Lodní právo a jak to souvisí s Covid vakcinámi

Autor: Martin Kirschner.

Stáváte se po vakcinaci členem temného kultu?

Lodní právo, kdy každá žijící bytost se prohlásí za mrtvou po šesti letech svého života bylo zrušeno v Srpnu roku 2020. Nicméně globalisté se nechtějí vzdát svých otroků a proto nutí lidi do očkovaní skrze loutkové vlády.

Podle vlastnického práva nemůžete vlastnit nic co je dané přírodou a bohem, což je také člověk. Jinak tomu je, pokud věc pocházející z přírody modifikujete, nebo uděláte genetické úpravy, případně prohlásíte člověka za mrtvého a uděláte z něj neživou věc. Pokud tedy máte patent na určitou genetickou manipulaci, tak se stáváte vlastníkem věci, která byla vámi geneticky modifikována.

To také potvrdil nejvyšší soud v USA, který řekl, že lidé kteří dostali injekci genové terapie (dnes přezdívané „vakcíny“), tak jsou majetkem toho kdo vlastní patenty na tuto genetickou terapii.

Možná víte, že Covid vakcíny (Certificate of ID) jsou ve skutečnosti genové terapie. Jako očkovaný dostáváte číslo šelmy a stáváte se majetkem globalistů a jejich systému.

Zároveň se jedná o satanistický zasvěcovací rituál. Pokud si tedy někdo dobrovolně do sebe nechá píchnout tuto genovou terapii, tak se vzdává své autonomie na tělo a možná i na duši. Vzdává se své svobodné vůle a je v jejich systému. S tělem takového člověka si pak můžou dělat co se jim zachce. Budou po vás požadovat, aby jste si brali další injekce a pokud se vzepřete, tak vás prostě vypnou. Udělají za vámi TEČKU.

Možná znáte pokus od Masaru Emota s vodou. Tento vědec dělal různé pokusy s vodou a zjistil, že když na každou jinou sklenici s vodou napíšete různé emoce, tak podle toho se bude také voda chovat a ovlivňovat i toho, kdo vodu přijímá. Teď si představte co se může stát pokud globální satanisté takové vakcíny proklejí, včetně toho kdo si je nechá píchnout. Když zároveň vezmeme v potaz vysokou toxicitu těchto vakcín, tak pro člověka to bude úplný smrtící koktejl jak na fyzické, tak nejspíš i na duchovní úrovni.

Obrazce zobrazené vodou se liší, když na ni mluvíte různá slova:                                                          láska, děkuji, nenávidím tě

Vakcíny jsou nástrojem ještě většího uzemění v 3D Matrixu a jedná se o ještě agresivnější formu uplatňování Lodního práva. Pro ně jste neživá bytost. Věc s kterou si můžou dělat co chtějí. Stejně tak pro globální elity jsou děti pouhé věci, které zabíjejí, mučí a znásilňují. Tohle jsou lidé, kteří řídí současnou pandemii a kteří se nezastaví před ničím.

Ničim se netají. V symbolech a cizích jazycích nám říkají co chtějí s námi udělat:

Latinský překlad slova "Ipsos Mori" do češtiny
"Ipsos Mori" napsané na koronavirus testech

V souladu s lodním právem jsou lidé vakcinací a testováním opět prohlášení za mrtvé a je tím pádem s nimi jednáno jako s věcmi. Globalisté tudíž nechtějí respektovat zrušení lodního práva ze srpna 2020 a nechtějí se vzdát svých vězňů a otroků tohoto systému:

Překlad slova Lockdown do slovenštiny

Věřím, že tento krátký článek vám pomohl pochopit o co v této hře jde. Kdo se nechá očkovat a dodržuje nařízení, tak se vzdává svého práva na svobodu a přechází na vězeňské a otrocké právo globalistů.

Vy co jste se nechali naočkovat, tak je zcela na vašem zvážení, jestli půjdete na další dávku vakcíny. Zkuste o tom však na chvíli přemýšlet. Slíbili vám, že když si dáte dvě dávky, tak bude TEČKA a vrátíme se do normálu. Teď vám říkají, že máte jít na třetí dávku a váš Covid Pass má platnost pouhých šest měsíců. Mám informaci, že v lednu 2022 se chystá čtvrtá dávka a do roku 2030 má být těch dávek 72, jak se bude zkracovat platnost Covid certifikátu!!! 

Svým očkováním zároveň souhlasíte s tím, že by na právech měli být omezováni neočkovaní lidé. Ovšem doplatíte na to taky a nejspíš ještě víc. Věřte mi, že v takové společnosti, kterou pro vás chystají globalisté nebudete chtít žít (pokud se toho vůbec jako očkovaní dožijete). Proto je moudré přestat hrát jejich hru a vystoupit z řady. Čím víc nás bude, tím dřív skončí tato vakcinační genocida.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.