Sobota , 10 června 2023

Jim Caviezel hraje ve filmu o záchraně lidí prodávaných do sexuálního otroctví – Producent říká „Jste mrtví“, pokud s vámi nepohne neutěšená situace dětských otroků

Jim Caviezel je hollywoodský veterán nejlépe známý jako hlavní postava ve filmu Umučení Krista. Nyní hraje v novém filmu o záchranné operaci lidí, kteří jsou obchodování pro sexuální otroctví. Film je založen na skutečném příběhu bývalého federálního agenta, který opustil svou práci, aby se mohl věnovat život pro záchranu zneužívaných dětí.

Eduardo Verástegui, producent Sound of Freedom, v rozhovoru pro The Christian Post řekl, že ho příběh Tima Ballarda přitahoval poté, co se setkal s bývalým agentem a slyšel o děsivé realitě průmyslu obchodování se sexem.

„Mluvíme o milionech dětí po celém světě unesených za účelem sexu; tyto děti jsou znásilňovány 15krát denně po mnoho let,“ řekl Verástegui.

„A když je překupníci už nechtějí, protože už nejsou čerstvé maso – tak jak oni říkají – otevřou je a prodají jejich orgány. Pokud to s vámi nepohne, pokud vám to nestačí, abyste se probudili a něco udělali, myslím, že jste mrtvý. Doufám, že tento film zasáhne miliony srdcí.“

Očekává se, že Sound of Freedom vyjde koncem tohoto roku přes Angel Studios – společnosti, která stojí za nekontrolovatelným hitem série The Chosen. Caviezel hraje hlavní postavu Tima Ballarda, zatímco držitelka Oscara Mira Sorvino hraje jeho manželku Katherine.

Neal Harmon, generální ředitel Angel Studios, řekl The Christian Post, že úspěch projektů jeho společnosti mluví za vše o změnách v odvětví.

"Nepotřebujeme strážce v Hollywoodu, aby nám říkali, co je dobré. Víme, co je dobré, a najdeme to."

Caviezel si brzy zopakuje svou roli Ježíše Nazaretského v nadcházejícím pokračování Umučení Krista: Vzkříšení. Režisér Mel Gibson údajně letos na jaře natočí dlouho očekávané pokračování poté, co strávil čas během pandemie koronaviru revizí jeho scénáře. Herec říká, že má pocit, že pokračování trháku zobrazujícího ukřižování Ježíše Krista bude „největším filmem ve světových dějinách“.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: breitbart.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.