Pondělí , 27 března 2023

Co říkají zdravotníci o vynucovaném očkování

Autor: Martin Kirschner.

Zdravotníci si stojí za svým. Očkovat se nenechají (Public Domain)

V současné době spousta doktorů, zdravotních sester a zdravotníků řeší otázku jestli se mají nechat opíchat injekcí. Nikdo nemá zapotřebí si vpíchnout do žil experimentální genovou terapii, které se milně říká vakcína. Mnohým z nich je však vyhrožováno, že by mohli přijít o práci a peníze, pokud tak neučiní a dostávají se tak do težkých životních situací kdy nebudou mít na zaplacení složenek.

Nejenom zdravotníkům, ale také zaměstnancům různých firem chodí výhružné dopisy, že pokud se nenechají naočkovat, tak „Nesplnění tohoto nařízení bude považováno za hrubé porušení pracovních povinností a může být zohledněno v prémiovém hodnocení“:

Pokud se budeme bavit konkrétně o zdravotnících, tak mě zaujala diskuze na Facebooku, jak se staví k očkování. Téměř všichni vyjadřili svůj nesouhlas s očkováním a řeší, jak se mu vyhnout:

Celou diskuzi si můžete přečíst zde

Můj názor je ten, že veškerá tato situace, kdy lidé jsou stavěni do zoufalých situací, že si buď vezmou tu genovou terapii, nebo příjdou o práci je nedustojné a na několika úrovních protizákonné, což vám potvrdí mnozí právníci.

Podle mě by lidé měli podat hromadnou žalobu, na naši vládu za to, že je podvedla ohledně „Covid vakcíny“, která ve skutečnosti není vakcínou, ale genovou terapií při které zemřela už ne jedna zdravotní sestra. Byly lidem slíbeny dvě dávky a už se lidem říká, že musí jít na třetí dávku. Je zřejmé, že ani u té se to nezastaví, protože podle informací, které mám, tak v lednu

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.