Pondělí , 27 března 2023

Skutečným důvodem nepokojů v USA jsou opatření proti koronaviru

Autor: Martin Kirschner.

Probudila opatření proti koronaviru staré rány z dob otroctví? (Public Domain)

Ačkoliv by lidé mohli říct, že nepokoje z USA jsou zcela novou situací, tak rozhodně tomu tak není. Vše se vším souvisí.

Koronavirus u spousty lidí (zvlášť těch černých) otevřel staré rány a křivdy. Na podvědomé úrovni zotročil lidskou mysl a tělo. Možná si říkáte, jak by tomu takto mohlo být. No když vám zakážou cestovat, chodit do práce, podnikat, volně se pohybovat a nařizují vám, že máte nosit náhubek na hubě, tak to prostě určitá forma zotročení je. Přidejte ještě to destruktivní zpravodajství, které na vás neustále chrlí mainstreamová média, a máte zaděláno na nespokojené obyvatelstvo.

Je něco, čemu se říká epigenetický kód. Tento epigenetický kód dědíme po svých předcích. Znamená to, že pokud váš rod v minulosti zažil například hladomory a války, tak pokud se něco podobného začne blížit, tak automaticky začnete nakupovat zásoby potravin a nakupovat zbraně. Například.

Je třeba si uvědomit, že to není tak dávno, kdy bylo zrušeno otroctví. Dokonce ještě nějaké prababičky, nebo pradědečkové byli z řad černého obyvatelstva otroci. A už vůbec nejsou dávnou šedesátá léta, kdy černí měli převážně v jižních státech USA zakázano navštěvovat některé školy, restaurace, obchody a tak dále.

Koronavirus, respektive opatření proti koronaviru otevřely tyto staré rány u černého obyvatelstva. Je něco čemu se také říká plazí mozek. Plazí část mozku, je primitivní část, která má za úkol zajistit vám přežití ve stylu „bojuj nebo uteč“. Lidé, jejíchž myšlení je ovládané plazím mozkem jednají často pod emocemi, neracionálně a jsou náchylní k ovládaní.

To je také důvod, proč se zvedla masa lidí (zvlášť z černého obyvatelstva), která vyšla do ulic. Tito lidé se cítí být ohrožení na svých právech, i když si ani neuvědomují, že za to můžou opatření proti koronaviru. Místo toho vytahují ven starou historii a požadují po bílých lidech, aby se jim omlouvali, předali jim majetek a požadují další nesmysly.

Tohle přesně vědí elity a přesně tímto směrem se snaží tlačit nejen černé, ale veškeré obyvatelstvo. Na této modelové situaci můžete vidět, jak šířením strachu a teroru skrze média dokážete z lidí udělat tupá hovada, která ničí a kradou cizí majetky a jednají neracionálně.

Zajímavý je také citát Melindy Gatesové (mančelka Billa Gatese), které zmínila skupiny, které by měli v souvislosti s koronavirem dostat vakcínu jako první:

„Tady ve Spojených státech by měli být první na řadě černoši, staří lidé či osoby se základními příznaky onemocnění,” Zdroj citátu novinky.cz

Všimněte si, že všechno to jsou skupiny lidí, kteří se nechají snadno ovládat. Staří lidé uvěří všemu, co vidí v televizi. Nemocní lidé když už jsou v nemocnici, tak nemají na výběr a situaci u černochů jsem popsal výše.

Vůbec bych se nedivil tomu, kdyby černoši řekli, až bude vakcína hotová:

„Dejte nám tu vakcínu jako první! Bílí lidé ať zemřou na koronavirus!“

Pokud jsou ovšem informace na internetu pravdivé, že vakcíny budou obsahovat nanočipy, tak paradoxně by se černí mohli stát znovu otroky a historie by se mohla opakovat.

Samozřejmě opatřeními proti koronaviru byli postihnuti i lidé jiných ras, ale všeobecně je to nezasáhlo tak, jako americké černé obyvatelstvo, které ma v epigenetickém kódu zakódované tyto staré křivdy.

Hnutí jako Antifa (pro bílé) a Black Live Matters (pro černé) přitahují tyto lidi. Všechny tyto extrémně levicové organizace založili elity s cílem vytvořit světový komunistický řád, tak, jako to již existuje v současné Číně. O tom si ale podrobněji řekneme v jiném článku.

Zde je zajímavé video od Václava Cílka, který mluví přesně o tom, co tady píši:

Další zajímavé video je od Davida Ickeho, který říká, že veškerá hysterie ohledně koronaviru, vytvořila v lidech traumata:

https://youtu.be/QPqGD4SuDbE

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.