Jak si přivolat ideálního partnera pro váš život

Autor: Martin Kirschner.

Díky afirmacím si můžete přivolat do svého života ideálního partnera (Public Domain)

Každý z nás chce být milován. V dětství nás milují rodiče a když vyrosteme, tak hledáme lásku u opačného pohlaví. V tomto článku vám poradím, jak můžete pomocí zákonů akce a rezonance přivolat do svého života ideálního partnera.

Budu zde citovat z knihy „Síla našeho podvědomí“, kterou napsal Dr. Joseph Murphy, který vám vysvětlí, jak si správně affirmovat svého partnera, ať už hledáte muže, nebo ženu:

„Jak si přivolat ideálního manžela

Teď už znáte způsob, jak funguje podvědomí. Víte, že cokoli do něj vložíte, to se projeví ve vašem životě. Začněte tedy podvědomí plnit vlastnostmi a charakterovými rysy, které by měl váš muž mít.

Následující technika funguje velice dobře. Posaďte se večer do pohodlného křesla, zavřete oči, zklidněte se, uvolněte tělo, přejděte do naprosto klidného, pasivního a vnímavého stavu. Začněte hovořit ke svému podvědomí a sdělte mu:

„Přitahuju do svého života muže, který je upřímný, čestný, loajální, věrný, klidný, šťastný a úspěšný. Všechny tyto vlastnosti zapadají hluboko do mého podvědomí. Když se jimi zabývám, stávají se mou součástí a tím i součástí mého podvědomí. Vím, že existuje princip přitažlivosti a přivede mi muže, který odpovídá mému podvědomému přesvědčení. Vím, že dokážu přispět k jeho klidu a štěstí. Máme stejné ideály. Nechce mě přetvářet, ani já ho nechci měnit. Existuje mezi námi vzájemná láska, pocit svobody a úcty.

Naučte se tento způsob ovlivňovaní podvědomí. Potom zažijete velkou radost, když si do svého života přitáhnete člověka, který bude mít vaše vysněné vlastnosti a charakterové rysy. Moudrost vašeho podvědomí otevře cesty, kde se setkáte v souladu s moudrostí podvědomí. Chtějte dát to nejlepší ze své lásky, oddanosti a spolupráce. Buďte vnímaví k tomuto daru lásky, který jste předali svému podvědomí.

Jak si přivolat ideální ženu

Ujišťujte se následujícím způsobem:

„Cítím, že přitahuju ženu, která mě bude dokonale doplňovat. Vznikne mezi námi hluboké duchovní propojení, protože Boží láska bude procházet někým, s kým dokonale souzním. Vím že mohu dát té ženě lásku, světlo, klid a radost. Cítím a věřím, že té ženě dokážu zajistit naplněný a krásný život. Má následující vlastnosti a rysy: Je duchovně založená, loajální, věrná a upřímná. Je harmonická, plná vnitřního klidu a štěstí. Neodolatelně přitahujeme jeden druhého. Stojím o ženu, s níž budu žít v lásce, pravdě a kráse. Dostanu ideálního životního partnera.“

Když tímto způsobem klidně a soustředěně přemýšlíte o vlastnostech a rysech partnera, kterého hledáte, takové vlastnosti se stanou součástí i vaši osobnosti. Potom vás hlubší proudy vašeho podvědomí svedou podle Boží vůle dohromady“

Shrnutí

Dr. Joseph Murphy doporučuje hledat partnera s vlastnostmi, které jsou uvedené ve výše zmíněných citacích. Mírně si je můžete upravit k obrazu svému, jako například uvést, že hledáte partnera se stejnými zálibami a koníčky.

Na druhé straně Dr. Murphy nedoporučuje hledat partnera kvůli pěnězům, nebo sociálnímu postavení, protože se domnívá, že peníze a moc nejsou všechno. Všimněte si, že v affirmacích se myslí především na štěstí partnera. Pokud bude váš partner šťastný, budete šťastní také vy.

Jsou lidé, kteří nejsou vyloženě bohatí, nebo nemají velké sociální postavení. Na druhou stranu vás můžou udělat v životě šťastnými a o to tu jde. Pokud budete hledat partnera s výše uvedenými vlastnostmi z citací, tak se nemusíte bát o materiální zajištění, protože kde je láska a porozumění, tam je také prosperita (materiální a duchovní).

Vybranou citaci (podle toho, jestli jste muž, nebo žena) si můžete dát například na nástěnku online seznamky, kde máte účet a uvidíte, jaké se stanou zázraky. Nebo si ji můžete vytisknout/přepsat a dát na nástěnku ve svém pokoji, kdy si ji každý večer před spaním budete číst, čímž budete umocňovat tuto afirmaci, která přitáhne do vašeho života ideálního partnera.

Jakmile najdete ideálního partnera, tak svůj vztah jistě budete chtít zpečetit svatebním svazkem. Váš kouzelný okamžik zvěční profesionální svatební fotograf Svatba stodola se svými trendy fotkami, kdy je radost při svatebním focení zachycována v kombinací s přírodou, dřevem, kovem s hezky oblečenými svatebčany, dekorovanou svatební tabulí a celkově spojením přírodního s moderního vizuálního působení, které vypadá opravdu nádherně.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.