Neděle , 26 března 2023

Jakým způsobem elity ovládají celý svět

Martin Kirschner.

Spousta lidí se ptá, jak je možné, že pár jedinců dokáže ovládat celý svět, pokud teda skutečně vládnou světu?

Jedná paní se mě na FB zeptala:

„Jak by nějaké elity mohli ovládat celý svět? To jako všechny podplatily, aby ti lidé dělali to, co si elity přejí?“

Musím uznat, že v takovém ovládání je velký kus umění a magie. Myslím, že nemá cenu lidem vysvětlovat, jak pomoci morfogenetických polí lze ovládat masy, protože to by bylo na celou knihu a běžní lidé by tomu nedokázali dostatečně porozumět. Stačí nám vědět, že to funguje.

Abychom to pochopili, tak je potřeba rozdělit takzvané posluhovače elit na vědomé a nevědomé.

Nevědomí posluhovači elit

Uklízečka z Teska vám řekne, že nesmíte jít na záchod, protože tam údajně řádí koronavirus. Ochranka v obchodním centru vám řekne, že si nesmíte jít nakoupit, protože nyní ráno můžou nakupovat jenom důchodci. Řidič tramvaje vám nařídí, že si máte nasadit roušku. Soused vás udá na policii, protože nemáte roušku.

Ať už to je uklízečka, ochranka, řidič, nebo soused, tak myslíte, že si všechny tyto lidi elity koupili, aby pro ně pracovali? To ani nemuseli. Stačilo ukázat pár strašáků v televizi a přimět vlády, aby prosadili omezující zákony. Lidé se už přece navzájem ohlídají sami.

Nevědomí posluhovači elit jsou v podstatě agenti Matrixu. Matrix je skrze strach (ze smrti a autorit) ovládá a tito lidé jsou v podstatě užitečnými idioty systému. Já chápu, že ti lidé musí pracovat a dodržovat nařízení. Nic to ale nemění na tom, že tito lidé slouží zájmům elit. Krásně to je řečeno ve filmu Matrix:

Vědomí posluhovači elit

Jedná se o lidi, kteří vědí, že to na jakých základech je postaveno finančnictví, zdravotnictví, vzdělávací systém a média je vše jeden velký podvod na lidi. I přesto však slouží zájmům elit, které je finančně podporují, anebo tito lidé využívají výhod tohoto systému pro vlastní obohacení bez ohledu na to, jestli to elitám pomáhá uskutečňovat jejich plány.

Jedná se především o lidi, kteří ovládají tato jmenovaná odvětví. Dále tady máme politiky, kteří jdou na ruku elitám. Kupříkladu pokud si myslíte, že naši politici jsou pouze obětí tohoto podvodu a neví, že pandemie ohledně koronaviru je falešná, tak se mýlíte. Naši politici moc dobře vědí, že pandemie ohledně koronaviru stojí pouze na mediální hysterii a celé je to jeden velký podvod. Naše politiky o tom informoval doktor Žaloudník přímo v senátu:

Pokud tedy nějaký politik prosazuje restriktivní opatření proti koronaviru, nebo vakcinaci, tak se dá označit za vlastizrádce. V případě, že by byla nařízena povinná vakcinace, tak tento akt můžeme nazvat genocidou a zásahem do osobních práv.

Zvlášť kontroverzní osobou je epidemiolog Roman Prymula. Tento člověk neustále straší veřejnost, když říká, že lidé roušky zkousnou a že síla pandemie stoupá. Dále v televizi vyhrožoval lidem, že pokud si nestáhnou aplikaci eRouška, tak že budou zavedeny další omezující opatření. Roman Prymula je také napojen na farmaceutické společnosti skrze svou rodinu. Udělejte si sami názor, jestli tento člověk slouží občanům a českému státu, nebo zájmům elit a jejich farmaceutických koncernů.

Závěr

Na 200 ovcí stačí jeden ovčácký pes, aby toto stádo s přehledem uhlídal. Ovce se drží při sobě a utíkají do směru, kde si ovčácký pes přeje, aby ovce běžely. Obrazně řečeno velmi podobným způsobem těchto pár jedinců ovládá celý svět.

Teď si vezměte, co by se stalo, kdyby se každá ovce rozutekla jiným směrem. V tu ránu by ovčácký pes ztratil absolutní kontrolu. A stejně tak, kdyby každý člověk začal myslet sám za sebe a neběhat tam, kam jej nahánějí média a politici, tak elity ztratí nad lidmi kontrolu.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.