Jaroslav Flégr má v mozku parazita. Je to s ním vážné

Autor: Martin Kirschner.

Podle všeho to vypadá, že v médiích k nám nepromlouvá člověk, ale parazit.

Jaroslav Flégr. Asi jedno, v dnešní době, z nejčastějších jmen spojovaných s kororonavirem. MSM bývá tento člověk zván k debatám jako „odborník“ ohledně koronaviru. Jak je to s ním doopravdy a lze tohoto člověka ještě nazývat člověkem?

„I já mám svého parazita. Žije se mnou už zhruba 20 let. Nastěhoval se do mého mozku, tam se zapouzdřil a od té doby pravděpodobně ovlivňuje mé chování i můj imunitní systém. A zpomaluje mé reflexy, aby mě sežrala kočka, protože netuší, že já nejsem myš a že velké kočkovité šelmy tady, v Evropě, na rozdíl od Afriky nežijí. Je to toxoplasma.“ říká Jaroslav Flégr.

Jak říká on sám říká, tak má v mozku parazita, který ovlivňuje jeho chování. Podle neurologů je mozek centrem myšlení a rozhodovacích procesů. Je možné, že to co vidíte před televizními obrazovkami je ve skutečnosti parazit a ne člověk?:

Ještě více šokující je, že tento parazit se ke svému hostiteli chová destruktivně, aby jej „sežrala kočka“ a mohl se dál šířit skrze nového hostitele. To je nejspíš vysvětlení toho, proč Flégr navrhuje destruktivní opatření pro všechny, jako je izolace, roušky a vakcíny, které jsou zdraví nebezpečné.

„A moc se nesmějte, existuje zhruba třicetiprocentní šance, že ji máte taky, pokud jste Češi a je vám nad 30 let. S věkem totiž pravděpodobnost, že jste takzvaně toxo pozitivní, roste. A možná s vámi dělá daleko větší psí kusy než se mnou – záleží na vaší krevní skupině, tedy konkrétně na Rh faktoru.“

Tady já osobně si nedovedu představit, že s některými lidmi dělá toxoplazmóza „větší psí kusy, než s Flégrem, ale je to názor tohoto parazita, tak jej budu respektovat.

Toxoplazmóza však není jediným parazitem, který si nechal Jaroslav Flégr implantovat. Mimo jiné se nechal nakazit trojící tasemnic. K tomu on říká: „Bylo by mi líto, kdybych o nějakou přišel!“ Zdroj citací ke stažení.

Jak lze z výpovědí Flégra usoudit, tak své parazity má velmi rád. Přijde mi však velmi pokrytecké, že tento člověk (pokud se to ještě dá takto nazvat) nás všechny nabádá, abychom si dali pozor na viry, a navrhuje pro nás omezující opatření, když přitom on sám si nechal do těla dobrovolně implantovat nejrůznější parazity.

Má otázka MSM a politiky tedy zní: Kdo nám je ve skutečnosti prezentován jako odborník na koronavirus? Je to parazit, nebo člověk? A byl tento člověk vůbec otestován, aby se zjistilo, do jaké míry mu parazit ovlivňuje mozek, když je mu dáván takový mediální vliv, aby ovlivňoval společnost?

Jak sám Flégr říká, tak tito paraziti, které si pěstuje ve svém těle, můžou do velké míry ovlivňovat chování hostitele a to především sebedestruktivní formou.

Tato forma sebedestrukce se dle mého názoru promítá i na celou veřejnost, která Flégra musí poslouchat jako „odborníka“ v hlavních médiích.

Kdo je ve skutečnosti Jaroslav Flégr?:

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.