Sobota , 10 června 2023

Elon Musk jmenoval výkonnou ředitelku Twitteru, která věří v depopulaci a je z WEF

Elon Musk se dostal pod palbu kritiky kvůli jmenování výkonné ředitelky Twitteru pocházející z WEF a věřící v depopulaci.

Nová nastupující generální ředitelka Twitteru, Linda Yaccarinová, je výkonnou předsedkyní Světového ekonomického fóra a výkonnou ředitelkou pro reklamu NBCUniversal a nedávno lobovala u Muska, aby se zavázal k autocenzuře, a vyzvala ho, aby umožnil inzerentům pocítit, že mohou Twitter „ovlivňovat“.

Organizace DiedSuddenly bojující proti globalismu na svém Twitteru napsala: "Toto je údajně nová výkonná ředitelka Twitteru. Pro roušky, pro vakcinaci a účastník Světového ekonomického fóra. Pod jejím Twitterem byla poznámka #DiedSuddenly nikdy nesměl spatřit světlo světa. @elonmusk: pokud je to pravda – prosím, přehodnoťte toto rozhodnutí."

Během rozhovoru s Muskem v dubnu 2023 Yaccarinova Muskovi řekla, že inzerenti „potřebují cítit, že mají příležitost ovlivnit to, co budujete“.

Poté ho kritizovala za to, že necenzuroval nezávislá média na platformě, a vyzvala ho, aby autocenzuroval některé ze svých vlastních nemainstreamových názorů. Musk souhlasil s tím, že se pokusí méně tweetovat po 3:00 ranní, kdy je publikována většina jeho „ostřejších“ tweetů.

„Pokud bych řekl: ‚Ano, můžete mě ovlivnit‘, bylo by to špatně,“ řekl Musk. "To by bylo velmi špatné, protože by to znamenalo omezení svobody slova."

Yaccarinova ostře nesouhlasila a prohlásila, že „ovlivňování“ je „spíše otevřeným předmětem zpětné vazby“ pro inzerenty, aby „pomohli vytvořit z Twitteru místo, kde budou nadšeni investovat“ do oblastí jako „vývoj produktů, bezpečnost reklam a moderování obsahu.“

Reclaimthenet.org hlásí: Musk však nadále oponoval:

„Je naprosto skvělé když říkáte, že chcete, aby se vaše reklama zobrazovala na určitých místech na Twitteru a ne na jiných, ale není skvělé pokoušet se říkat, co má Twitter dělat, a pokud to znamená ztrátu peněz za reklamu, vzdame se jich, protože svoboda slova je prvořadá."

Navzdory tomu, že Musk dal jasně najevo, že cítí, že není správné, aby se inzerenti pokoušeli ovlivňovat Twitter, Yaccarinová se stále snažila naléhat.

Požádala Muska, aby se znovu zavázal k obnovení „vlivové rady“, která by inzerentům umožnila mít „opakovaný přístup“ k vedení Twitteru.

"Byl bych opatrný, protože by to mohlo vyvolat odpor mezi veřejností," varoval Musk.

Než byla Yaccarinová zvolena jako nadcházející generální ředitelka Twitteru, byla předsedkyní  Global Advertising and Partnerships ve společnosti NBCUniversal. Během svého téměř 12letého působení ve společnosti dříve působila jako předsedkyně oddělení Advertising & Client Partnership ve společnosti NBCUniversal a byla prezidentkou oddělení Cable Entertainment & Digital Advertising Sales.

Má také několik vazeb na Světové ekonomické fórum (WEF), globální skupinu, která soustavně obhajuje cenzuru „dezinformací“ a podporuje hromadné shromažďování dat.

Foto: Popis životopisu na Linkedinu od Yacarinové, kde uvádí, že pracuje pro WEF

 

Ve svém profilu na LinkedIn Yaccarinová uvádí, že je výkonnou předsedkyní WEF od ledna 2019. V současné době je předsedkyní pracovní skupiny WEF’s Taskforce on Future of Work. Zasedá také v řídícím výboru guvernérů WEF’s Media, Entertainment, and Culture. Kromě toho se velmi angažuje v iniciativě WEF Value in Media. Yaccarinový hovořila na výročním zasedání Světového ekonomického fóra o utváření budoucnosti  v oblasti médií, zábavy a kultury.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: thepeoplevoice.tv

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.