Středa , 31 května 2023

6 videí o čipování, NWO a s tím spojené současné odebírání lidských práv

Autor: Martin Kirschner.

Čip nám bude implantován bez našeho vědomí, jako "lék".

Předkládám šest videí o čipování, NWO a elitách, které vládnou světu + předpověď jedné jasnovidky, která již v roce 2018 předpověděla, že se v roce 2020 bude čipovat. Podle Dr. Carrie Madej současné vakcíny proti Covid-19 budou obsahovat nanočipy. To si také myslí slovenský politik Marián Kotleba (viz video dole). Je zřejmé, že i současné testy na koronavirus jsou infikované koronavirem a obsahují nanoboty.

Tohle je starší dokument. Na jedné straně jsou nadšenci čipování, kteří si nemůžou vynachválit čipování, které jim umožní, otevírat dveře a natažením ruky zaplatit. Na straně druhé jsou bezpečnostní experti, kteří varují před zneužitím čipů. Podle bezpečnostních expertů se dají čipy snadno zneužít:

O tom jací jsme otroci moderní doby a peněz:

Dokument o tom, jak elity můžou pomocí čipů ovládat lidi:

Elita, která se řídí podle Eugeniky chce zredukovat světovou populaci na pět set miliónů lidí. Zbytek lidí chtějí zotročit:

https://youtu.be/wBL3oyaUlsE

Aaron Russo filmař a politik se setkal s jedním z členů rodiny Rockefellerů. Rockefeller mu sdělil, že dalším krokem bude čipování lidí:

Jasnovidka předpověděla v roce 2018, že v roce 2020 dojde k čipování. Všimněte si, že video je nahráno v březnu roku 2019, čili celý rok před začátkem pandemie.

Slovenský politik Marián Kotleba je přesvědčen, že vakcíny obsahují nanočipy:

Jak můžete vidět, tak elity vytvářejí neviditelné nepřátele skrze média. Jednou to jsou teroristi, podruhé to je Covid-19. Ve starších videích můžete vidět čip, který má délku 12mm a šířku 2mm. Dnes už se vyrábějí nanočipy, které jsou lidským okem téměř nepostřehnutelné. Čili prakticky ani nepoznáte, že vám jej srze vakcínu implantovali:

Tohle je dostupná verze obrázku jak vypadají modernější čipy:

Počítejte však s tím, že současný čip může být ještě menší. Podle Dr. Carrie Madej se bude jednat o nanočástice, které udělají z celého vašeho těla čip.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.