Sobota , 1 dubna 2023

David Icke o současném a budoucím porušovaní lidských práv

Autor: Martin Kirschner.

Nedávno jsem viděl rozhovor Davida Ickeho, kde se vyjadřoval o současných restrikcích kolem koronaviru. Současně uvedl i další souvislosti, které k tomu všemu vedly, a také uvedl možnou prognózu do budoucna, kam by až mohlo porušování lidských práv zasáhnout.

Mazání účtů na sociálních sítích

V první části rozhovoru uvedl, jak mu Youtube, Facebook, Twitter a další sociální sítě zrušili účet. Nedopustil se ničeho jiného, než jen toho, že informoval lidi alternativním pohledem na koronavirus a 5G. Po celém světě tak byly tisícům lidem vymazány příspěvky, nebo dokonce smazány účty na sociálních sítích.

To že se sociální sítě takto chovají k lidem, dokazuje dvě věci. Zaprvé, že ti lidé mají pravdu, protože se někdo bojí, aby se lidé nedozvěděli pravdu a za druhé, že žijeme ve fašisticko-komunistickém uspořádaní, kde lidé nemají právo říct svůj vlastní názor.

Je koronavirus reálný?

Podle Davida Ickeho je koronavirus divadlo, které má sloužit elitám k budoucímu omezení lidských práv. Vše bylo dopředu připraveno a celá tato situace byla před koronavirem simulována ve spolupráci s univerzitou Johna Hopkinse.

Stejně tak testy na koronavirus jsou podvod, protože tyto testy nevyhodnocují, jestli je někdo nemocný, ale pouze určí, jestli někdo má určitý genetický materiál.

Také lékařské správy jsou falšované a ti co umřeli na rakovinu, aids, obyčejnou chřipku, nebo jiné nemoci, jsou automaticky označení za lidi, kteří zemřeli v důsledku koronaviru. Proti tomuto falšování důkazů již vystoupila řada lékařů. Někteří lékaři, kteří se proti tomu ohradili, byli zesměšněni, umlčeni, nebo jim bylo vyhrožováno.

Elity chtějí nový světový řád

David Icke zmínil, že hysterie okolo koronaviru je jedním z mnoha procesů, jak se elity snaží nastolit světový řád. David Icke se totiž již 30 let zabývá teoriemi, které by mnozí lidé mohli nazvat konspirační.

Zmínil se o tom, že světu vládnou psychopati, jako například Bill Gates, kterým už nejde o peníze (protože jich mají miliardy), ale jde jim o to, aby mohli absolutně kontrolovat a řídit lidi. Řekl, že ve srovnání s tím co chystají tyto elity, je kniha od George Orwela s názvem 1984 pohádkou na dobrou noc.

Elity se totiž nechali inspirovat Čínskou technokratickou diktaturou. Jak víte tak Čína zavedla ve své zemi kamery, které dokáží detekovat obličeje a určit identitu jedinců. Díky tomu dokáží přesně určit, kdy a kde se někdo nacházel, což pak používají proti lidem, kteří podle tohoto režimu byli ve špatný čas, na špatném místě a s „nepovolanou“ osobou.

Lidé, kteří se nějak znelíbí tomuto režimu, jsou pak perzekuování, uvězněni a mučeni (viz. Političtí odpůrci a duchovní skupiny). V tom lepším případě, jsou jim odebrány takzvané společenské kredity, kdy pak nemůžou svobodně cestovat ani po vlastní zemi a nikdo je nesmí zaměstnat.

David Icke říká, že přesně takovou diktaturu chtějí elity zavést po celém světě.

5G a koronavirus

Tyto dva termíny podle něj úplně nesouvisí, jelikož koronavirus je fiktivní záležitostí. Nicméně zmínil, že 5G ničí lidské bioenergetické pole člověka. Člověk se pak může přirozeně stát náchylnějším k nemocím. 5G podle něj mění genetickou strukturu člověka. Lidé pak s kombinací s jinými technologiemi můžou být jak na mentální, tak na fyzické úrovni negativně ovlivňováni.

Budoucí prognóza

Současná pandemie je podle Davida Ickeho pouze malou předehrou. Hlavním cílem této předehry bylo to, aby se lidem zničila živobytí. Díky tomu budou lidé absolutně závislí na státu a nebudou schopni se sami o sebe postarat.

Předpovídá, že v budoucnu přijde druhá vlna pandemie. Hlavním cílem je vytvořit v lidech dojem (strach), že zde na zemi existuje nějaký virus, který každým rokem ožije a pozabíjí statisíce lidí.

Následně vlády řeknou, že takhle to už dál nejde a je třeba s tím něco dělat. Na řadu přijde „zachránce“ Bill Gates se svou „zázračnou“ vakcínou, kterou vlády budou chtít očkovat celý svět.

David Icke říká, že pravděpodobně očkování nebude povinnou formou, ale jenom pro ty, kteří si budou chtít vakcínu vzít „demokraticky“. Nicméně ti kteří si ji dobrovolně nevezmou, tak nebudou moci jít do práce a cestovat. Můžete si tak „demokraticky“ zvolit, jestli chcete přijít o svůj majetek a o svá lidská práva. Nepřipomíná vám to něco v souvislosti s Čínou?

Vakcína

Vakcína má údajně obsahovat nanočip, který by se dal napojit na satelity 5G. Díky tomu budete po celém světě sledování a elity tak budou moci určit přesně to, kdo jste, kde se nacházíte, jaký je váš zdravotní, nebo finanční stav, komu dlužíte, trestní záznamy a třeba jaké je vaše systémové smýšlení.

Závěr

Tohle je jenom malá ochutnávka z rozhovoru s Davidem Ickem. Pokud toto téma někoho zajímá do hloubky, tak si celý rozhovor můžete poslechnout ve dvou dílech zde:

https://cdn.lbryplayer.xyz/api/v2/streams/free/david-icke-o-karantene-covid-19-a-cili-pandemie-novy-rozhovor-1-2/8ce14c9eb8efbf8d6ca3dcdf48f1e4278e634fd8

https://cdn.lbryplayer.xyz/api/v2/streams/free/david-icke-o-5g-ockovani-kultu-co-ridi-svet-vzkaz-o-lasce-rozhovor-2-2/d47c350b433b36505939a5ee1565d4fc91644092

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.