Sobota , 10 června 2023

Tucker Carlson „Pokud se v televizi ptáte, co se stalo s budovou 7 Světového obchodního centra, přijdete o práci“

Bývalý moderátor Fox News Tucker Carlson prozradil, že televizní pořadatelé ve Spojených státech fungují pod přísným cenzurním kodexem a chápou, že pokud se budou ptát na témata, která jsou zakázána, budou propuštěni.

Carlson, který se objevil v nedávném podcastu pořádaném bývalým kolegou Foxu Claytonem Morrisem, řekl: „Pokud se zeptáte například: ‚Co se vlastně stalo s budovou 7? To je jako divné, že? Nelíbí se mi - co se stalo?‘... Kdybyste něco takového řekl v televizi, vypnuli by vás. Kvůli tomu byste přišli o práci."

„Na cokoli, na co se nesmíte ptát, byste se měli ptát o to víc,“ řekl Carlson.

Podívejte:

Tucker mohl použít libovolný počet příkladů témat považovaných establishmentem za zakázaná, ale budova 7 Světového obchodního centra je dobrým příkladem takzvané konspirační teorie, která jednoduše klade otázky o oficiálním příběhu, který je plný děr.

Závěrečná zpráva o důsledné čtyřleté simulaci počítačového modelování, po které následoval robustní proces vzájemného hodnocení, dospěla k závěru, že budova 7 Světového obchodní centra se NEMOHLA zřítit v důsledku požárů v kanceláři, jak pochybně tvrdí oficiální narativ.

Podle závěrečné zprávy, kterou zveřejnili vědci z University of Alaska Fairbanks (UAF), je oficiální narativ kolem zhroucení budovy 7 Světového obchodního centra prostě nevěrohodný.

Zjištění týmu UAF, které bylo výsledkem čtyřleté studie počítačového modelování zhroucení budovy, jsou v přímém rozporu se zjištěními National Institute of Standards and Technology (NIST), které ve zprávě z roku 2008 dospělo k závěru, že budova 7 Světového obchodního centra byla první vysokou budovou v historii světa, která se zřítila především kvůli požáru.

„Naše studie zjistila, že požáry v budově 7 Světového obchodního centra nemohly způsobit pozorované zhroucení,“ řekl profesor Leroy Hulsey, hlavní badatel studie.

"Jediný způsob, jak mohla spadnout pozorovaným způsobem, je téměř současné selhání každého pilíře."

Čtyřletou studii financovala Architects & Engineers pro 9/11 Truth, nezisková organizace zastupující více než 3000 architektů a inženýrů, kteří podepsali organizační petici vyzývající k novému vyšetřování zničení tří věží Světového obchodního centra dne 9. září 2001.

Celou zprávu o zjištěních si přečtěte zde.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: vipnoviny.cz

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Baxter Dmitry