Sobota , 1 dubna 2023

Nový světový řád se jim hroutí. Jak prožít poslední zbytky času

Autor: Martin Kirschner.

Doporučuji shlédnout toto video od ruského analytika jménem Nestor. Video je plné naděje a zároveň vysvětlení toho, co se v současné době děje. Ve videi popisuje, jak nám tito globalisté vládli celá tisíciletí. Zatímco dříve stačilo lusknout prstem, aby lidé vykonali nějaký příkaz, tak dnes musí lidi přemlouvat, přesvědčovat, nebo jim vyhrožovat, aby něco udělali.

Nestor říká, že globalisté ztrácí moc nad lidmi a proto vymysleli operaci „Covid-19“. Cílem této operace je snížit populaci, aby mohli menší populaci lépe ovládat a také zamést pod koberec krachující globalistický ekosystém. V důsledku toho dělají globalisté spoustu chyb a celá pyramida se jim drolí jako domeček z karet.

Dočkáme se osvobození z babylonského otroctví a nástupu Zlatého věku? Podle Nestora k tomu dojde, ale lidé budou muset zabojovat a připravit se na následující události.

Více ve videi

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.