk se musí smát tomu, co redaktoři tohoto programu vysloví za nesmysly. Pojďme se podívat, co poslední dobou zaznělo v ČT24 a co mě tak pobavilo.

Boris Johnson bojuje o život

ČT24 vysílalo reportáž o koronaviru (Jak jinak. O čem jiném by také mohli mluvit). V souvislosti s koronavirem se zmínili také o britském premiérovi Borisi Johnsovi:

„Nakažen koronavirem byl také Boris Johnson, který bojoval o život.“

Pravda je taková, že Borisu Johnsovi po té, co mu zjistili koronavirus na základě testů (o kterých už víme, že jsou také podvod, jako celá pandemie), tak mu bylo nařízeno jít do karantény. Čili do karantény nešel proto, že by mu bylo nějak špatně, ale proto, že musel.

Během této karantény Boris Johnson normálně fungoval. Dělal online webináře, přes které řídil zemi a rozdával pokyny. To musíte uznat, že je úctyhodný výkon na člověka, který bojuje o život.

Možná, že příště by bylo ze strany ČT 24 vhodnější, nechat promluvit samotného Borise Johnsona, než za něj mluvit:

V té době, kdy toto video Boris Johnson natáčel, měl údajně koronavirus. Jak můžete vidět, tak mu v podstatě nic není. Sám Boris Johnson uvádí, že má mírné příznaky, tak jako tomu je u drtivé většiny lidí.

Samozřejmě u ČT24 každý člověk, u kterého se oficiálně zjistí koronavirus, tak automaticky bojuje o život. Na tomto jednoduchém příkladu můžete vidět, jak česká televize zveličuje veškeré věci.

Sucho, nebo záplavy?

Ještě před třemi měsíci ČT24 informovalo o tom, že je tady 500 leté sucho. Redaktoři neustále propagovali to, jak jsou vyprahlé řeky, vyprahlá půda a jaký je nedostatek spodních vod. Zvali si do televize různé odborníky, kteří tento jev vysvětlovali a šířili paniku.

O tři měsíce později zase bylo vody moc a byly povodně. Najednou česká televize obrátila a začala zase říkat, jak je špatné, když tak hodně prší. Záběry z povodní dočasně vyřadili zpravodajství o koronaviru.

Redaktor z ČT24 byl již velmi zmaten z toho, jestli má říkat, že je sucho, nebo záplavy. Proto ukázal prstem na nového nepřítele a to je Globální oteplování:

„Ať už se bavíme o suchu, nebo o povodních, tak to jsou dvě strany téže mince. Za všechno může globální oteplování.“

Ta příroda má opravdu těžkou práci, aby se zalíbila ČT24. Když je sucho, tak je to špatně. Když prší, tak je to špatně. A když se náhodou stane taková událost, že je současně sucho a následně i záplavy, tak je to také špatně, protože za to může globální oteplování.

Dost mi to připomíná jednu scénku od Zdeňka Izera. V této scénce hraje Zdeněk Izer jednoho hospodského rváče. Tento hospodský rváč má jednoho otloukánka, kterému říká Manďák. Hospodský rváč povídá:

„No a druhý den takhle s Láďou říkám: Co dneska? Koho zmasíme? Manďáka? Říká: klidně. Co si na něj vymyslíme? Já říkám: Hele ať nám dá cígáro. Když bude mít s filtrem, tak že chcem bez filtru a když bude mít bez filtru, tak že chcem s filtrem. Potkám Manďáka a říkám: Manďák, dej mi cigáro! A on říká: A chceš s filtrem, nebo bez filtru? A já říkám: Kurva kde máš čepici vole!!!“

Česká televize je přesně jako ten hospodský rváč. Vždy si najde důvod, proč svou mediální palicí bít do přírody, ať už příroda udělá cokoliv. Jak se říká: „Kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde.“

Následně se redaktor ČT24 zeptal nějakého odborníka:

„Rozumím tomu správně, že vzhledem k současným povodním odpadá problém se suchem?“

Na to se ten odborník na chvíli zamyslel a pak logicky odpověděl:

„Ano. Rozumíte tomu správně.“

Ano. Rozumíš tomu správně vole.

Co si o ČT24 myslím

ČT24 je snůškou debilit, lží a dezinformací. Člověk, který je vědomý a dívá se na jejich pořad, tak neví, jestli má brečet nebo se smát.

Když si vezmeme na paškál koronavirus a zeptáte se mě, jestli existuje, tak vám řeknu, že ano. Stejně tak jako virus Mers, Sars a jiné. Viry tady totiž máme miliardy let a další miliardy let tady budou různě mutovat a je jim u prdele, jaké názvy jim lidé dají. Co se týče pandemie, tak žádná není a jedná se o podvod, jak se můžete dočíst v řadě článků z alternativních webů.

Potom je úplná stupidita neustále komentovat dění v přírodě. Příroda nebude skákat, jak člověk píská. ČT24 si asi myslí, že řekne přírodě: „Budeš pršet v ponděli, ve středu, v pátek, vždy mezi 22:00 – 00:00.“ A příroda to tak samozřejmě bude dělat. Myslím, že už jsme tu měli takovou ideologii, která říkala: „Poručíme větru, dešti.“ Bohužel se ukázalo, že tento ideologický systém je nelidský a nefunkční.

Opět platí to samé jako u virů. Záplavy a sucha tu byly, jsou a budou. Když zajdeme do extrému, tak jedny z největších záplav má právě řeka Amazonka v Amazonii. Když se tato řeka vyleje z břehů, tak zaplaví i celou desetinu Amazonie. Díky těmto záplavám však můžou v Amazonii existovat určité ekosystémy, protože řeka do půdy vnáší potřebné živiny.

Kdyby lidé nebyli blbí a nestavěli si obydlí hned vedle řeky, tak by nebyli tak překvapení ze záplav. Není se čemu divit, že pojišťovny domy v těchto lokalitách odmítají pojišťovat. Naopak kdyby lidé využívali sílu těchto záplav a nechávali si pravidelně zaplavovat svá pole, tak by je už nemuseli hnojit pesticidy.

Člověk už se vzdálil od přírody a neustále se diví, že určité jevy v přírodě stále existují. Jsem zvědav, jestli česká televize bude v zimě kritizovat zimu za to, že vytváří náledí, po kterém lidé často uklouznou a zraní se. Vlastně už to ČT24 několikrát dělala. Člověk ani nemusí být velkým analytikem, aby odhadl, co za události bude ČT24 zase komentovat.

Mohly by se VIP Noviny inspirovat ČT24?

Kdyby VIP Noviny převzaly model zpravodajství od ČT24, tak by zprávy vypadaly asi takhle:

Model číslo 1 (lidská úmrtnost)

„A máme pro vás další hrůzostrašnou informaci. Smrt je stále součástí života. Naši vědci pracují na vakcíně nesmrtelnosti, po které by lidé už nikdy neumřeli. Do té doby zůstaňte doma, protože by vás mohlo srazit auto, nebo byste mohli zakopnout a praštit se do hlavy, což by podle našich odborníků mělo za následek smrt.“

Jakmile by byla vakcína nesmrtelnosti hotová a všichni lidé by byli naočkování, tak bych otočil a napsal:

„Vzhledem k situaci, kdy všichni lidé světa byli naočkování vakcínou nesmrtelnosti, dochází k tomu, že nikdo neumírá. To má za následek prudce zvyšující se populaci. Naši vědci a analytici hledají humánní způsoby, jak snížit světovou populaci. Do té doby zůstaňte doma a vyčkejte na příchod odborníků, kteří už se o vás postarají.“

Model číslo 2 (alkoholismus)

„Podle naších analytiků propadá alkoholismu stále více lidí. Jenom za dnešek zemřelo v České Republice na uchlastání 587 lidí. Podle našich odborníků by bylo nejlepší, kdyby poslanci schválili zákon o zákazu prodeje alkoholu.“

Jakmile by tento zákon vstoupil v platnost, tak bych zase otočil a napsal bych:

„V důsledku zákazu prodeje alkoholu Stát vybere na daních málo peněz. I vzhledem k nespokojenosti obyvatel, poslanci zvažují postupné uvolňování alkoholu. Začít by se mělo na 500 litrech piva/měsíčně pro celou ČR a pokud to z hlediska výběrů daní nebude stačit, tak ministr zdravotnictví Adam Vojtěch nevylučuje, že by se toto číslo eventuálně navýšilo na 1000 litrů piva/měsíčně.“

Závěr

Věřím, že jste se u tohoto článku velmi pobavili.

Dejte mi, když tak vědět, co si myslíte o takovém zpravodajství, které má ČT24.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.