Kanye West: Prezident Trump „proráží Matrix“

Rapová hvězda Kanye West řekl ohromenému publiku, že prezident Donald Trump proráží Matrix svým neustálým podkopáváním agendy Deep State.

West, který se ve čtvrtek objevil v kancelářích hudebního časopisu Fader v New Yorku s čepicí MAGA (Make America Great Again), předvedl ukázku několika nových písní, než pronesl improvizovaný projev o prezidentu Trumpovi a zakladateli InfoWars Alexi Jonesovi.

Kromě tvrzení, že by se rád spojil s inženýry Tesly na vybudování továrny na létající auta, Kanye shrnul chválu na Donalda Trumpa a Alexe Jonese a označil je za „rozbíječe matrixu“.

Infowars.com uvádí:

Během návštěvy West přišel v předělané košili Colina Kaepernicka a v klobouku Make America Great Again, které jak říká renovoval.

„Předělal jsem to. Změnil jsem okraj,“ řekl Kanye podle Fadera. "Chci říct, že jsem změnil tvar přímo tady a vložil jsem do klobouku pozitivní energii." Ukázal na instagramu:

https://www.instagram.com/p/BoPOIdAgXeg/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

West také tweetoval svou fotku v čepici MAGA na natáčení Saturday Night Live.

West čelil kritice ze strany levice v dubnu poté, co na Twitteru pochválil konzervativní komentátorku Candace Owensovou. Dále také tweetoval své fotky v klobouku Make America Great Again a tvrdil, že on a prezident Trump mají „dračí energii“.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Sean Adl-Tabatabai