Středa , 31 května 2023

Dokument: Zednáři a Vatikán

V dokumentu Zednáři a Vatikán je zdokumentováno to, jak se zednáři infiltrovali do katolické náboženské organizace Vatikánu a také do vlád jednotlivých států. Jejich agendou je vytvořit Nový světový řád (NWO) se zlatou miliardou, kdy 5 miliard lidí má být "odejito".

Je zde také popsána funkce a struktura organizace Skull and Bones (Lebka a Hnáty), jejíž členové řídili (Bush, Kerry, Obama atd.) a dodnes řídí (Biden) Spojené státy.  Tato země pod různými záminka vojensky napadla mnohé země jako jsou Irák, Afganistán, Libye, Jugoslávie a jiné, aby drancovala nerostné zdroje a prosadila po celém světě svou agendu NWO.

Tento dokument vám v pouhých 44 minutách řekne vše o tom, jak funguje dnešní svět a kam míří. Tohle pošlete všem kdo nemají čas se brodit v informacích a v rychlosti chtějí pochopit jak ve skutečnosti funguje tento svět:

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.