Sobota , 10 června 2023

Oficiální zpráva: Ventilátory zabily téměř VŠECHNY pacienty s COVIDEM

Téměř všichni pacienti s COVIDEM-19, kteří zemřeli v nemocnici během rané fáze pandemie, byli zabiti v přímé příčině tím, že byli nasazení na ventilátory, došla k závěru nová znepokojivá zpráva.

Nová analýza naznačuje, že u většiny pacientů, kteří byli nuceni být připojeni k ventilátoru kvůli infekci COVIDU-19, se také vyvinula sekundární bakteriální pneumonie. Tato pneumonie byla zodpovědná za vyšší úmrtnost než infekce COVID-19.

Takže zatímco COVID-19 mohl být záminkou umístit tyto pacienty do nemocnice, skutečnou hrozbou byly ventilátory, které způsobily jejich smrt.

„Naše studie zdůrazňuje důležitost prevence, výzkumu a agresivní léčby sekundární bakteriální pneumonie u kriticky nemocných pacientů s těžkým zápalem plic, včetně pacientů s COVIDEM-19,“ říká Benjamin Singer, pneumolog z Northwestern University v Illinois.

Sciencealert.com píše: Tým se podíval na záznamy o 585 lidech přijatých na jednotku intenzivní péče (JIP) v Northwestern Memorial Hospital, v Illinois. Všichni měli těžký zápal plic a/nebo respirační selhání a 190 mělo COVID-19.

Pomocí přístupu strojového učení k procházení dat vědci seskupili pacienty na základě jejich stavu a množství času, který strávili v intenzivní péči.

Zjištění vyvracejí myšlenku, že cytokinová bouře po COVID-19 – ohromující zánětlivá reakce způsobující selhání orgánů – byla zodpovědná za významný počet úmrtí. U sledovaných pacientů nebyly žádné známky multiorgánového selhání.

Prezentace znázorňuje průběh vzniku pneumonie v důsledku "léčby" ventilátorem.

 

Místo toho bylo u pacientů s COVIDEM-19 pravděpodobnější, že se u nich rozvine dlouhodobá ventilátorová pneumonie (VAP). Případy, kdy VAP neměla pozitivní odezvu v léčbě, byly významné z hlediska celkové úmrtnosti, vyplývá ze studie.

„Ti, kteří byli vyléčeni ze sekundárního zápalu plic, pravděpodobně přežili, zatímco ti, jejichž zápal plic neustoupil, s větší pravděpodobností zemřeli,“ říká Singer.

"Naše údaje naznačují, že úmrtnost související s virem samotným je relativně nízká, ale jiné věci, které se dějí během pobytu na JIP, jako sekundární bakteriální pneumonie, to kompenzují."

Tyto výsledky naznačují, že výsledky na JIP by se mohly zlepšit, pokud by existovaly lepší strategie pro diagnostiku a léčbu příhod VAP – což je podle výzkumníků potřeba v budoucnu řešit.

Je třeba mít na paměti, že pokud potřeba dát pacienta na ventilátor k léčbě komplikací způsobených COVIDEM-19 vede k VAP, neznamená to, že je infekce COVID-19 méně nebezpečná, ani to nesnižuje počet úmrtí na COVID-19.

Jak autoři píší ve své práci: „Relativně dlouhá doba pobytu na ventilátoru u pacientů s COVIDEM-19 je primárni příčinou prodlouženého respiračního selhání, které je vystavuje vyššímu riziku VAP.“

Zjištění však zdůrazňují potřebu dalšího studia a opatrnosti při vytváření předpokladů o příčině úmrtí v případech COVIDU-19. Podrobná molekulární analýza ze stejné studie by měla odhalit více o tom, jaký je rozdíl mezi zotavením, nebo nezotavením se z VAP

Je to také další příklad toho, jak umělá inteligence strojového učení dokáže zpracovat obrovské množství dat a odhalit vzorce v nás lidech – ať už jde o analýzu proteinů nebo pokrok v matematice.

"Aplikace strojového učení a umělé inteligence v klinických datech může být použita k vývoji lepších způsobů léčby nemocí, jako je COVID-19, a pomoci lékařům na JIPCE při léčbě těchto pacientů," říká Catherine Gao, rovněž pneumonoložka v Northwesternu.

Výzkum byl publikován v Journal of Clinical Investigation.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: thepeoplevoice.tv

Poznámka MK: O smrticích účincích ventilátorů varoval Dr. Andrew Kaufman již v květnu 2020. Mainstreamem však byl tento doktor označen za konspiračního teoretika a nikdo jej nebral vážně. Ještě minimálně dva roky po jeho varování se lidé dávali "léčit" na ventilátory, když měli Covid. Dnes už i oficiální studie přiznávají, že na ventilátorech byli lidé zabíjení. Tohle je potvrzení toho, jak manipulace vlád a médií absolutně vypla zdravý rozum a kritické myšlení většiny doktorů, kteří "léčili" podle přesně daných not.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.