Sobota , 1 dubna 2023

Právník Reiner Fuellmich o Norimberku 2.0: Spravedlnost nepřinesou soudy, ale tím, že lidé povstanou

Autor: Brian Shilhavy.

Reiner Fuellmich s právníky a lékaři na konferenci, kde se bavili o soudech a globalistech.

Dr. Reiner Fuellmich, který vykonává právní praxi v Německu a v Kalifornii, odhalil zločiny proti lidskosti ze strany globalistů, kteří na veřejnost vyvolali falešné vyprávění o COVID-19 a prostřednictvím svého Corona vyšetřovacího výboru za poslední dva roky nařídili své nebezpečné biologické zbraně zvané „vakcíny“.

Mnozí to nazývali „Norimberk 2.0“, protože se očekávalo, že dojde k nějakému procesu u mezinárodního soudu, kde budou tito zločinci stíháni.

Dr. Fuellmich nedávno odhalil mnohé z toho, co jeho vyšetřovací výbor Corona zjistil na schůzce v Polsku, a dal jasně najevo totéž, co říkám již mnoho měsíců, že soudní systém vlastní a kontrolují globalisté a spravedlnost nenajdeme u dnešních soudů, ať už jde o Německo nebo USA, ani žádnou jinou zemi.

On prohlásil:

"Jediný způsob, jak to ukončit, je, že lidé povstanou a řeknou úřadům, že toto je konec hry.

Nebudou to soudy. Soudy možná můžeme použít k vyčištění věcí. Obávám se ale, že ani na to nejsou dobré. Protože jsou tak infiltrovány druhou stranou, že budeme muset nastavit zcela nový soudní systém."

To neznamená, že nebudou pokračovat v procesu, který bude podobný původním norimberským procesům. Uvádí, že tam bude skutečný soudce, skuteční právníci a skuteční svědci, ale porotou budou „lidé“, kteří to budou sledovat prostřednictvím živého přenosu. A očekává, že se tak stane brzy, ještě před koncem roku.

Velmi mě potěšilo sledovat jeho prezentaci a to, jak kladl otázky, v této prezentaci v Polsku. Už nějakou dobu jsem se obával, že jeho práce vzbuzuje v lidech falešný pocit naděje, že někde existuje nějaký mezinárodní soud, který tento případ projedná a zatkne všechny zodpovědné zločince.

Ale dal velmi jasně najevo, že spravedlnost NEBUDE prostřednictvím současného soudního systému, zejména v Německu. Jeho letité zkušenosti se soudními spory u těchto zkorumpovaných soudů ho také naučily, že politici jsou pouhé loutky a že skuteční zločinci jsou malá skupina velmi bohatých lidí, kteří ve skutečnosti tahají za nitky, a to jsou lidé, které je třeba stíhat

A původní norimberské procesy po druhé světové válce nevynesly spravedlnost proti globalistům, kteří financovali obě strany války, protože bohatí vůdci korporací jako IBM a Ford nebyli nikdy souzeni, natož odsouzeni za své zločiny proti lidskosti za to, že umožnily Hitlerovi a nacismu dostat se k moci.

Někteří nacističtí lékaři, kteří jen „plnili rozkazy“, byli souzeni, odsouzeni a popraveni, ale ti, kteří rozkazy vydávali, nikoliv.

Pokud jste nikdy neviděli oscarový výkon Maximiliana Schella za roli německého státního zástupce v hollywoodské prezentaci původního Norimberského procesu, stojí za to se na to podívat, protože se zdá, že je velmi blízko tomu, co bylo během procesů skutečně řečeno.

Ale toto je velmi důležitá práce, kterou Dr. Fuellmich a jeho tým odvedli, avšak, protože odhalují celé Covid spiknutí, tak řekl: „Už nezbývají žádné konspirační teorie. Všechny se staly pravdou a už to nejsou teoriemi.“

Jednou z otázek, které mu byly položeny, byl fakt, že mnozí tvrdí, že virus neexistuje, jelikož nebyl nikdy izolován.

Jeho odpověď byla, že z právního hlediska na tom opravdu nezáleží. K podvodu došlo u PCR testů a to bude právně odhaleno.

"Nechci se pouštět do tohoto boje (o tom, zda byl virus izolován nebo ne), protože na tom opravdu nezáleží.

Myslím, že se obejdeme bez odpovědi na tuto otázku.

Pokud víme, že virus není o nic nebezpečnější než chřipka, a pokud také víme, že nemáme koronavirovou pandemii, ale pouze pandemii PCR testů, půjdeme po lidech, kteří tyto lži šířili.

A pak, jak říkají Američané, pojďme následovat svědectví. Od jednoho člověka k druhému. A jsem si jist, že mnozí z těchto lidí, kteří jsou jen loutky, mnozí z těchto lidí jsou zbabělci a dříve nebo později nás dovedou k tomu, kdo je skutečně vede a je skutečně zodpovědný.

Z toho, co jsme se dozvěděli od Catherine Austin Fittsové, samozřejmě existuje velmi malá skupina velmi bohatých lidí, kteří v zákulisí tahají za nitky a kteří používají tyto loutky.

Nevím, možná 300, možná 3000 velmi bohatých rodin, které investují své peníze do velkých firem, jako jsou Blackrock, Vanguard a některé další.

A prostřednictvím těchto investic nebo prostřednictvím těchto firem pak své peníze reinvestují. Například 10 % akcií Deutsche Bank vlastní  Blackrock. Tím to ovládají. Společně možná s Číňany a lidmi z Kataru.

Takže v podstatě je velkou otázkou samozřejmě, proč to dělají?

Myslím, že odpověď je, že se nás bojí, protože jich je tak málo, možná 10 000, možná 3000, nevíme.

Ale mají hodně peněz. Proč mají tyto peníze?

Protože nám to ukradli prostřednictvím svých korporací. A oni se bojí, že jsme se o tom dozvěděli, a že jsme o tom zjistili hodně.

Potřebovali tedy něco, co by rozptýlilo naši pozornost. A tak vymysleli Coronu.

Chtějí kontrolu, úplnou kontrolu, protože jsou psychopati a sociopati.

Snaží se všechny vyděsit, aby už nikdo nemohl přemýšlet a aby nakonec všichni souhlasili s očkováním něčím, co není vakcína, ale co zabíjí."

Ohledně norimberského soudu 2.0 řekl toto:

"Rozdíl mezi původním norimberským procesem a tím, o čem uvažujeme, je ten, že když vedli norimberské procesy, nebyl to jeden, ale mnoho procesů po válce, bylo po válce. Válka skončila."

To, co právě děláme a co plánujeme udělat, se stane, dokud válka pravděpodobně bude stále pokračovat.

Doufáme, že to brzy skončí. Ve skutečnosti to neskončí, protože je potřeba udělat spoustu úklidové práce. Ale doufám, že to bude trvat ještě možná pár týdnů, možná 2 nebo 3 měsíce, protože to opravdu přehnali.

Oni teď šílí. Právě teď šílí.

Ale plánujeme uspořádat a provést mezinárodní soudní proces s možná 40 právníky, se kterými jsme byli v kontaktu, včetně jednoho z právníků zde z této země, a plánujeme to udělat do konce roku.

A bude to jen soud pro… je to skutečný soud. Ale bude to... se skutečným soudcem, se skutečnými odborníky a se skutečnými svědky a skutečnými právníky, samozřejmě, ze všech zemí.

Nejdůležitější poselství, které tento soud vyšle, je poselství, které se vysílá prostřednictvím svědků, kteří vysvětlí, co se jim stalo, jaké škody utrpěli, jak byly zničeny jejich podniky, jak přišli o milovanou osobu, jak přišli o ledvinu možná kvůli vedlejším účinkům, nežádoucím účinkům.

Ale padne i verdikt. Ale to bude trvat možná jen 6 dní. Jen aby druhá strana ochutnala, co přijde.

Protože jsme připraveni. Máme lidi, máme právníky, kteří jsou vzdělaní a chápou, o co jde.

Takže skutečný soud, tohle bude jen první soud. Bude více než jen jeden soud.

Porotou budou lidé. Lidé, kteří to sledují prostřednictvím živého přenosu. A nakonec to budou…. oni, kdo vynese verdikt.

Ale znovu, budeme potřebovat mnohem víc než jen tento jeden soudní proces. Existuje mnohem více takových soudních řízení, které se ve skutečnosti právě nyní podávají, zejména ve Spojených státech, protože stále existuje mnoho soudců, kteří jsou skutečně nezávislí, z nichž mnozí byli zvoleni lidmi, se kterými pracují, ve svém regionu.

Ale jak jsem řekl, jediný způsob, jak to zvrátit, není soudní cestou, to trvá příliš dlouho. Je to od lidí.

Vstaňte a řekněte jim, ať jdou do pekla. Protože odtud pocházejí."

Dává jasně najevo, že spravedlnost nikdy nebude nalezena v justici, zejména v Německu. Soudy, alespoň na nejvyšších vládních úrovních, jsou všechny kontrolovány korporátními globalisty.

"Budeme muset nastavit naše vlastní právní systémy a také to uděláme. Myslím, že si musíme nastavit vlastní... no, jak se tomu říká? Myslím, že musíme nastavit náš vlastní paralelní vesmír."

A měli bychom začít hned. V mnoha případech jsme již začali. Protože současný systém nemůže být zachráněn. Je to neopravitelné. Nemůžete nic opravit.

Musíme nastavit náš systém ekonomiky, vzdělávání, práva a hlavně školství, protože vzdělání je tak důležité.

Pokud se lidé nenaučí, o čem to všechno je, pokud se nenaučí, že se potřebují ptát, pak se z nich stanou roboti. A o to se snaží s našimi dětmi.

Jediná rada, kterou vám mohu dát, je, nehrajte to. Spojte se se všemi ostatními. Nastavte si svůj vlastní paralelní vesmír, spojte se se všemi lidmi, kteří jsou na dobré straně, a až přijde čas a přijde, myslím, že to přijde brzy, tak všichni povstaneme a pošleme je do pekla, odkud přišli."

Podívejte se na celou prezentaci. Toto je na našem kanálu Bitchute.

Dr. Reiner Fuellmich, Viviane Fischer a zbytku jejich týmu vděčíme za skvělou práci, kterou odvedli.

Ale teď je na nás, lidech, abychom se postavili zločincům na odpor a postavili je před soud.

Kde jsou veteráni, příslušníci armády a ti, kteří se zabývají vymáháním práva, a kteří nebudou plnit tyto mandáty?

Právo je na NAŠÍ straně, ale pokud chceme vidět spravedlnost, budeme si ji muset vzít. Nikdo nám to jen tak nepředá.

Zdroj: healthimpactnews.com

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz)

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.