Sobota , 10 června 2023

Europoslankyně Christine Andersonová vysvětluje, proč vás elity chtějí uvěznit v 15minutových městech

Globalisté plánují nahnat masy lidí do 15minutových měst, která budou v podstatě sloužit jako věznice s kontrolovaným obyvatelstvem, varuje německá europoslankyně Christine Andersonová.

„Klimatický lockdown,“ říká, je „dalším krokem“ v plánu Velkého resetu Světového ekonomického fóra.

Zapněte si automatické české titulky:

Andersonová řekla The Epoch Times: „COVID pas byl testovacím balónkem, který měl lidi přimět k tomu, aby museli vytvořit nějaký QR kód. Ať si na to lidé zvykají."

"Nyní propagují tyto 15minutová města. Nenechte se mýlit, nejde o vaše pohodlí. Není to o tom, že chtějí, abyste měli všechna tato místa velmi blízko, kam se potřebujete dostat. A mimochodem, nejde ani o záchranu planety. 15minutová města budou muset mít [QR kódy], předtím než vás budou moci zamknout.“

Andersonová řekla, že 15minutová města jsou nezbytná k tomu, aby obyvatelstvo bylo řádně uzamčeno, a citovala nový britský zákon, který pokládá základy pro „klimatický lockdown“, jako „další krok“ k uskutečnění plánu Velkého resetu od Světového ekonomického fóra.

"Aby to mohli udělat, budou muset mít tato 15minutová města," řekla a dodala, že globalisté pak budou obyvatelům účtovat poplatky za přístup ke svobodnému cestování.

"Takže chudí lidé budou ponecháni v těchto 15minutových čtvrtích, zatímco ti, kteří jsou na tom lépe, mohou jít, kam chtějí," dodala.

Budete chtít například vypadnout z města do hor, abyste si vyčistili hlavu? Tak počítejte s tím, že i za to vám budou účtovat klimatické poplatky. Svoboda pohybu již nebude zdarma.

Překlad a redakční úprava: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: thepeoplevoice.tv

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.