Středa , 31 května 2023

EXAFIN představuje dva developerské projekty v Praze

Společnost Exafin v současné době pracuje na dvou developerských projektech. Jedná se o projekty výstavby bytů Klamovka 5 a Vista Troja. U projektů je garantována fixace cen a jistota vrácení peněz.

KLAMOVKA 5 – Bydlení v blízkosti centra

EXAFIN představuje dva developerské projekty v Praze
Foto: Projekt Klamovka 5 s předzahrádkami a přírodou kolem

Klamovka 5 je rezidenční projekt, který roste na hranici pražských čtvrtí Smíchov a Košíře, podél ulic Plzeňská a Holečkova a nabízí klientům Exafinu nadstandardní provedení. Má i vlastní podzemní parkování.

Pět domů bude hojně obklopeno vegetací, čímž v dané oblasti vznikne unikátní objekt rezidenčního bydlení se zeleni.

Noví majitelé bytových jednotek zajisté ocení blízkost pražské čtvrti Anděl a také samotného centra, čímž vzrůstá atraktivita Klamovky 5.

VISTA TROJA – Bydlení na kopci

Foto: Projekt Vista Troja s velkými terasami v horních patrech

Projekt má 8 nadzemních podlaží a dva vstupy. Zahrnuje 50 jednotek k bydlení a také v podzemním podlaží jsou prostory pro parkování.

Zákazníci si můžou vybrat z pestré nabídky bytů od 1+kk do 4+kk. Pro posezení venku je k dispozici také prostorný balkon, lodžie nebo terasa u každého bytu. V 7 - 8 podlaží domu, díky ustupujícím patrům, jsou umístěny krásné a prostorné terasy.

Pořídit si dnes bydlení?

EXAFIN představuje dva developerské projekty v Praze
Foto: Interiér bytu Klamovka 5

V současné době klesá kupní síla a to je dobrá zpráva pro ty co si chtějí pořídit nemovitost. Zatímco v Covidové době lidé uložili své peníze do nemovitostí, protože se báli znehodnocení, v současné době již tolik lidí nemá další manévrovací prostor investovat do bydlení. Navíc se v současné době rozšířuje nabídka bydlení a to snižuje ceny dolů.

„Současný stav tedy naznačuje, že nabídka nemovitostí v příštích měsících poroste a je možné, že se dočkáme dalšího cenového poklesu. Vzhledem k nedostupnosti hypotéčního financování poroste poptávka po nájemním bydlení nebo spolubydlení,“  říká realitní makléř Jan Štěp z realitního portálu RealityMIX.cz

Proč Exafin

EXAFIN představuje dva developerské projekty v Praze
Foto: Terasa Klamovka 5

Pozitivní recenze nejsou tím jediným co tohoto developera dělá spolehlivým.

Vstřícnost společnosti jde za hranice běžných developerů. Exafin jak u projektu Klamovka 5 a Vista Troja nabízí zákazníkům fixaci cen. To znamená, že když se budou zvedat ceny energií, materiálů a poroste inflace, tak vy máte garantováno, že se vám cena nikdy nezvýší.

U projektu Vista Troja je navíc „jistota vrácení peněz“. To znamená, že pokud se dostanete do nepříznivé ekonomické situace tak vám developer vrátí složenou zálohu na kupní cenu. Vy tak budete mít jistotu, že o své peníze nepřijdete v případě, že si nákup nemovitosti rozmyslíte.

Projekty jsou již ve výstavbě s možným nastěhování v první polovině roku 2024.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.