Pondělí , 27 března 2023

Kdo stojí za manipulativním webem manipulatori.cz

Autor: Martin Kirschner.

Tohle je Jan Cemper. Vedoucí manipulátorů z webu manipulatori.cz

Článek poodhalí skutečnou pravdu o tom, kdo stojí za webem manipulatori.cz. Předem bych chtěl říct, že se nerad snižuji k pomluvám a kritice něčí práce. Nicméně manipulátoři o mně napsali nepěkný článek, kde mě kritizují. Několikrát mě lidé na tento článek upozornili (někteří aby mě hejtovali), takže je třeba se k tomu vyjádřit a poukázat na to, kdo jsou ve skutečnosti manipulátoři zač.

Když se na ten článek podíváte, tak jediné, na co se manipulátoři zmohli, bylo, že o mně napsali článek o dvou odstavcích. Píšou, že můj web je dezinformační, že mám nereálné představy o cenách domů/nájmů a že z lidí tahám peníze za zdravotní přípravky. No prostě se snažili na mě vytáhnout nějakou špínu a snažili se chytnout, čeho se dalo. Tak zde je mé krátké vyjádření k tomu co napsali, protože nemá cenu se k tomu vyjadřovat detailněji:

1) VIP Noviny nejsou žádným dezinformačním webem. Každý článek je podepřen citacemi odborníků, nebo v něm sdílím video, kde tito konkrétní odborníci mluví.

2) Ceny nájmů a domů určuje trh. Pokud je někdo ochotný nabídnout nájem, nebo dům za danou cenu, tak pak je uzavřen obchod. Chápu ale, že ultralevičáci nic nevědí o tržním prostření.

3) Nikde jsem nepsal, že prodávám nějaké zdravotní přípravky. Ve VIP Novinách vycházejí PR články od různých prodejců. Nejedná se ale o zdravotní přípravky, ale o doplňky stravy. To je totiž velký rozdíl!

4) O tom, že globální elita mučí a týrá děti, aby získali hormon mládí Adrenochrom píšou stovky webů po celém světě. Kdo chce tak si informace najde a konkrétně i v tom mém článku na který manipulátoři odkazují, jsou videa komise, která toto vyšetřuje a ženy, která byla takto zneužita. Je opravdu smutné, že manipulátoři využívají utrpení jiných lidí k tomu, aby na mě něco přišili.

Kdo jsou manipulátoři

Když se na ten jejich web podíváte, tak zjistíte, že je založen jenom na tom, že pomlouvá a hejtuje práci jiných lidí, což mi přijde samo o sobě ubohé. Myslím, že samotní manipulátoři nemají dostatek inspirace a znalostí, aby dokázali napsat článek na jiné téma, než že někoho pomluví.

Nepomlouvají totiž jenom mě, ale také jiné autory alternativních webů, nebo i desítky vysokoškolský vzdělaných lidi a odborníky v daném oboru. Manipulátoři, kteří nemají vzdělání v žádném z těchto oborů, si hrají na to, že vědí a znají toho víc, než doktorka, která má 20 let praxi.

Když si budete projíždět jejich články a budete klikat na zdroje, na které odkazují, tak zjistíte, že na tomto zdroji je jiná, nebo zkreslená informace, nebo že tam žádná informace, která má podpořit jejich názor není. Nebo se ukáže že osoba, kterou pomlouvají, má pravdu, jelikož sdílí relevantnější zdroje, než manipulátoři.

Kdo je Jan Cemper

Jedná se o šéfredaktora manipulatorů, který napsal ten pomlouvačský článek o mně. Je to ultralevičák, který volí zelené, což jsou vítači uprchlíků. Také podporuje homesexualitu. V tomto videi si o něm můžete udělat obrázek:

Jak můžete vidět ve videi, tak Cemper je veden jako extrémista u Ministerstva vnitra. Což on sám ve videi potvrdil. Když se na toho člověka podíváte, tak vypadá opožděně. Někteří psychiatři by o něm řekli, že je debilní, až lehce imbecilní. Když se podíváte na jeho strukturu obličeje, tak ta je pokřivená. Existuje obor zvaný Fyziognomika, což je obor, který rozpoznává, jaký je člověk uvnitř podle výrazu v obličeji. O lidech s křivým obličejem Fyziognomie říká:

„Fyziognomie obecně varuje před lidmi, kteří mají v obličeji výrazně viditelnou* nerovnost. Mezi zásadní nerovnosti v obličeji patří křivý nos, křivá ústa a křivé oči. Kdo má jednu křivost, na toho pozor. Ale kdo má všechny tři, už je nebezpečný člověk a může se dopouštět i závažných kriminálních činů. Když si projdete fotky zločinců, většina vrahů má úplně křivý obličej, často také sanpaku.

Křivé oči mohou ukazovat, že člověk nevidí svět jaký je, ale vidí ho pokřiveně. Nevidí pravdu. Nos je centrum člověka, říká jaký je náš charakter. Je-li křivý, ukazuje na křivý charakter, takoví lidé jsou hodně zákeřní a rozhodně není dobré se s nimi přátelit, nebo jim nedej bože svěřovat nějaká tajemství. Fyziognomika říká, že nos je ze všeho nejdůležitější a jeho tvar či velikost jsou naprosto zásadní, že spojuje všechy ostatní rysy v obličeji. Křivá ústa ukazují, že člověk je křivý slovem, tedy že nemluví pravdu. Celá věc se umocňuje, když člověk při mluvení otvírá pusu nakřivo, nebo má tik v očích, nebo nějaké oko přivírá. To už mluvíme vyloženě o patologii a absolutní deformaci.“ Zdroj citátu

Cemper chtěl i zažalovat prezidenta Zemana za to, že řekl svůj názor proti uprchlíkům. Kvůli tomu si znepřátelil značnou část lidí a začali mu i chodit výhružné dopisy. To si myslím, že dostatečně vystihuje neoblíbenost této osoby, která akorát pomlouvá a kritizuje ostatní lidi, aby si vykompenzoval to, že je lůzr, který nic jiného neumí.

Tohle je Cemper s kapucí a velkým křížem, jako kdyby na něm chtěl někoho ukřižovat:

Ti co se vyznají v duchovních sférách tak vědí, že kříž je symbolem smrti a utrpení. Tohle je Satan z filmu Umučení Krista:

Vidíte nějaký rozdíl mezi Cemperem a Satanem? Já tedy ne. Tohle je člověk, který si o sobě myslí, že má patent na pravdu.

Závěr

O manipulátorech píše i řada dalších webů v negativním duchu:

https://www.reflex.cz/clanek/komentare/88904/jak-web-manipulatori-cz-manipuluje-s-fakty-v-pripade-utoku-na-trileteho-chlapecka-v-anglii.html

https://www.arfa.cz/odporne-jak-dezinformacni-weby-tvarici-se-jako-strazci-jedine-pravdy-vyrabeji-ruske-trolly-pribeh-roberta-zaka-ktery-se-stara-o-nemocne-pejsky-udelali-z-nej-ruskeho-svaba-a-agenta-provokat/#.X1NaW3kzY2x

https://www.reformy.cz/jak-manipuluje-web-manipulatori-cz/

https://pravyprostor.cz/manipulatori-cz-jsou-podle-manipulatoru-cz-manipulatory/

V podstatě autoři potvrzují to, co zde píši. Manipulátoři šíří sami dezinformace a vůbec neumí pracovat se zdroji, nebo spíše vůbec nechtějí. Konkrétně Cemper je ultralevičák, podporovatel strany zelených, vítač uprchlíků a podporovatel homosexuality. Tohle jsou ti „strážci jediné pravdy“, tak jako komunisté byli a jsou také strážci jediné pravdy, a kdo nejde s nimi, tak jde proti nim.

"Já sám nemám dobrou zkušenost s médií. Už vůbec ne s těmi veřejnoprávními, takže sám za sebe, musíte si udělat vlastní názor a obrázek všichni. Ale já k ním důvěru rozhodně nemám, protože jsem jednou z jejich obětí. Alespoň se tak cítím. A teď krásně třeba vidíte na manipulatori.cz vyšel článek kde nějakého pána očerňovali, nebo respektive ho umravňovali a k tomu tak vedle toho mě přirovnali vlastně k nějakýmu komunistickýmu vrahovi. To je tak manipulativní a hnusný, že jsem pochopil, že manipulátoři se to jmenuje proto, že oni jsou ti manipulátoři." popisuje svou zkušenost s manipulátory Daniel Landa v pořadu Xaver a host.

Manipulátory platí T-mobily, ČEZ, afgánská ambasáda a jiní nadnárodní štědří dárci. Z toho si můžete udělat obrázek, z které strany vítr vane. Co já bych dal za takové štědré dárce. To bych, ale musel psát svazácky zaměřené články.

Na závěr bych chtěl manipulátorům vzkázat, že vám ten název Manipulátoři moc sluší a přesně vystihuje vaši podstatu. Sami jste si vybrali svou stranu a tím zpečetili svůj osud.

 

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.