Pondělí , 27 března 2023

Na škole děti učily, jak masturbovat a ctnosti „drsného sexu“ v lekcích skrytých před rodiči

Britští školáci se v lekcích skrytých před rodiči učili o tom, jak masturbovat a o přednostech „drsného“ a anonymního sexu, stejně jako levicové teorie týkající se témat, jako je „proměnlivost pohlaví“, jako by to bylo založeno na faktech, prozradila v dokumentu Miriam Cates, která je konzervativní poslankyní.

Zpráva předložená ministerskému předsedovi Rishi Sunakovi zájmovou skupinou New Social Covenant Unit zřízenou poslankyní Tory Miriam Catesovou tvrdí, že předpubertální studenti byli ve školách po celé Británii vystaveni radikálním myšlenkám na sex a gender ideologii ze strany krajně levicových organizací, jako je např. Stonewallem (LGBTQ lidskoprávní charitativní organizací) na základě nejednoznačných pokynů od údajně „konzervativní“ vlády v roce 2019 ohledně vztahů a sexuální výchovy (RSE).

Tehdejší tajemník pro vzdělávání Damian Hinds za bývalé premiérky Theresy Mayové vydal vágně formulované pokyny, které říkají, že „obsah povinných předmětů musí být přiměřený věku a vývojově vhodný“. Překvapivě to bylo více všeobecné než předchozí pokyny vydané levicovou vládou Labouristické strany v roce 2000, která přímo uvedla, že „propagace sexuální orientace nebo sexuální aktivity“ by bylo „nevhodným učením“.

Přestože jde údajně o pravicovou vládu, pokyny od Hindse dále uváděly, že témata jako „genderová identita“ by měla být vyučována „způsobem odpovídajícím věku a inkluzivním způsobem“.

Podle studie, jejíž úryvky zveřejnil deník The Telegraph, tento návod otevřel školám dveře k zavedení kontroverzních osnov připravených levicovými charitativními organizacemi s nehoráznou politickou motivací.

Školy a učitelé často před znepokojenými rodiči skrývali, že se to děje.

Jedna matka citovaná ve zprávě tvrdila, že učitelka základní školy jí řekla: „Co se stane v učebně, zůstane v učebně“, když byla nucena akceptovat, že se její dítě bude učit o masturbaci.

„Mám učitelské vzdělání a tak jsem ji řekla: ‚To říkají pedofilové‘,“ vyprávěla. „Pak měly ve třídě tuto diskuzi: Měli na stole karty, diskutovali o tom, co bylo na kartě, a jedno z dětí řeklo ´masturbace´."

„Spousta rodičů říkala: ‚Mohly byste vyděsit mé dítě, když o tom mluvíte, protože je mu 10 let.‘ Kdo chce, aby jeho dítě sedělo se synem nebo dcerou někoho jiného a diskutovalo o tom?"

Jiná znepokojená matka citovaná ve studii odhaluje, že její 13leté dítě bylo naučeno, že existuje 100 pohlaví, stejně jako údajně „přijatá terminologie“ plná novověkých probuzených slov jako „cis gender“, „proměnlivost pohlaví“ a “nebinární“, aniž by bylo naznačeno, že by ostatní mohli nesouhlasit s levicovým genderovým dogmatem.

Zpráva Catesové tvrdila, že velkou část ideologie přinesly do škol levicové charitativní organizace, jako je Stonewall a Škola sexuální výchovy, které propagovaly používání knihy Great Relationships and Sex Education – která instruuje pedagogy, aby „zdůrazňovali, že láska a náklonnost jsou často důležitou součástí dobrého sexu, ale ne vždy. Pro ostatní je dobrý sex rychlý, drsný a anonymní. Můžete také poznat skutečnost, že někteří lidé rádi cítí bolest během sexu, což je často označováno jako kink nebo BDSM.“

Osobní webová stránka doktorky Emmy Chan, která je „organizátorkou workshopu“ pro charitu, obsahuje video, jak zpívá píseň s názvem ‚Let’s All Masturbate‘ a dává pokyny, jak tento akt provést. Další facilitátor workshopu pro skupinu, webová stránka Nadia Deen obsahuje články o „anální zábavě a dovádění“ a „problému s heteronormativitou“.

Konzervativní poslankyně Miriam Catesová, která zprávu sestavila, uvedla, že doufá, že poslouží jako „budíček pro vládu“.

„Představa, že by se děti ve věku 11 a 12 let učily masturbovat – to je prostě strašné,“ říká. „A mluvit o sexuálních touhách s dospělými, které neznáte, je potenciálně bezpečnostní riziko."

„Vláda má základní povinnost zajistit bezpečnost dětí ve školách,“ dodává. "Doufám, že zpráva povzbudí ještě více rodičů, při objasňování, co se jejich děti učí."

Mluvčí ministerstva školství řekl: „V tomto termínu napíšeme všem školám, abychom zdůraznili práva rodičů vidět výukové materiály, co se jejich děti vyučují. Školy se musí ujistit, že veškerý obsah, který používají je věcný a odpovídající věku, a musí zapojit rodiče, aby věděli, co se jejich děti učí.“

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: breitbart.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O KURT ZINDULKA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.