Středa , 31 května 2023

EU se rozpadne. Rusko a Amerika nemají kam ustoupit, říká Ing. Pavol Lupták

Ing. Pavol Lupták (Print Screen TVM 21)

Komoditní investor Ing. Pavel Lupták předpovídá, že EU se v brzké době rozpadne. Svou úlohu v tom sehrají i Spojené státy, které si chtějí z evropských zemí udělat svou kolonii, kdy plánují skoupit akcie zkrachovalých firem za zlomek ceny.

Podle jeho názoru je nový finanční systém odpoutaný od amerického dolaru klíčem k tomu, aby se Evropa mohla vyhnou třetí světové válce.

Lupták řekl, že procesy řízení již byly zahájeny „speciální vojenskou operaci“ a Rusko a Čína již nemají kam couvnout:

„To co se teď stalo, Čína nemůže couvnout a nechce ustoupit Spojeným státům americkým. Rusové řekli: ´Dost!!!´. Oni už nemají kam ustoupit, když už začala ta speciální vojenská operace, lidově řečeno válka. Oni už nestihnou říct: ´Víte co, tak mi se stáhneme za hranice Ukrajiny, jako kdyby se nic nestalo.´ Není možné. „

Podle jeho názoru jsou USA finančně na kolenach a proto se pokoušejí zamezit obchodu EU s Ruskem a snaží se vytvořit kolonii z evropských zemí:

„Američané nemají kde couvnout. Oni musí jednoduše živit tuto válku a chtějí si split ten svůj plán a udělat si z EU kolonii, kde budou dodávat své energie, kde budou dodávat své produkty a služby, kde na základě zkrachovalých podniků, které půjdou hromadně do bankrotu, tak levně koupí akcie těchto podniků a vlastně obsadí celý tento trh anebo většinu tohoto trhu, což způsobí ožebračení obyvatelstva a rozpad EU.„

Lupták také předpovídá, že se EU v důsledku působení americké ambasády rozpadne:

„Evropská unie v této podobě, kam ji dohnali pod tichým takovým vedením anebo zavedením Spojenými státáty americkými, nemá absolutně šanci. Nemá šanci. A všichni tito politici, kteří mají plnou hubu, jak jsou za EU v podstatě s těmito rozhodnutími, které dělají a které jim diktují ti našeptávači mimovládní organizace americké ambasády, tak vlastně se podílejí na rozpadu EU.“

V současné době můžeme vidět, jak se spousta zemí přidává do BRICS a vypovýdájí USA smlouvu o finančním vypořádaní v USD. Lupták tvrdí, že tím dochází k transformaci nového finančního systému:

„Tady se hraje o nový finanční systém. A jde o to, aby to pochopili ti voliči a požadovali po politicích: ´Iniciujte novou mezinárodní měnovou konferenci, která zabezpečí nový spravedlivý světový finanční systém, který nebude založený na americkém dolaru.´“

Dále kladl lidem na srdce, že spravedlivý nový finanční systém odpoutaný od USD, je klíčem k tomu, aby se zabránilo třetí světové válce:

„Toto je alfa a omega, aby se dalo zabránit nové třetí světové válce.“

Ing. Pavol Lupták si vytvořil plán B pro sebe a svou rodinu, a pronajímá si rezidenci na Mauriciu, kdyby náhodou došlo k válečném konfliktu v celé Evropě. Jeho celé povídání můžete shlédnout zde:

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.