Sobota , 1 dubna 2023

Koronavirus: První pokuty a dezinformace ze strany ČT24

Autor: Martin Kirschner.

Proč nám ČT24 neříká celou pravdu? (Public Domain)

Tohle bude jeden z posledních článků o koronaviru, protože věřím, že lidé již začínají chápat, o čem celá tato hra je. Pro ty co potřebuji více důkazů, tak píši ještě tento článek a přikládám jako důkaz zdroje a fotografie, takže si na celou situaci můžete udělat objektivní názor.

První pokuty

V minulém článku jsem předpovídal, že v souvislosti s opatřeními proti koronaviru, budou lidem udělovány vysoké pokuty. Jak se zdá, tak se tato předpověď naplnila, jelikož premiér Andrej Babiš oznámil, že bude udělená pokuta až 3 000 000 Kč každému, kdo poruší opatření související s povinnou karanténou.

V sobotu (7.3.2020)  v 15:30  proběhl brífing, kde se jednalo o opatřeních ohledně koronaviru. Nejdůležitější informace z celého brífingu, která zazněla, byla z úst ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, který řekl, že koronavirová infekce má u 80% pacientů hladký průběh. To je velmi pozitivní zpráva vzhledem k tomu, jak nás některá média zastrašují.

Dezinformace ze strany ČT24

V neděli (8.3.2020) v 22:00 vysílá ČT24 reportáž v pořadu Newsroom o tom, jak údajně Aeronet šíří dezinformace. V této reportáži bude dehonestovat šéfredaktora Aeronetu za to, že šíří dezinformace na internetu. Kdo nestihne shlédnout pořad, tak se může podívat na záznam. Ačkoliv nemám s Aeronetem nic společného a nevím, jestli šíří, nebo nešíří dezinformace, tak tomuto počínání ČT24 se musím zasmát, protože sama tato televize šíří dezinformace. Jako když zloděj volá chyťte zloděje.

Zamysleli jste se vůbec o čem ČT24 vlastně informuje? Když se díváte na její zprávy a negativitu ohledně koronaviru, tak si říkáte, jestli by nebylo lepší si hodit mašli a vyhnout se tak koronavirové apokalypse rovnou. ČT24 informuje pouze o počtu nakažených a úmrtí. Vůbec se nezmiňuje o tom, jaký je počet vyléčených.

(Fotografie: Proč ČT24 informuje jenom o počtu nakažených a úmrtí? Proč neinformují i o počtu uzdravených lidí? Že by tyto informace ČT24 neměla? Zdroj: Vysílaní ČT24)

Pokud někdo řekne lež, tak lže. Pokud někdo řekne jenom část pravdy, tak dezinformuje a to právě dělá ČT24. Díval jsem se i na zprávy na Primě a na Nově, a tam vpořádku uvedli i počet uzdravených lidí. Je třeba si položit otázku čí sleduje zájmy ČT24, když vyvolává paniku mezi lidmi a prezentuje koronavirus jako stroj na zabíjení, kdy jediné východisko z této nemoci je smrt?

Přitom informace o tom, kolik lidí se vyléčilo z této nemoci naleznete na tomto odkaze. Počet vyléčených pacientů (recovered) je 96% a počet úmrtí (deaths) je 6%, což je zhruba dvakrát více, než u běžné chřipky, ale rozhodně to není ta apokalypsa, kterou nám šíří média. Z těch co jsou nakažení má 86% mírný průběh. (data z 8.3.2020)

Nejčastěji na koronavirus umírají lidé, kteří již dříve byli nemocní, jsou staří, nebo lidé s oslabeným imunitním systémem. Čili jedná se o lidi, kteří by dříve nebo později pravděpodobně stejně umřeli.

Teď už jistě chápete, že koronavirus je jenom nafouknutá bublina, která slouží k tomu, aby se vystrašili lidé. Rádi by na tomto strachu profitovali farmaceutické společnosti, ale nejspíš se jím to nepodaří. V dnešním světě informačních technologií se lidé začínají rychlostí blesku dozvídat pravdu. Teď už málokdo bude chtít přistoupit na jejich hru.

Závěr

Proti naši vládě osobně nic nemám a myslím si, že odvadí dobrou práci a snaží se zamezit nákaze koronavirem u nás. Myslím si že Adam Vojtěch, Andrej Babiš a ostatní politici odvádí dobrou práci, jako například když lidem říkají pravdu ohledně vážnosti koronaviru, nebo když jsme jako první země zastavili lety ze zahraničí.

Na druhou stranu, pokud by se sem virus ve větší míře rozšířil, tak by nejspíš mohli naši politici přistoupit k razentnějším opatřením a omezením, včetně povinného podávaní vakcín lidem, kdy za neuposlechnutí bude hrozit pokuta. Řešením je uvědomit si situaci a rozpoznat o co v této hře jde. Pak se nemusíme stát loutkami korporátních farmeceutických zájmů.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.