Středa , 31 května 2023

Každý člověk je sám zodpovědný za své zdraví

Autor: Martin Kirschner.

Každý člověk může o své zdraví dbát sám a nepotřebuje k tomu zásah třetí strany (Public Domain)

V dnešní době se často mluví o tom, že každý jedinec je zodpovědný za zdraví někoho jiného. Pod hesly: „Moje rouška chrání tebe, a tvá rouška chrání mně“ se lidem vymývají mozky. Pravda je však taková, že nikdo není zodpovědný za vaše zdraví a vy nejste zodpovědní za zdraví někoho jiného.

Uvedu příklad sám na sobě. Já sportuji, běhám, chodím po horách, jezdím na kole a hraji nohejbal. Dříve jsem také chodil na bazén a do sauny, což bylo velmi ozdravné, ale jelikož zavedli omezení, tak tam nechodím, jelikož se nechci podrobovat vakcinací, nebo testovaní. Současně také praktikuji duchovní věci, jako je meditace, chi-kung a jóga. Také se zdravě stravuji (hodně ovoce, zelenina, luštěniny, kvalitní pečivo, džusy atd.)

Za posledních patnáct let své existence na tomto světě jsem nebyl ani jednou nemocný. Podle současného systému jsem však rizikovou skupinou, protože nejsem vakcinován a ani jednou jsem neonemocněl na Covid-19, čímž podle rádoby odborníků nemám imunitu. Otázkou však je, jestli právě to, že jsem nikdy za posledních patnáct let neonemocněl neznačí, že má imunita je neprůstřelná?

Podle současné systémové definice; Feťák, který si každé ráno šlehne heroin, odpoledne jde do hospody chlastat pivo s rumem a večer si dá knedlo zelo, protože mu vyhládlo, tak může mít lepší imunitu než já, protože si dal vakcínu, nebo už prodělal Covid-19. Samozřejmě, že je to nesmysl.

Lidé nejsou stejní a nikdy stejní nebudou, ať už na základě myšlení, citů, emocí a tělesných proporcí. Celá tato zdravotní propaganda je jedna velká lež když tvrdí, že já a ten feťák, když si píchneme vakcínu, tak budeme mít stejnou imunitu. Pochopitelně je to lež. Všem těmto zdravotním institucím jde pouze o peníze. Zdraví lidí je jim ukradeno stejně, jako je jim ukradeno to, jestli vás jejich vakcína zabije.

Je potřeba skoncovat s nucenou stádovostí a obviňovat se navzájem, že někdo může za vaše zničené zdraví. Za vaše zničené zdraví může to, co si do těla dáváte, pícháte, přijímáte a celkově jakým životem žijete.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.