Rusko a CBDC jako most k nastolení NWO

Iluminátské oko a pyramida na jednodolarové bankovce.

K nastolení Nového světového řádu (NWO) potřebují globalisté dvě věci. Jedna z nich je ovládnout vzpurné Rusko, které se vzepřelo Brettonwoodskému měnovému systému, ve kterém hrál americký dolar roli světové měny. Druhá věc je zavést digitální měny centrálních bank (CBDC), aby globalistický systém si vynutil poslušnost všech lidí světa skrze finanční systém.

CBDC

Již celá staletí usilují globalistické elity podmanit si lidstvo skrze finanční systém. Došlo to až tak daleko, že lidé dnes žijí jako otroci a musí neustále vytvářet produkci. K tomu slouží finanční systém, kde lidé dnes platí téměř za všechno, včetně základních životních potřeb. Podrobně jsem to rozebral v jiném článku, kde jsem popsal to, jak se ze svobodných lidí stali finanční otroci, takže to zde nebudu podrobněji rozebírat a celou tuto část přeskočím.

Lidé si mysleli, že internetové bankovnictví vzniklo proto, aby lidem dalo více svobody platit penězi po celém světě a mít všechny své peníze uloženy na jedné debetní, nebo kreditní kartě. Dnes už si většina lidí uvědomuje, že internetové bankovnictví vzniklo proto, aby se lidé naučili platit online s digitalními penězi a snadněji přijali CBDC.

V Kanadě nám otevřeně ukázali co se chystá, když v době pandemie zablokovali protestujícím peníze na účtech. Globalistická společnost Paypal dnes otevřeně krade lidem peníze ve výši 2500 USD za každý názor, který vám označí za dezinformaci. Vytunelovaná krypto burza FTX byla finančně, marketingově a technologicky podporována Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba a financovala ukrajinského prezidenta Zelenského, včetně demokratické strany USA.

Jsme tedy svědky celosvětové krádeže financí chudých lidí směrem ke globalistické elitě, která si řekla, že 95% veškerého světového bohatství jim prostě nestačí a chtějí 100%. Proto vám říkají, že nikdo nebude nic vlastnit (kromě nich samozřejmě) a budete šťastní.

Rusko

Tato země se vzepřela Brettonwoodskému měnovému systému, ve kterém hrál americký dolar roli světové měny a rozhodla se, že bude přijímat platby za své nerostné suroviny v Rublech. Jsme svědky celosvětové finanční transformace, protože kromě Ruska už i Čína vyjednává se Saudskou Arábii, že by od ni nakupovala ropu v juanech.

Další státy se hlásí do organizace BRICS, která všechny země staví do rovného partnerství a hází vidle globalistickym USA, které se snaží skrze jednotnou měnu nastolit NWO. O členství do BRICS nyní žádá dalších 12 států.

O členství podle Lavrova požádaly Alžírsko, Argentina, Írán, Turecko, Egypt a Afghánistán. Zájem projevila i Saúdská Arábie nebo Indonésie, která by měla podat oficiální žádost na nadcházejícím summitu G20. Květnové debaty o rozšíření BRICS se účastnili i zástupci Kazachstánu, Nikaraguy, Nigérie, Senegalu, Thajska a Spojených arabských emirátů, kde se očekává, že i tyto státy by mohly mít zájem o vstup do skupiny.

Foto: Červené země součástí BRICS, oranžové země se přidají

Válka na Ukrajině, která je ve skutečnosti válkou mezi USA a Ruskem ukázala světu, že existuje země, která se dokáže vzepřít diktatuře Pax Americana. Menší státy toho využívají a snaží se vymanit z hegemonie USA a přejít na nový systém s ruskou a čínskou sférou vlivu.

Rusko a Čína vyvinuly svou vlastní alternativu finančního systému SWIFT, aby nemohly tyto země být vydíratelné ze strany USA a Západu.

Vývoj do budoucna

Vidím to tak, že USA se budou snažit tomuto vývoji všemi silami zabránit. Je možné, že budou chtít zatáhnout celou Evropu do války. První pokusy již byly provedeny formou raket vystřelených na Polsko, kde se nejdříve tvrdilo, že to udělalo Rusko a nakonec vyšla pravda najevo o tom, že to udělali Ukrajinci. Patrně na příkaz USA, aby se vše svalilo na Rusko a Evropa mohla být zatažená do války.

Pokud by republikáni v USA dokázali získat vládnoucí většinu, tak by mohli vyjednávat o míru. Podle nově dostupných informací by mohly být v USA předčasné volby již v roce 2023 z důvodu volebních podvodů a pokud by vyhrál Donald Trump, tak podle plukovníka US Force Douglase Macgregora by Trump na Ukrajině zajistil mír.

Je také zajímavé sledovat protestující v Číně proti Covidovým restrikcím. Zatímco na Západě byli tito lidé považování za extrémisty, konspirátory a proruské aktivisty, tak naopak západní média o protestujících v Číně mluví jako o hrdinech. V Číně vládne diktatura ČKS, která musí a bude svržena. O tom žádná. Všimněte si ale toho dvojitého metru. Myslím, že USA výrazně přispějí ke svržení čínského režimu, ať už prostřednictvím svých zpravodajských služeb, nebo za pomocí médii. Vzpomeňme si na dobu Covidovou, jak nás vlády pomocí médií ovládaly a směřovaly tam, kam potřebovaly.

Pokud by se USA se svými spojenci podařilo vojensky porazit a ovládnout Rusko a zavést celosvětovou měnu CBDC, pak by nic nestálo v cestě globalistům nastolit NWO. Nicméně v současné době to vypadá tak, že rovnováha sil se mění ve prospěch Ruska a naopak USA se svým nesplatitelným dluhem směřují k finančnímu úpadku.

Tohle řekl vládní zdroj Iránu (země která se nyní chce přidat do uskupení BRICS) o americkém korporátním režimu:

„Celá planeta už vás má dost a je odhodlána vás smést na smetiště dějin.“

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.