Středa , 29 března 2023

Dr. Joseph Murphy radí, jak pomocí afirmací přitáhnout do svého života bohatství

Autor: Martin Kirschner.

Dr. Joseph Murphy vám poradí, jak díky správně vyřčeným afirmacím můžete do svého života přitáhnout bohatství (Public Domain)

Knihy Dr. Josefa Murphyho dosáhly vrcholu své oblíbenosti před sedmdesáti lety. Nicméně i dnes inspirují mnohé lidi k tomu, aby ve svém životě dosáhli úspěchu a štěstí. Dr. Josef Murphy nás učí, jak pomocí afirmací a správných modliteb do svého života přitáhnout všechny tyto věci.

Dnes se zaměříme na bohatství a to konkrétně na afirmace, které vám pomůžou do vašeho života přinést finanční bohatství a ochránit vaše investice. Citace je z knihy „Tajemství síly podvědomí“, str. 63 – 65:

Afirmace na přitáhnutí bohatství

Seznámím vás s technikou, díky které můžete své konto snadno znásobit. Několikrát denně si opakujte:

„Miluji peníze, mám je rád, používám je moudře a velkoryse a k dobrým účelům a ony se mi zázračným způsobem mnohonásobně vracejí. Peníze nejsou jen dobré, ale dokonce velmi dobré. Proudí ke mně v hojném množství ze všech stran. S jejich pomocí budu moci učinit hodně dobrého a užitečného, a proto jsem také vděčný za své materiální i duchovní poklady.“

Afirmace na ochranu investic

Pokud potřebujete radu nebo pomoc ve finančních záležitostech nebo si děláte starosti kvůli svým úsporám či investicím, s naprostou rozvahou a důvěrou řekněte:

„Nekonečná moudrost drží nad všemi mými finančními transakcemi ochrannou ruku a vnukne mi vždy správné rozhodnutí, takže všechno mé podnikání nese zisk.“

Tohle si opakujte co nejčastěji a zjistíte, že peníze jste investovali moudře a ochránili jste se tak před ztrátami."

Každý má právo na bohatství.

Pamatujte, že jste se na tento svět narodili pro hojnost a prosperitu. Vesmír je bohatý na planetární tělesa a i příroda je bohatá na druhovou rozmanitost. Bůh má rád bohatství a vy jej můžete následovat.

Nenarodili jste se na tento svět, aby jste byli chudí. To jsou nemocné programy, které nás učí náboženství, aby nás udrželo slabé, zotročené a nešťastné. Podle Dr. Josefa Murphyho je chudoba nemoc. Pokud jste tedy chudí, pak jste nemocní, ať už ve vzorcích myšlení, nebo jednání:

„Chudoba není žádná cnost nebo zásluha, ale pouze jedna z mnoha psychických nemocí. Představte si, že se tělesně necítíte dobře. Jako každý budete hledat příčinu v nemocném organismu a podniknete vše proto, abyste se cítili co nejdříve opět dobře. Trvalý nedostatek peněz je zase důkazem toho, že ve vašem životě je něco v nepořádku.“ říká Dr. Murphy.

Každý den si proto opakujte tyto afirmace, čímž přeprogramujete své myšlení a moc vašeho podvědomí přitáhne bohatství do vašeho života.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.