Středa , 31 května 2023

Systém drží populaci na uzdě prostřednictvím placení účtů za energii, říká David Icke

Autor: Martin Kirschner.

Hlavně být co nejvíc závislý na systémové energii, aby jste jako otroci neustále na ní museli shánět peníze, když by jste ji přitom díky Generátoru volné energie mohli mít úplně zdarma (Public Domain)

Možná si kladete otázku, proč stoupají ceny energií a proč se nevyužívá volná energie, která by zajistila to, že lidé by za elektřinu nemuseli platit vůbec. Ten hlavní důvod je ten, že systém řízený elitami chce mít z lidí finanční otroky a vysávat z nich energii.

David Icke své knize Život v přeludu mluví o tom, jak elity před námi tají systémy na výrobu volné energie. V této knize na straně 76 k tomu říká:

Citát z knihy:

Uvědomíme-li si, že je všude kolem přítomna elektrická energie v neomezeném množství, musíme si nutně položit otázku, proč drancujeme planetu Zemi, proč ji rozkopáváme a vysáváme z ní zdroje energie jako je ropa, uhlí a plyn, abychom vyrobili elektřinu, když bychom ji mohli kdykoliv dle potřeby čerpat z vesmírných zdrojů. Většina populace možná ani neví, že taková energie existuje, vládci Systému to však mají jinak.

Nikola Tesla v první polovině 20. století řekl: „Všichni lidé po celém světě by měli mít volný přístup ke zdrojům energie… elektrická energie je všude kolem k dispozici v neomezeném množství a může pohánět veškeré stroje světa místo uhlí, ropy a plynu.“ Tesla prokázal skutečnou existenci volné energie z elektrického vesmíru, ale na každém kroku mu byly do cesty kladeny překážky a v roce 1943 zemřel v podstatě úplně bez peněz v hotelovém pokoji v New Yorku.

Mnoho dalších, kteří vyvinuli technologie na využití zdrojů volné elektrické energie ku prospěchu lidstva, se také setkalo s nelibostí autorit. Systém má plán s energií, kterým mimo jiné hodlá držet populaci na uzdě prostřednictvím účtů za energii – a tytéž autority potlačují využití volné elektřiny, která nepotřebuje pevná paliva. Zároveň ale také odsuzují využívání energie vyrobené z pevných paliv, protože tím prý lidé způsobují „globální oteplování“, (ke kterému ve skutečnosti nedochází). Proč potlačují volnou energii, která nevyužívá fosilních paliv, a zároveň tvrdí, že emise z pevných paliv ohrožují samotnou existenci lidstva? Je to další příklad zdánlivého protimluvu, ale když už víte, jak to chodí, je vám vše jasné.

Řekli lidem, ať si kupují auta s dieselovým motorem, aby „bojovali s globálním oteplováním“, protože prý vylučují trochu méně oxidu uhličitého než benzínové motory. Zapomněli však zmínit, že také vylučují mnohem více oxidu dusičitého a dalších škodlivých oxidů dusíku a 22 krát více drobných pevných prachových částic, které poškozují plíce, mozek a srdce. Odhaduje se, že znečištění z dieselových motorů už má jenom v samotném Spojeném království na svědomí tisíce úmrtí ročně a čísla stále stoupají.

Kazí vzduch zejména ve městech – a to vše na základě jedné chladnokrevné lži. Iluzorní hrozba „globálního oteplování“ zaviněného lidmi je podvod, který má sloužit jako záminka pro transformaci globální společnosti tak, jak to vyhovuje plánům na zotročení lidstva. Kdyby volná elektřina nahradila pevná paliva, zhatilo by to jejich plány. Ještě k tomu později řeknu více.“

Konec citace.

Shrnutí

Když to řekneme jednoduše, tak kdyby lidé mohli využívat volnou energii, tak by odpadal důvod za ní platit, protože náklady na její výrobu by byly nulové, jelikož se jedná o Vesmírnou energii, která je všude kolem v nepřeberné množství. Tím pádem by lidé ani nemuseli chodit do práce a mohli by dělat co je baví. Takový scénář by však byl pro elity noční můrou, protože by lidé nemohli být manipulovatelní a vydíratelní.

Jak můžete na tomto citátu vidět, tak králičí nora vede velmi hluboko. Každý aspekt našeho života byl archontským systémem naplánován do detailu tak, aby nás zotročoval. Pokud pochopíme, co všechno před námi elity tají, tak budeme uvědomělí a budeme požadovat změnu společnosti vedoucí ke svobodě a harmonii.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.