Sobota , 1 dubna 2023

Jak si vyrobit magnetický generátor volné energie

Autor: Martin Kirschner.

Vytvořit si vlastní generátor volné energie není tak složité, jak se může zdát (Printscreen z Youtube)

David Icke řekl, že systém drží populaci na uzdě prostřednictvím účtů za energii. Díky tomu, že jsou lidé závislý energeticky na elektrárnách, tak musí neustále shánět peníze pro systém a tím systém lidi zotročuje. Přitom by tomu tak nemuselo být.

Elity celá staletí brání lidem, aby měli svůj vlastní zdroj energie. Je to systém ovládaní. V knize Pravda mezi nebem a zemí od autora Romana Zemana se píše, jak se malý chlapec jménem Parsival snaží vysvobodit planetu Zemi tím, že lidem představí Generátor volné energie. Za to je pronásledován elitami a chlapec musí emigrovat do Argentiny.

Tvrzení, že potřebujete sprostředkovatele, aby jste měli elektřinu je stejná pohádka, jako tvrzení, že potřebujete prostředníka, aby jsme byli zdraví. Víme, že zdravotnictví také nutí lidi platit si zdravotní pojištění, i když o tuto službu nestojí. Stejný nesmysl je tvrzení, že potřebujete prostředníka (faráře), aby jste se napojili na Boha. Lidé by dnes mohli být v mnoha ohledech suverénní, ale neuvědomují si, že systém nechce suverénní a svobodné lidi.

Postavit si vlastní generátor volné energie není složité, jak si myslíte. Základ je pořídit si generátor, který zpracovává mechanickou energii a na energii elektrickou. Dále si musíte pořídit dva magnety, které jsou zdrojem mechanické energie. Také pár drátů, které musíte správně zapojit a máte vlastní generátor volné energie. Počáteční start se provádí pomocí baterie nebo jiného externího zdroje energie, aby motor mohl dosáhnout potřebných otáček.

Zde je poměrně jednoduchý návod, jak si vlastní generátor volné energie vyrobit. Tento návod vám také pomůže v jednoduchosti pochopit, jak generátor volné energie funguje:

Nebo návod s trochu jinou konstrukcí:

Návod na o něco složitější generátor volné energie naleznete zde:

Pokud jste profesionální elektrikář, nebo i elektrikář amatér, tak by vám nemělo dělat problém takový magnetický generátor volné energie sestavit. Pokud nejste technický tip, tak můžete požádat někoho kdo je, ať vám jej sestaví, nebo se můžete našprtat, jak fungují elektrické obvody mikro elektrárny a pak by neměl být problém tento přístroj zprovoznit. Cena generátoru je od 1000 Kč a dva magnety pořídíte od 200 Kč. Stačí tato malá investice a máte elektřinu zdarma dokonce svého života.

Dovedete si představit ten potenciál, kdyby to nějaká technologická společnost vyráběla ve velkém? Proč to nikdo nedělá ve velkém? Protože ti co se o to v minulosti pokusili, zaplatili svým životem. Globální elity rozhodně nestojí o to, aby lidé byli osvobození od finančního systému, který vytvořili. Přitom tato technologie je známá minimálně 120 let:

I přes všechny tyto překážky dnes existuje firma INFINITY SAV, která od roku 2019 vyrábí magnetické generátory, které jsou schopné zásobovat energii celý rodinný dům:

Tento článek mění hru, jak lidé budou žít. Osvobozujeme vědomí lidstva. Lidstvo již nikdy nebude muset shánět peníze na systém globálních elit, protože si vytvoří vlastní systémy. Sdílejte tento článek se všemi a spolupodílejme se na osvobození lidstva. Společně stvoříme mnohem lepší svět.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Jeden komentář

 1. Anton Krajčír

  Ej bisťu (sakra) fyzika dostáva rany pod pás !
  V hlbokom socializme, keď som mal 12, 14 rokov, čiže pred 68, 66 rokmi, . . som pravidelne odoberal rúzne časopisy, (internet vtedy ešte nebol) ktoré mnohé mám doteraz uložené v knižnici, lebo mi pripomínajú tie najkrajšie roky môjho života.
  Vedu a techniku mládeže, Amatérske rádio Sdelovací techniku, Rádiový konstruktér ale aj západonemecký Funktechnik.
  Keby sa v niektorom z týchto časopisov bol vtedy objavil čo len jediný taký nezmysel a technický blud, aké Vy teraz (kvantá) na internete zverejňujete a blbnete nimi mládež aj dospelých, tak by to periodikum boli okamžite zrušili. Pretože komunistom záležalo, aby boli ľudia múdri a vzdelaní, pričom Vám kapitalistom ide hlavne o to, aby boli ľudia čo najhlúpejší, pretože takí sa najlepšie vykorisťujú.
  S pozdravom: „Len tak ďalej, vpred do stredoveku!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.