Středa , 31 května 2023

Erotický Horoskop

Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní choutky, co je nažhaví a erotický jazyk. Panny praktikují sex jako rituál a Ryby jsou prostě vodní živly. Vrozená povaha každého znamení určuje jejich potěšení, erotogenní zóny a preference. Co o vás vypovídá vaše znamení v erotickém horoskopu?

Zde je stručný přehled všech znamení zvěrokruhu a jejich sexuální libůstky, jestli vás zajímá detailní popis, potom si přečtěte speciální článek na blogu o sexu na webu DobryPrivat.cz.

BERAN

O beranovi je známo, že je sexuální odvážlivec a je schopný zajít kamkoliv, aby se jeho fantazie splnily ve chvíli, kdy to chtějí. Vzhledem k tomu, že je Beran dost tvrdohlavý, jeho erotogenní zóna je právě hlava. Berani budou mít rádi tahání za vlasy, masáž hlavy hlavy, hlazení ve vlasech.

BÝK

Býk, známý svou shovívavou a smyslnou povahou, vyzkouší jakoukoli polohu pod sluncem, pokud zahrnuje dotek, něhu a vzájemné propojení. Sex v romantickém, luxusním a útulném prostředí, které jim umožňuje popustit uzdu fantazii a být přítomen v momentu, je tím pravým místem, kde se býk uvolní.

BLÍŽENCI

O Blížencích je známo, že jsou velmi upovídaní, což znamená, že sexuální potěšení je pro ně takové, které spojuje jejich ústa, jazyk a upovídanou povahu dohromady. Orální sex a sprosté řeči jsou pro ně typické. Blíženci se mohou také vzrušit ze smyslných příběhů, které jim vyprávějí ostatní.

RAK

Raci mají dvě tajná místa, která je přivádějí k šílenství, jejich břicho a bradavky. Pokud rakovi dáte několik polibků na kterémkoli erotogenním místě, bude se cítit, jako v extázi a bude prožívat intenzivní orgasmy. Svorky na bradavky a submisivní partneři jsou těmi, co raka nažhaví.

LEV

Všichni víme, že lvi milují divadlo, a proto se lev vynasnaží připravit jeviště a atmosféru pro svá romantická setkání se svíčkami, červeným saténovým povlečením a luxusním krajkovým nebo hedvábným spodním prádlem.

PANNA

Nikdy byste to nečekali, kvůli jejich pověstné čistotě, ale Panny mají výstřední stránku. Budou to ony, kdo sváže svého partnera nebo masturbuje jako každodenní prostředek na uvolnění stresu. Sex je pro toto zemské znamení jako rituál. A to je ten, který se musí dělat pořád a stále.

VÁHY

Hýždě jsou spouštěčem pro váhy, což znamená, že toto vzdušné znamení si bude užívat lehké nebo intenzivní plácání a mačkání zadku. Pořádný výprask je pro váhy vždy zábava, vzruší je samotný zvuk, dotek, ale i pocit, když je někdo plácne.

ŠTÍR

Štír rád přináší do ložnice hry smyslů a mocenské hry. Touží po intimitě a hlubokém spojení, které proniká do jejich sexuálních dovádění a přesahuje do jejich vztahů. Sex je pro ně katarzní a nezbytnou zkušeností, protože zdravé potěšení přináší bolest, prozkoumávání tabu, podřízenost a dominanci.

STŘELEC

Střelci nejen sní o úžasném sexu, ale oddávají se svým fantaziím i ve skutečnosti. To znamená provádět cokoli, co jim přijde na mysl, protože spontánní povaha střelce jim umožňuje oddávat se svým fetišům a sexuálním fantaziím, které jim přijdou zrovna na mysl.

KOZOROH

Kozoroh má otevřenou mysl a zdravý přístup k sexu. Budou nažhavení při hraní rolí s partnerem, sexem na veřejném místě a praktikami, které zahrnují fetiše. Nažhaví je lechtání s peřím nebo svůdné políbení nohou.

VODNÁŘ

Pozorování ostatních, jak se účastní sexu, orgií nebo skupinového sexu a voyeurismu, činí vodnáře nažhaveným. Vodnář dokonce rád vytváří videa, na kterých masturbuje. Ať už je to svlékání nebo masturbace, vodnář rád sleduje sexuální dobrodružství ostatních.

RYBY

Hra s vodou je pro ryby nutností, ryby jsou takto ve svém živlu a voda jim poslouží jako lubrikant pro jejich těla a genitálie. Milují být submisivní vůči partnerovi, který je chce mít v daný okamžik a být mu poslušný.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.