Pondělí , 27 března 2023

Jak programování ovlivňuje naši realitu a zdraví

Autor: Martin Kirschner.

Svou realitu si tvoříme pomocí správných vzorců programů ve své mysli. (Public Domain)

To jak jsme naprogramování určuje, jak myslíme a to jak myslíme určuje, jak jednáme. Nicméně naprogramování naši mysli může v našem těle provést také určité reakce bez toho, aniž bychom si to vyloženě přáli.

Rád bych proto s vámi sdílel citát z knihy „Pro blahobyt a úspěch“ od Dr. Joseph Murphyho, který nám podrobněji vysvětlí, jak programování působí na naši realitu. Citát je ze strany 78:

Citát z knihy

„V Anglii mnozí lidé věří, že je s každým podzimem bude trápit revma. Připisují to klimatu, změnám v atmosféře a tak podobně. A pochopitelně s nemocí bojují. Ovšem oni jsou tak vnitřně naprogramováni. Očekávají to. A díky tomu, že to najisto očekávají, k tomu také dojde. Tak alespoň jednoho člena rodiny začne na podzim trápit revma. Další členy rodiny však v tom samém domě, při stejné stravě, narozené týmž rodičů, tato nemoc nepostihne. Věří svému zdraví a tomu, že se dožijí vysokého věku.

Někteří lidé jsou přesvědčeni, že v nočním vzduchu prochladnou. Nebo že je v práci kolega nakazí rýmou. A přesně to se jim stane, zatímco jejich kolegové nenastydnou ani se nenakazí. Někteří lidé říkají: „Když budou mít mokré nohy, odnesu to nachlazením, určitě z toho bude rýma.“ Voda je jen H2O. Voda si neříká: „Zařídím ti parádní prochladnutí, budeš kýchat, smrkat a kašlat.“

To všechno je záležitosti víry nebo negativního nastavení. Vzduch je neškodný. Ani noční vzduch nikomu neublíží. Je to jen vodík, dusík, kyslík a pár dalších chemických prvků. Lidé si myslí, že by to mohla být příčina. Vaše víra je váš Pán a Mistr. Může existovat více pánů, ale nad vším existuje pouze jeden Pán, Bůh otec, který je vládcem nad všemi věcmi.

Když vedle vás někdo v práci kýchne, neznamená to, že se nakazíte rýmou nebo nějakým virem, stejně jako neonemocní ostatní kolegové. Ale jestli uvěříte, že se nakazíte, přivoláte na sebe nemoc a můžete to pak přisuzovat virům a bacilům. Ostatní budou proti tomu imunní. Jsou lidé, kteří sedí v práci celé dny pod ventilátorem; průvan však není příčina, když budou trpět ztuhnutím šíje. Postihne je to jedině tehdy, když si to sami budou namlouvat. Ventilátor jen uvádí do pohybu molekuly, které v místnosti velkou rychlostí kmitají. Nic víc, nic míň.

To vy jste si v sobě utvořili zákon o kýchaní, ventilátoru, vzduchu či vodě. A viníte ventilátor, nebo noční vzduch nebo cokoliv jiného ze svých potíží či nemocí – bolesti šíje, zad a já nevím čeho všeho ještě. A jakmile si na tyto věci ukážete a ujistíte se v tom, co si o nich myslíte, vaše víra je automaticky potvrzena. Ostatní účastnění ve vašem okolí se tomu budou jen smát.

Utvořili si svůj vlastní zákon. Protože kdyby existoval objektivní zákon, že každý, kdo si sedne pod ventilátor, bude mít ztuhnutí šíje, potom všichni lidé na celém světě, kteří kdy seděli u ventilátoru, by byli tomuto zákonu podřízeni. Žádný takový zákon neexistuje; je to jen váš subjektivní zákon, který jste si sami vytvořili. Je naivní a pro ostatní lidi zcela neplatný.

Konec citátu

Shrnutí

V současné době média programují lidi, že ve vzduchu poletuje nebezpečný virus, který je může onemocnět, nebo dokonce zabít. Tím dochází k programování lidí. Podle Dr. Josepha Murphyho pokud takový člověk podlehne strachu a uvěří tomu, pak jej tento program (zákon) povede k tomu, že ten daný člověk skutečně onemocní, nebo zemře.

Cílem současné mediální masáže je uvěřit tomu, že jsme slabí a snadno náchylnými k nemocem. Globalisté, kteří se vyznají v okultních vědách toto samozřejmě vědí a proto se snaží nás k tomuto naprogramovat. Dalo by se tedy říct, že už touto samotnou propagandou ničí naše zdraví a životy.

Naopak pokud je člověk naprogramovaný tak, že věří své neprůstřelné imunitě, pak se mu nic nestane. Už v Bibli Ježíš říká: „Staň se ti podle tvé víry!“ Vynálezce automobilů Henry Ford zase řekl: „Ať už si myslíte, že něco dokážete, nebo si myslíte, že to nedokážete, v obou případech máte pravdu."

Z těchto mouder můžeme dojít k závěru, že my sami jsme tvůrci svých životů a osudů. Záleží tedy čistě na nás, jaké programy si necháme do hlavy zanést a podle toho pak můžeme utvářet své životy.

Na závěr bych chtěl ještě sdílet citát z této knihy Pro blahobyt a úspech, který je převzat z Bible. Citace říká, že pokud uvěříte, že za vámi stojí Bůh, tak se ničeho nemusíte bát a vše je ve vašem životě možné:

„Ale můj Bůh vám pomůže od nedostatku podle svého bohatství ve vznešenosti v Ježíši Kristu. Svým klidem a vírou jste se stali silnými. Bůh nám všeho bohatě nabízí, abychom toho užívali. S bohem je možné všechno. Dříve než zavolají, chci odpovědět; když ještě mluví, chci poslouchat. Stane se mi to, v co věřím. Když můžeš (věřit) – všechny věci jsou možné pro toho, kdo v ně věří. Zavolá mne, proto ho chci vyslechnout; jsem s ním na jedné vlně, chci ho zachránit a povznést. Chci ho po celý život sytit a ukázat mu svoje dobro. Všechno je připraveno, když je připraven duch. Pán je moje světlo a moje dobro; koho bych se měl bát? Pán je moje životní síla; koho bych se měl lekat? Zvedám svůj zrak k horám. Odkud mi přijde pomoc? Moje pomoc přijde od Pána, který stvořil nebe a zemi. Proste a bude vám dáno; hledejte a naleznete; klepejte na dveře a bude vám otevřeno.“

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.