Pondělí , 27 března 2023

Oficiálně WEF připouští, že „15minutová města“ uvězní lidstvo v „Nekonečných Lockdownech“

Koncept 15minutového města, které je nápadem Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu, se ve Spojených státech stává realitou, protože město Cleveland ve státě Ohio se k tomuto schématu přihlásilo a zavázalo se realizovat vizi Klause Schwaba.

Termín odkazuje na komunitu, kde se obyvatelé mohou dostat ke každodenním nezbytnostem – jako je práce, škola a obchody – pěšky, na kole nebo veřejnou dopravou za 15 minut nebo méně. Podle globalistů prosazujících tento koncept jsou 15minutová města nezbytná k boji proti klimatickým změnám a podpoře veřejného zdraví.

Kritici konceptu 15minutového města tvrdí, že elita staví věznice pod širým nebem, v nichž budou obyvatelé obrazně i doslova zazděni. A jak za chvíli uvidíte, existuje spousta důkazů, včetně přiznání od městského úředníka, že „nuceně uzavřená budoucnost“ je v popředí 15minutové městské agendy pocházející z návrhu elity.

Nejprve se však přihlaste k odběru článků, pokud jste to ještě neudělali, a neváhejte se připojit ke komunitě našich čtenářů, abyste nám pomohli šířit informace o globalistické agendě, která se vkrádá do celého západního světa a ohrožuje život, jak ho známe.

Demokratický starosta Justin Bibb říká, že je odhodlán udělat z Clevelandu ve státě Ohio první 15minutové město v Severní Americe, přičemž tento koncept představil místním obyvatelům a médiím během svého projevu o stavu města v dubnu loňského roku.

„Pracujeme na tom, abychom byli prvním městem v Severní Americe, které implementuje 15minutový rámec městského plánování, kde jsou lidé – ne developeři, ale lidé – v centru městské revitalizace, protože bez ohledu na to, kde bydlíte, budete mít přístup do příjemného obchodu s potravinami, živých parků a do práce“ řekl Bibb v projevu.

Obyvatelé východní Palestiny v Ohiu, která je hodinu a půl od Clevelandu, hlásili, že jsou povzbuzováni, aby se do Clevelandu přestěhovali.

Proč se elity snaží všechny nahnat do této zóny?

Víme, že globalistická elita se přihlásila k Agendě 21 od OSN, která vyzývá k vytvoření „divokých území“ a koncentraci obyvatel do určených oblastí. A víme, že Klaus Schwab prosazuje koncept 15minutového města.

Když jiná města po celém světě představila 15minutové návrhy měst, čelila náporům protestů místních obyvatel, kteří se obávali, že je elity plánují zazdít a vytvořit podmínky pro nucené lockdowny.

Což do sebe zapadá, když vezmete v úvahu příběh Oxfordu v Anglii, který také směřuje k dodržování diktátu WEF a stává se 15minutovým městem. Co tedy elita skutečně plánuje, pokud jde o tyto nové městské návrhy?

Městský úředník v Oxfordu v Anglii si pustil pusu na špacír, když prohlásil, že „klimatické lockdowny“ přicházejí a jsou tu, aby zůstali „ať se to lidem líbí nebo ne“. Takže lidé po celém světě, stejně jako u obyvatel Oxfordu budou muset požádat vládu o povolení k přestěhování okolo města.

Obyvatelé Oxfordshire nyní budou potřebovat zvláštní povolení k přechodu z jedné „zóny“ města do druhé. Nicméně i obyvatelé, kteří získají povolení, budou moci cestovat z jedné zóny do druhé pouze „maximálně 100 dní v roce“.

Rada hrabství Oxfordshire včera schválila plány na uzavření obyvatel do jedné ze šesti zón, aby ‚zachránili planetu‘ před globálním oteplováním. Poslední fází programu „15minutové město“ je umístění elektronických bran na klíčové silnice ve městě i mimo něj, čímž se pohyb obyvatel omezí na jejich vlastní čtvrti.

Podle nového schématu, pokud chtějí obyvatelé opustit svou zónu, budou potřebovat povolení od Rady, která může rozhodnout, kdo je hoden svobody a kdo ne. Podle nového schématu budou moci obyvatelé opustit svou zónu maximálně na 100 dnů v roce, ale aby toho vůbec dosáhli, bude muset každý obyvatel zaregistrovat údaje o svém autě u Rady, která pak bude sledovat jejich pohyb pomocí chytrých kamer po celém obvodu města.

Opravdu se s tím obyvatelé Oxfordshire smíří?

Bill Gates byl přistižen, jak se přiznal, že agenda klimatických změn je obří podvod pro Nový světový řád. Sdělil to v nově zveřejněném videu, ve kterém se chlubí, že termín „čistá energie“ zmanipuloval mysl lidí.

Pokud přijmeme koncept klimatického lockdownu, podlehneme podvodu.

Nikdy jsem si nemyslel, že se ve svobodném světě skutečně dočkáme zavedení klimatických lockdownů, ale nyní se to děje.

Samozřejmě existuje několik lidí, kteří proti tomuto novému plánu hlasitě protestují. Nicméně Duncan Enright, člen kabinetu rady hrabství Oxfordshire pro cestovní a rozvojovou strategii, slibuje, že „kontroverzní plán bude pokračovat, ať se to lidem líbí nebo ne“.

Globální elity přestaly předstírat, že věří v demokracii.

To by nemělo být žádným překvapením, vezmeme-li v úvahu povahu rétoriky, která v poslední době vychází ze Světového ekonomického fóra. Nyní se považují za bohy s „božskými silami“ nad „stvořením a ničením“. Pokud jde o Boha, tak podle nich je Bůh mrtvý a Ježíš je „fake news“.

Agenda WEF je čirý jed a skutečné důsledky se nám odehrávají před očima. V Nizozemsku vláda v současné době násilně zavírá až 3000 farem, aby splnila požadavky Klause Schwaba a „snížila své znečištění dusíkem“…

Farmáři byli varováni, že musí přijmout vládní nabídku na svou farmu, ať už chtějí prodat nebo ne.

"Lepší nabídka nebude" řekla v pátek nizozemskému parlamentu Christianne van der Wal, ministryně pro dusík.

To jsou gangsterské taktiky. A ano, nizozemská vláda infiltrovaná WEF má nyní „ministra pro dusík“.

Bojujeme s bezprecedentní globální potravinovou krizí a nizozemská vláda rozhodla, že nyní je čas násilně uzavřít tisíce farem? To je doslova sebevražda.

Když už mluvíme o sebevraždě, Kanada našla způsob, jak přimět lidi, aby přestali vypouštět jakýkoli uhlík, jakmile jejich užitečnost skončí. Asistovaná sebevražda se stala mezi liberálními Kanaďany poměrně populární a počet lidí, kteří si tuto možnost vybrali, rok od roku roste. Podle zprávy Daily Mail:

"V loňském roce více než 10 000 lidí v Kanadě – překvapivě, to jsou více než tři procenta všech tamních úmrtí – ukončilo svůj život eutanazií, což je o třetinu více než v předchozím roce. A čísla budou pravděpodobně stále stoupat, protože příští rok má Kanada umožnit lidem asistovanou sebevraždu výhradně z důvodů duševního zdraví.“

Pokud se cítíte v depresi, Kanada Klause Schwaba na to má řešení.

A pokud jste tělesně postižení, i na to má Kanada řešení.

Teprve minulý týden se objevil ohromující příběh o tom, jak po pěti letech zuřivého boje o získání schodišťového výtahu pro domov Christine Gauthierové, byla této kanadské armádní veteránce a paralympioničce nabídnuta mimořádná alternativa.

Kanadský úředník jí v roce 2019 řekl, že pokud je její život tak těžký a ona tak ‚zoufalá‘, vláda jí pomůže zabít se. „Mám dopis, ve kterém se píše, že pokud jste tak zoufalá, madam, můžeme vám nabídnout MAiD (lékařskou pomoc při umírání)“ dosvědčila kanadským poslancům ochrnutá bývalá armádní desátnice.

„Lékařská pomoc při umírání“ zní tak klinicky, ale nakonec je to největší lockdown ze všech.

Protože jakmile přestanete dýchat, nebudete moci páchat žádné další „klimatické hříchy“. WEF infiltruje vlády po celém západním světě a autoritářství roste tempem, které je naprosto dechberoucí.

Pokud dokážou násilně zavřít farmy a postavit 15minutová města, která dnes výrazně omezují cestování, jaký druh tyranie uvidíme v budoucnu?

Je smutné, že většina lidí v běžné populaci stále nechápe, co se děje. Jsme odhodláni jim pomoci probudit se, než bude příliš pozdě. Ale sami to nezvládneme. Potřebujeme vaši pomoc, abychom tuto informaci šířili. Přihlaste se k odběru novinek, pokud jste to ještě neudělali, a neváhejte se připojit ke komunitě místních čtenářů.

Jsme v tom všichni společně.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Baxter Dmitry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.