Pondělí , 27 března 2023

Ekonom z WEF: Je naší morální povinností přinutit seniory k hromadným sebevraždám

Podle Dr. Yusuke Narita, 37letého profesora ekonomie na Yaleově univerzitě, je na světě příliš mnoho lidí. Řešením tohoto problému je podle něj vynucená „hromadná sebevražda“ starších generací.

Při debatě o nucené eutanazii starších lidí za účelem vylidnění světa, Dr. Narita řekl, že pokud senioři nepochopí tento náznak a z vlastní vůle nevstoupí do sebevražedných modulů poskytovaných elitou, „bude možné učinit eutanazii v budoucnu povinným předmětem diskuze."

Univerzitní profesor Dr. Narita je spolupracovníkem Světového ekonomického fóra (WEF) a v Asii je známý jako „Japonský Yuval Noah Harari“. Když Dr. Narita zrovna neučí na prestižní škole Ivy League v New Haven, v Connecticutu, tráví čas vystupováním v televizi a propagací ideologie WEF jménem svého mistra Klause Schwaba.

Zatímco Harari publikuje své extremistické myšlenky v knihách, které jsou čtenářům agresivně podsouvány krajně levicovými strážci naší společnosti, Dr. Narita nejvíce škodí v televizi a na sociálních sítích. Shromáždil stovky tisíc followerů, z nichž téměř všichni jsou vnímaví mladí lidé svedeni technokratickou vizí Nového světového řádu Klause Schwaba.

Minulý rok, když byl mladým studentem požádán, aby rozvedl své alarmující teorie o masové sebevraždě, doktor Narita detailně popsal mladým studentům scénu z hollywoodského hororu Midsommar z roku 2019, ve kterém švédský kult nutí jednoho ze svých starších členů spáchat sebevraždu skokem z útesu.

Podle Dr. Narita má mladá generace povinnost „tvrdě pracovat na vytvoření společnosti jako je tato“.

"Zda je to dobrá věc, nebo ne, na to je obtížnější odpovědět," řekl doktor Narita mladému chlapci, který si svědomitě psal poznámky. "Takže pokud si myslíte, že je to v pořádku, můžete tvrdě pracovat na vytvoření právě takové společnosti.“

Rétorika profesora ekonomie se úzce shoduje s extremistickou rétorikou Světového ekonomického fóra Klause Schwaba, kde v poslední době různí „experti“ vyjádřili touhu vylidnit Zemi.

To vyvolává otázku, pokud se tak horlivě snaží donutit starší lidi k hromadné sebevraždě, proč nejde 84letý Klaus Schwab příkladem a sám nevstoupí do sebevražedného modulu?

To se samozřejmě nikdy nestane. Schwab nemá v úmyslu žít podle stejných pravidel, která se tvrdošíjně snaží vnutit obyčejným lidem.

Na letošním summitu v Davosu se šířily zvěsti o tom, že by měl bývalý britský premiér Tony Blair nahradit Schwaba, který je již příliš starý na to, aby tlačil starší generace k eutanazii. A přiznejme si to, podněcovatel války a propagátor vakcín jako je Blair je vhodným kandidátem na šéfa WEF. Je koneckonců zodpovědný za to, že umožnil zabít statisíce lidí.

Očividně Blair v tomto krvavém byznysu ještě neskončil.

Elitní pokrytec Schwab však odmítá odstoupit z funkce předsedy Světového ekonomického fóra a argumentuje tím, že i přes své pokročilé roky je stále mužem pro tuto práci.

Elity se řídí jednoduchým heslem: „jedno pravidlo pro tebe a jiné pro mě“.

Bill Gates používá stejně zvrácenou logiku, když vysvětluje, proč může létat kolem světa soukromým tryskáčem, zatímco přednáší o klimatických změnách.

Zdá se, že poukazování na pokrytectví elit na ně nikdy nebude mít žádný negativní dopad. Proč? Protože, necítí hanbu… neznají, co to je stud, protože nemají žádný morální kompas, nemají žádný morální kompas, protože žijí podle pravidel „dělej, jak myslíš“ a „účel světí prostředky.“ Tyto předpisy se týkají každého aspektu jejich ideologie, od vylidňování, přes otevření hranic až po klimatické změny, eutanazii, potraty… cokoli si jen vzpomenete.

Samozvaný světový zdravotní vládní pověřenec Bill Gates také podpořil „panely smrti“, které by odsuzovali obyčejné, zákony dodržující lidi k smrti za zločin, že nejsou pro elitu k ničemu.

Bill Gates je v poslední době tak arogantní, že je rád, když ho kamery zachytí, jak nahlas říká i to, co by si měl radši nechat pro sebe.

V tomto klipu je Gates dokonalým příkladem banality zla. Neobtěžuje se ani vysvětlovat, proč nemůžeme platit učitele a zároveň umožnit lidem žít svůj život v klidu. Proč to musí být – buď anebo? Ostatně v minulosti jsme přeci neměli problém vyplatit učitelům platy a zároveň umožnit starším generacím, aby si na stará kolena užili vnoučat.

Samozřejmě, že spáchání genocidy na starších lidech by posloužilo dvěma cílům globální elity: depopulaci světa a zničení tradičního kruhu nukleární rodiny.

Ale nenechte se mýlit, krajně levicová globální elita chce střílet do nukleární rodiny. Podívejte se na tento článek publikovaný webem OpenDemocracy, neziskovou organizací George Sorose, která používá jakoukoli výmluvu, aby se pokusila zničit tradiční rodinnou jednotku.

„Koronavirová krize ukazuje, že je čas zrušit rodinu,“ říká Sophie Lewis z OpenDemocracy, která tvrdí, že si „zasloužíme něco lepšího než rodinu. A období korony je skvělý čas na to, abychom si nacvičili její potlačení.“

Pro elitu platí, že vše co je špatné, je pro ni dobré.

Prarodiče jsou v životě malého dítěte příliš často zdrojem radosti, moudrosti a laskavosti a hrají důležitou roli hlavně v tom, že dětem pomáhají vyvinout se ve vyrovnané dospělé. Klaus Schwab a jeho kumpáni jsou tedy odhodláni vyřadit prarodiče z existence.

Toto je brutální, vražedný svět, který jsou Bill Gates a jeho spolupracovníci ze Světového ekonomického fóra odhodláni nastolit v rámci Velkého resetu. Nemůžeme dovolit, aby se jejich zvrácená logika stala novou normou.

Překlad: Oddie (www.vipnoviny.cz), Zdroje: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.